Тишком_нишком• 03 февраля 2023
Порадьте зволожуючий крем для дівчинки-підлітка
15 років, проблемна шкіра. Вмивалки- маски-тоніки добре чистять, але підсушують, треба підібрати зволоження.
Я_на_кожухе• 03 февраля 2023
Моїй підійшов звичайний бюбхен дитячий зволожуючий для обличчя і тіла.
Тишком_нишком
• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Якщо з недорогих, то можна підібрати з Біоконовських .
Раніше з масс-маркета бачила лише білоруські з позначкою для молодої шкіри. Зараз білоруське не купую. Ще є польська серія under twenty, але там крема немає.
Розглядаю варіанти як бюджетні, так і середній ціновий сегмент.
Трынди-брынди• 03 февраля 2023
я посоветую такой, эта серия как раз для проблемной кожи, но не сушит - La Roche-Posay Effaclar