Клевотница• 03 февраля 2023

А ви знаєте таких людей?

Які от дійсно досягли всього самі, без зв´язків, заможних батьків, рідні, чиєїсь протекціїї, нерівних шлюбів і т.д.
Розкажіть
Простоваля• 03 февраля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Не, не серьезно это ))
Ну, чем богаты

мистерЛяпсус• 03 февраля 2023
Ответ дляПростоваля
Ну меня про самолёт спросили :)
А так добилась сама с нуля нормальной комфортной жизни вот это самое, квартира машина, нормальный отдых и медицина, заначка и т д. Наверное мелковато
Ну, извините. Я так спросила, исходя их имеющихся примеров.
Простоваля• 03 февраля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
А я разве обижаюсь? Вам нужен опыт тех кто с самолётами, тут я действительно не помощница.
Советчица Года• 03 февраля 2023
Мой муж и я) муж вообще без родителей рос большую часть жизни, был ребенком когда их не стало. Очень бедно жил, учился все время, стал крутым программистом. Я из обычной семьи, порой вообще кушали только то, что на огороде выросло. Тоже сейчас в айти, с мужем в разных компаниях, без каких-либо знакомств и связей, сами все. Не знаю что в вашем понимании добились всего, до войны у нас было все, путешествия сколько хотим, недвижимость, ни в чем не отказывали себе.
мистерЛяпсус• 03 февраля 2023
Ответ дляПростоваля
Не, это не мой путь. Их опыт я прекрасно знаю, на моих глазах поднимались.
Отчебучкина• 03 февраля 2023
Куми наші
З дитинства разом росли
Він випивав в молодості добряче
Кума його витягла
Потім попав в русло
Опинився там
Де треба було

За 22 роки з алкаша виріс до забудовника та балотувввся в мери нашого міста

Перед ковід зустріла куму випадково
Вона зійшла з розуму
Кум пішов до молодої , його тренерка в спортзалі

А жили добре
Він її на руках носив 25 років
Простоваля• 03 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Так, знаю. Основна риса характеру - пофіг на всіх і піду по головах.
О! Про мене так само думають в основному тому що я замість того щоб тягнути всю родню тягну тільки свою сім´ю. А треба ж весь клан і ще друзям підсобити

Отчебучкина• 03 февраля 2023
Ответ дляСоветчица Года
А ми не айтішніки
Теж самі все
У чоловіка освіта 9 класів
Але має свою справу понад 25 років вже
Збудували будинок
Всюди подорожували всі ці 25 р літали їздили
Дітей вивчили в Європі

Тепер сидимо самі
Жаль
Що третього не народили ))
Петриківна• 03 февраля 2023
А що для вас успіх? Бути біля державної кормушки чи приватизувати бізнеси, то не знаю таких людей щоб самі. А заробити собі на квартиру, машину, відкрити бізнес чи мати добре оплачувану роботу, то знаю таких, сама до цього йду без ніякої допомоги.
ИннусичкаЯ• 03 февраля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
А кто из них правду скажет ?) Я например не в курсе,кто каким способом разбогател.
Тут точно написали,ніхто до кінця нерозповість
Анонимус Я• 03 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
так, вона сама зробила бізнес і дуже успішно. але є нюанс. вона багато ідей вкрала в англомовному інтернеті і видала в нашому. до психолога навіть ходила, бо спати не могла, шо люди ж знають.
А в якій сфері?
боригнув• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
А в якій сфері?
не можу сказати, бо хто в цій сфері крутиться, той впізнає.