fedoroff-93b5• 02 февраля 2023

Північна Корея відправляє військових в лнр.новина по всьому інету

Lady Luck 99• 02 февраля 2023
Нигде не читала о таком
Natalia505• 02 февраля 2023
Вперше чую.
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
і не бояться,що вони повтікають одразу як висадяться з літака.ці чокнуті не воювали ні з ким 60 років.пишуть,що поки інфа 500-700 душ прибуде.зеки кончились мабуть.
бриллиантик нецелованный• 02 февраля 2023
Кидайте сюди офіційну ссиль
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляNatalia505
Вперше чую.
Результатов: примерно 190 000 (0,36 сек.)

Північна Корея відправить своїх військових до «ЛНР - Главкомhttps://glavcom.ua › news › pi...
Перевести эту страницу
Очікується, що від 300 до 500 молодих чоловіків віком від 19 до 27 років прибудуть до ЛНР та ДНР наприкінці лютого чи на початку березня. Daily ...

Північна Корея відправить своїх військових до ЛНР та ДНРhttps://www.ukr.net › world
Перевести эту страницу
Влада КНДР направить своїх поліцейських і військовослужбовців до Донецької та Луганської народних республік (ДНР та ЛНР) як працівників для участі у в.

Північна Корея визнала так звані ЛНР та ДНР - Суспільнеhttps://suspilne.media › 26018...
Перевести эту страницу
13 июл. 2022 г. — Корейська Народно-Демократична Республіка визнала ’незалежність’ самопроголошених Донецької та Луганської народних республік.

КНДР признала террористическую ’ДНР’ - Новости мираhttps://ru.espreso.tv › severnaya-koreya-priznala-terrori...
Северная Корея признала террористические ’ДНР’ и ’ЛНР’. 13 июля, 2022
Марфа-Краса• 02 февраля 2023
Вони малі ростом і голодні дуже! Як з концлагеря. Це скоріше фейк
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ длябриллиантик нецелованный
Кидайте сюди офіційну ссиль
та їх тисячі тих ссилок.мені копіювати до ранку треба
Natalia505• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5

Перевести эту страницу

Ці розмови вже були в минулому році. Відтоді нічого не змінилось.
Natalia505• 02 февраля 2023
Може якийсь контингент і назбирають але я не дуже в це вірю.
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляМарфа-Краса
південна корея(наші друзі) газети пишуть і наші
Milka8181• 02 февраля 2023
Вообще не удивлюсь если это не фейк!
Чашечка чая• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5

Перевести эту страницу

500 северокорейцев смогут кардинально поменять ситуацию
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
путя хоче показати,що в нього є підтримка,друзья такі.та і підгорають діла.
Milka8181• 02 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая
и вроде бы на стройку присылают
Чашечка чая• 02 февраля 2023
Ответ дляMilka8181
и вроде бы на стройку присылают
Да, и для выполнения полицейских функций
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая
1 удар хаймарса.та вони првтікають.прикинуться казахами чи на кого там вони схожі .малі худі,вони ж світа не бачили тв мобілки певно,це ж як вирваться з аду.хочв в ад їх і кидають.
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляMilka8181
и вроде бы на стройку присылают
та у лаптів хіба немає строітєлів)там безробіття зашкалює на россії.ні.я думаю на фарш.до речі-це вони собак їдять?
Chakra• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
А чого вони чокнуті
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляChakra
А чого вони чокнуті
ахааааааааааааа
Юся шопоголик• 02 февраля 2023
Ответ дляNatalia505
Авторко поста, у вас там дата всюди 13.07.2022
То вас ніяк не бентежить?
Марфа-Краса• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Так автор пише за Північну Корею, а там концтабор на чолі з пупсом! Який доречі, ліпший друш х@ла!
TaFo• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5

Перевести эту страницу

на официальных источниках э ого нет
Nature is a miracle• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Відбій. Застарі дані.
TaFo• 02 февраля 2023
Ответ дляМарфа-Краса
ті труси тирять , ці крейду зі стін жерти будуть
Марфа-Краса• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Це нашестя буде на нашу країну! Їх в окопах салом можна закидати, вони обіжруться і помруть від щастя!
Milka8181• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Они ж не дураки, вон под белгородом не могут найти желающих окопы рыть
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляЮся шопоголик
То вас ніяк не бентежить?
це свіжі новини 2 часа назад
СМИ: КНДР направит военнослужащих и полицейских для ...https://novosti.dn.ua ›
Solmira• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Це для них така можливість драпанути!
Веточка сакуры67• 02 февраля 2023
Это просто способ слинять из страны.
автор fedoroff-93b5 • 02 февраля 2023
Ответ дляМарфа-Краса
так .але підвенно-корейська газета і смі пишуть Daily NK:-вони ворогі з північною і слідкують за ними.