Янка-угомонись• 03 февраля 2023
Підкажіть будь ласка як правильно вирішити завдання та пояснити дитині.
Знайди значення виразу а -7, якщо а=11;12;13;14;15
Благодарная Свинья• 03 февраля 2023
вместо а подставляете разные значения, получаете разные выражения.
Можно в виде таблицы оформить
Вредняжка• 03 февраля 2023
Що тут вирішувати? Я спочатку подумала буде якесь важке завдання, а тут просто замість підставляти числа
Я_готова_ко_второму• 03 февраля 2023
Правильний запис: якщо а=11, то а-7=11-7=4
В так далі. Дитині пояснити, що при збільшенні зменшуваного на одиницю, різниця також буде більша на 1
Жена брата Админа• 03 февраля 2023
Поясніть закономірність.Якщо зменшуване збільшуються на одиницю,то і різниця збільшується на одиницю.
Я супер-пупер• 03 февраля 2023
Зачем вообще время на эти глупости тратить. Вы прекрасно без этих знаний прожили, и ребенка родили. А дитю теперь мучайся учись, зачем?