Колдунья-вещунья• 03 февраля 2023

Лікар лікує карієс по два рази

Ситуація така: почали лікувати дитині зуби. Рази три звертались для того, щоб переробити, як нас запевняли, пломби, що випали. І кожен раз з нас брали повторно кошти - відсотків 80% від вартості пломби, так як нібито це наша провина і, цитую: «дуже жваво вичищали зуби». Минулого разу я побачила на місці «пролікованого» зуба жовту пляму і цятки. На прийомі припустила, можливо це не дочищений карієс? На що лікар відповіла : « Ви мене ображаєте, цього не може бути».
І знову та сама ситуація з іншим, пролікованим зубом. На цей раз повела дитину до іншого стоматолога, щоб він розвіяв моі сумніви. Але ні - то дійсно карієс. Яким чином попередній стоматолог лікував зуби? Тобто, лікування було не всього зуба, а шматка? Хоча там ситуація була така, що не можливо було його пролікувати з одного боку, він був зіпсований по колу.
Вирішила більше не ходити «по гарантії», так як з мене викачують гроші і піти до іншого стоматолога. Але зараз задумалась: можливо все таки піти, поспілкуватись? Запитати, що саме нам лікували і чи знову це «не карієс»? Чи не потрібно ходити і більше не мати справи з тим лікарем?
Саме жахливе, що ми йому довіряли. Звертались раніше і лікування було якіснішим
Патриотка• 03 февраля 2023
міняйте лікаря, це не нормально.
автор Колдунья-вещунья • 03 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
міняйте лікаря, це не нормально.
Так, вже прийняла рішення міняти. Але думаю, чи піти на завершальну розмову чи взагалі не витрачати нерви на це
Крапипопка• 03 февраля 2023
Меняйте и не думайте
Как то к одной ходила - такие залипухи детям делала, ужас просто.
Сменили врача - теперь красота.
Крапипопка• 03 февраля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не тратьте нервы.
Патриотка• 03 февраля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Забийте і не ходіть нікуди, якщо вам дорогі нерви. Мені стоматолог один теж зробила халепу, інша сказала, що на це є гарантія рік і я можу до неї звернутися, щоб вона виправила. Але я більше до неї не піду, навіть і безкоштовно!
Этожзвяздаяегообожаю• 03 февраля 2023
Автор, якщо це стеклоіномерна пломба на пришийковий карієс (зверху на передніх зубах) - так, може випадати і про це чесно попереджають лікарі. В усіх інших випадках дивно.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 февраля 2023
Радує, що хоч канали не лікували дитинці у цього криворукого фахівця...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 февраля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
на передних даже детям обычно ставят фотополимер, а на жевательных молочных,имхо лучше стеклоиономерная
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Пломба на жувальному зубі.
sky-labs• 03 февраля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Пломба на жувальному зубі.
Молочном, хоть?
Ответ дляsky-labs
Молочном, хоть?
Так, на молочному. Ще дуже важливо, щоб лікар знайшла підхід до дитини. Дитина у захваті, біжить до лікаря, чекає на подарунка ) Але от ця ситуація з пломбами. Аби ж просто вони випали. Там явно видно, що зуби не вичищені від карієсу були
Этожзвяздаяегообожаю• 03 февраля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дочке ставили стеклоиномер на два передних верхних, т.к. тогда ей было всего полтора года
dreamsunny• 03 февраля 2023
У нас так было, пломбы выпадали у ребенка в течении месяца, стоили по 50 долл каждая и когда я спросила про гарантию , мне ответили что гарантии нет априори на молочные зубы. Я пошла к заведующему стоматологии и спросила насчёт гарантии при таких недетских ценах. Нам дали другого врача и переделали ребенку пломбу бесплатно, но ее пришлось заменить менее чем через полгода. Больше в эту клинику ни ногой. Нашли другого врача с меньшими ценами и лучшим качеством.
sky-labs• 03 февраля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
У моей дочки был на двух четверках дефект эмали при прорезывании. На одном был кариес, в итоге зуб через несколько лет удалили. Но второй жив-здоров до сих пор, пятно плотное, не пломбирован и не нуждается в этом.
Я к тому что не каждое кариозное пятно нужно вычищать и пломбировать.
Не знаю вашей ситуации, может у вас кариесогенность высокая...
Почитайте эту тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3189396
LIANA171185• 03 февраля 2023
У меня 1 раз за все время пломба выпала,фотополимерная.Переделали по гарантии.Но я у этого стоматолога уже лет -надцать лечусь.Знаю,что делает хорошо и качественно.
А вам,по ходу,врача менять.