і не бояться,що вони повтікають одразу як висадяться з літака.ці чокнуті не воювали ні з ким 60 років.пишуть,що поки інфа 500-700 душ прибуде.зеки кончились мабуть.
Ответ дляNatalia505
Вперше чую.
Результатов: примерно 190 000 (0,36 сек.)
Північна Корея відправить своїх військових до «ЛНР - Главкомhttps://glavcom.ua › news › pi...
Перевести эту страницу
Очікується, що від 300 до 500 молодих чоловіків віком від 19 до 27 років прибудуть до ЛНР та ДНР наприкінці лютого чи на початку березня. Daily ...
Північна Корея відправить своїх військових до ЛНР та ДНРhttps://www.ukr.net › world
Перевести эту страницу
Влада КНДР направить своїх поліцейських і військовослужбовців до Донецької та Луганської народних республік (ДНР та ЛНР) як працівників для участі у в.
Північна Корея визнала так звані ЛНР та ДНР - Суспільнеhttps://suspilne.media › 26018...
Перевести эту страницу
13 июл. 2022 г. — Корейська Народно-Демократична Республіка визнала ’незалежність’ самопроголошених Донецької та Луганської народних республік.
КНДР признала террористическую ’ДНР’ - Новости мираhttps://ru.espreso.tv › severnaya-koreya-priznala-terrori...
Северная Корея признала террористические ’ДНР’ и ’ЛНР’. 13 июля, 2022
Перевести эту страницу
Ответ длябриллиантик нецелованный
Кидайте сюди офіційну ссиль
та їх тисячі тих ссилок.мені копіювати до ранку треба
Natalia505• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Перевести эту страницу
Ці розмови вже були в минулому році. Відтоді нічого не змінилось.
Ответ дляМарфа-Краса
Вони малі ростом і голодні дуже! Як з концлагеря. Це скоріше фейк
південна корея(наші друзі) газети пишуть і наші
Чашечка чая• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Перевести эту страницу
500 северокорейцев смогут кардинально поменять ситуацию
путя хоче показати,що в нього є підтримка,друзья такі.та і підгорають діла.
Чашечка чая• 02 февраля 2023
Ответ дляMilka8181
и вроде бы на стройку присылают
Да, и для выполнения полицейских функций
Ответ дляЧашечка чая
1 удар хаймарса.та вони првтікають.прикинуться казахами чи на кого там вони схожі .малі худі,вони ж світа не бачили тв мобілки певно,це ж як вирваться з аду.хочв в ад їх і кидають.
Ответ дляMilka8181
и вроде бы на стройку присылают
та у лаптів хіба немає строітєлів)там безробіття зашкалює на россії.ні.я думаю на фарш.до речі-це вони собак їдять?
Юся шопоголик• 02 февраля 2023
Ответ дляNatalia505
Авторко поста, у вас там дата всюди 13.07.2022
То вас ніяк не бентежить?
Марфа-Краса• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Так автор пише за Північну Корею, а там концтабор на чолі з пупсом! Який доречі, ліпший друш х@ла!
Ответ дляfedoroff-93b5
Перевести эту страницу
на официальных источниках э ого нет
Nature is a miracle• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Відбій. Застарі дані.
Марфа-Краса• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Це нашестя буде на нашу країну! Їх в окопах салом можна закидати, вони обіжруться і помруть від щастя!
Ответ дляЮся шопоголик
То вас ніяк не бентежить?
це свіжі новини 2 часа назад
СМИ: КНДР направит военнослужащих и полицейских для ... ›
Ответ дляМарфа-Краса
так .але підвенно-корейська газета і смі пишуть Daily NK:-вони ворогі з північною і слідкують за ними.