Zelenkа• 04 февраля 2023

Хвилювалочки, прокидаємось!

ЛЮБА• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Так а шо ви хотіли сказать?
Что она очень загадочная , много знает, но сказала и так очень много))) что не понятного?

Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Ага кот бросил пить и стал жрать))) был алкаш , стал жрун !!!
Блииин, прям Как .......
Ладно, не буду уточнять без Анонима
a.ostroverh• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Так всегда)
Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Просто странно читать такие вбросы
ЛЮБА• 04 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Так всегда)
Да говядина то наше все )))
ЛЮБА• 04 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Просто странно читать такие вбросы
Не обращаю внимание , как только читаю больше сказать не могу , то все и так понятно!
a.ostroverh• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
За выбросы надо лопатой по голове

Я тут секатор искала, цветы подрезать)
Замахалась канцелярскими ножницами
И обалдела! Fiskars кастрюли со сковородками делает)

rybka21• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Та тут самі інсайди сидять.
Таємничі такі🙊
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Вибачте, притягла вам мінору. Історію пісні знаю.. Найбільш щемлива пісня, яку я знаю...
ЛЮБА• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Та тут самі інсайди сидять.
Таємничі такі🙊
Да, у них связи серьезные , все знают)))тут да же спорить не стоит !
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Та тут самі інсайди сидять.
Таємничі такі🙊
Ава нова?
rybka21• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ава нова?
Та вже з того самого дня.
Намагаюсь бути в тренді.
Та й стара неактуальна, ми ж повернулись
rybka21• 04 февраля 2023
Ну якщо крім жартів, то русня нарощує присутність в Маріку і приморських селищах. Прибуло десь 10-15 тис до 30, які вже були.
Леди на мопеде• 04 февраля 2023
Ответ дляjana.jana
А что за тема,как называется? Город писать не буду и остальное тоже
Здесь уже даже районы друг друга знаем, а вы шифруетесь.
rybka21• 04 февраля 2023
Боти завжди, як їх візьмуть за дупу, пишуть одне й теж - а что за тєма/дайте ссилку
ok1904• 04 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
По окончанию войны ждем в Украине!!!!
Всіх, всіх чекаємо.
ok1904• 04 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Я с дочкой ходила во Дворец Спорта на их концерт с симфоническим оркестром
Ми були в Києві , і на deep purple були неодоразово, і на Ассерt, планували брати квитки на Іron Maiden на травень 2022...

Перед ковідами вловила цимес в планувати подорлжі так, щоб потрапити на концерт, так ми були на Елісі Купері в Арена Бірмінгем. А далі ковіди, війна...
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
+100. Вони думають, що тільки вони такі «відящі», у нас немає критично- порівняльного мислення. Ми не можемо вичислити коли імовірні обстріли кацапів. Сьогодні літаки заходили як на запуск і в море вийшли носії калібрів. Тому обстріли будуть найближчим часом, це всім зрозуміло.
А ця напускна таємничість виглядає реально «по-дебільному» )
rybka21• 04 февраля 2023
А хтось читав про ’нападєніє’?

ok1904• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
А хтось читав про ’нападєніє’?
На кого ’нападєніє’?
oksanav• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
А хтось читав про ’нападєніє’?
Бульбофюрер точно читав. І писав теж
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Та вже з того самого дня.
Намагаюсь бути в тренді.
Ой, той Харків, я подружці все обіцяю припхатись, ойййй, треба готуватичас і печінку кругом поїхати.

Харків, дякую, ви знаєте, чому!
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
А хтось читав про ’нападєніє’?
Опять чи шо?
rybka21• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Опять чи шо?
https://t.me/place_kh/41777?single=
Ржунімагу
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
https://t.me/place_kh/41777?single=
Ржунімагу

a.ostroverh• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа

https://www.youtube.com/watch?v=ATo1n0Psifw
Парни молодцы)
rybka21• 04 февраля 2023
Шо то за невдаха писало про отой ’контрнаступ’, навіть я, що не розуміюсь на військовій тематиці, уявляю, що контрнаступ то як відповідь на наступ. Тобто, для початку ми повинні були наступати одночасно від Житомира до Донецька... Не кажучи вже про переклад та орфографію
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Парни молодцы)
Їдемо на Харьков той, мене кіт вкусив, бо танцювала котом під Мальви
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
8 років і 2 дні без Андрія
viika65• 04 февраля 2023
девочки, почему только Днепропетровская обл?