ЛижТолько• 03 февраля 2023
Якщо дитина не може в деталях розповісти про свій шкільний день
Якшо важко витягнути інфу
Ось наприклад в школі вчитель сказала шо завтра кр, або принести шось… дитина це не пам‘ятає
Кожного дня спілкуюсь з мамою однокласниці шоб бути в темі, щоб знати коли там контрольна, по якій темі, шо вчителька сказала
Що з моєю дитиною?
Вообще не факт• 03 февраля 2023
Проходить стажування на працівника спец служб - нікому нічого лишнього не говорить
ЛижТолько
• 03 февраля 2023
Або вчитель каже ось це ось це зробити отримаєте оцінку додаткову
Моя дитина неначе в просторі
Або ось з останнього - вчитель сказала підготувати переказ тексту - дитина не в курсі,
Добре шо однокласниця може в деталях розповісти
5 клас вже
Почалось з 1 класу це все
Моя дитина неначе в просторі
5 клас вже
Почалось з 1 класу це все
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 февраля 2023
Ответ дляПосудомойка
вам уже в другой теме посоветовали проверить ребенка на дислексию
Клин_Кляйн• 03 февраля 2023
Ваша дитина інтроверт, стрессує в школі. Психіка самозберігається, забуває всі стресові ситуації, а за ними і всю супутню інформацію, що була накладена в момент стресу.
Совбез• 03 февраля 2023
Мой такой же, вообще никогда ничего не расскажет. А если я что то спрошу, то ответ один, забыл. Просто характер такой
Помеха справа• 03 февраля 2023
Ответ дляЛижТолько
Моя дитина неначе в просторі
5 клас вже
Почалось з 1 класу це все
Моя дитина неначе в просторі
5 клас вже
Почалось з 1 класу це все
Це з таких, як ви мам пішов вираз ,,син маминої подруги,,?
Чи ви так хочете, щоб дитина виросла і порівнювала вас з іншими мамами?
постою_послушаю• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Пописанная парта• 03 февраля 2023
А что если у ребенка дислексия у него проблемы с памятью? У моего ребенка этот диагноз , но мне кажется это не дислексия виновата , а дефицит внимания без гиперактивности.
Посудомойка• 03 февраля 2023
Ответ дляПописанная парта
это не обязательная сопутствующая у дислексиков, но 50/50 примерно. У другой половины память обычно хорошо выше среднего.