Яичница с беконом• Изменено 03 февраля 2023
ви варите чи запікаєте овочі на венігрет?
якщо запікаєте, чи обовʼязково в фольгу кожен овоч замотувати?
Нервогенератор• 03 февраля 2023
варю, але коли запікала, то не у фольгу запотувала, а все складала в рукав для запікання
Ворую вкусняшки• 03 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Варю, не понимаю зачем себе жизнь усложнять и запекать
В чому складність запекти?
ТебеОноНадось• 03 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Буряк запекаю в микроволновке, самый большой готов через 10 мин и он гораздо вкусней
Яичница с беконом
• 03 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
ми впо, в мене невеличка каструлька, хочу ще на шубу зварити. тому в духовці було б швидше думаю-все разом закинути
Руда ліса• 03 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
не обов´язково, але наче як швидше приготуються овочі в фользі
смотря что за плита, моя пока нагреет духовку, так проще и дешевле сварить)
Яичница с беконом
• 03 февраля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Люблю запечені овочі на такі салати
на смак відрізняються чи текстура?
ДеньгиНеСдаю• 03 февраля 2023
Ответ дляРуда ліса
в мене електро, просто мені овочі з духової шафи смачніші.
Яичница с беконом
• 03 февраля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
о в нас теж електро) спробуємо запекти)
Ворую вкусняшки• 03 февраля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
на смак відрізняються чи текстура?
І смак, і текстура. Не таке виварене. Насиченіший смак. Якщо, скажімо для картоплі не критично. А от для моркви і буряка для мене однозначно запечене смачніше.
Стопясят раз обсуждала• 03 февраля 2023
Запекаю.
Так намного полезней и вкуснее.
Каждый овощ заворачиваю отдельно в кусочек фольги.
Так намного полезней и вкуснее.
Ёшки_Матрёшки• 03 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Не знала что так быстро. Прям целый?
ТебеОноНадось• 03 февраля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Не знала что так быстро. Прям целый?
Да, мою Буряк и ничего не обрезаю
Складываю в обычный пакетик , завязываю его и делаю 2-3 дырочки зубочисткой
Если Буряк небольшой хватит 5 мин
Если больше смотрите сами
По истечении времени Вы его сразу не доставайте , пусть ещё мин 4-5 полежит там
Это просто находка, потому что обычно Буряк у меня варился час , вечно вываривался, что и Вкуса не было и следи, чтоб вода не выкипела
Если Буряк небольшой хватит 5 мин
Если больше смотрите сами
Ёшки_Матрёшки• 03 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Да, мою Буряк и ничего не обрезаю
Если Буряк небольшой хватит 5 мин
Если больше смотрите сами
Если Буряк небольшой хватит 5 мин
Если больше смотрите сами
Надо попробовать. Да варится он долго
Язвочка• 03 февраля 2023
Раніше варила, потім кастрюлі відмивала і пару повно/ перейшла на запікання- запхала все в рукав для запікання- включила на 45-60 хв при 180 градусах - дзинькнув таймер дістала, рукав в мусор, все чисте. І здається овочі сочніщі
Вечно недо...• 03 февраля 2023
1. Коли варяться овочі, з них вимиваються корисні речовини. Воду потім зливаєш-нуль корисного , все виварилось.
2. Запічені смакують більше і корисніше.
3 . Фольга- це алюміній , шкідливо це. Але якщо овочі запікаються у фользі , вони потім легше чистяться і краще форму зберігають.
Я давно запікаю, це правда , набагато смачніше виходить . Іноді з фольгою, але частіше -без.
Жена_КотораяСтена• 03 февраля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Можете сразу почистить и буряк на четвертины порезать, так варю. Но быстрее буряк в микроволновке
КтоЕслиНеЯ• 03 февраля 2023
Не знаю, дівчата, як ви запікаєте той буряк. В мене скільки не пробую - фігня якась. Печеться дуже довго, пробую проткнути зубочисткою - дубове. А тоді коли протикається, то не таке соковите, як варене. Не знаю, чому. Це в фользі я. Може, треба в рукаві спробувати
Яичница с беконом
• 03 февраля 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
я запікла в скляній формі разом з морквою (форма з кришкою). хвилин 50 при 200 градусах. все протикається ножем, соковите. винесли на балькон, тому як на смак не знаю)
Смячиком• 03 февраля 2023
Ответ дляДую ветер
Готую у пароварці, запечені мені наче засухі.
целыми или уже порезанными?