Трактор Вика• 02 февраля 2023
Ваши детские травмы ,какие они? Опишите
Есть ли у вас детские травмы ?с чем связаны ? Сказалось ли это как то на вашей жизни?
Чижик Пижик• 03 февраля 2023
Ответ дляФсеСама
Не травма,але пам’ятатиму все життя,колись все лице обкидало герпесом,мені було 14,то тато думав,що сифіліс,мені то нічого не сказав,а мама потім розказала мені…
Тато явно гульнув і злякався, що нагородив Вас «букетом» через побутові речі. Класична ситуація у багатьох родинах