Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Ага кот бросил пить и стал жрать))) был алкаш , стал жрун !!!
Блииин, прям Как .......
Ладно, не буду уточнять без Анонима
a.ostroverh• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Так всегда)
Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Что она очень загадочная , много знает, но сказала и так очень много))) что не понятного?
Просто странно читать такие вбросы
a.ostroverh• 04 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Не обращаю внимание , как только читаю больше сказать не могу , то все и так понятно!
За выбросы надо лопатой по голове
Я тут секатор искала, цветы подрезать)
Замахалась канцелярскими ножницами
И обалдела! Fiskars кастрюли со сковородками делает)
Я тут секатор искала, цветы подрезать)
Замахалась канцелярскими ножницами
Леди на мопеде• 04 февраля 2023
Ответ дляjana.jana
А что за тема,как называется? Город писать не буду и остальное тоже
Здесь уже даже районы друг друга знаем, а вы шифруетесь.
Ответ дляNata.t.1970
Я с дочкой ходила во Дворец Спорта на их концерт с симфоническим оркестром
Ми були в Києві , і на deep purple були неодоразово, і на Ассерt, планували брати квитки на Іron Maiden на травень 2022...
Перед ковідами вловила цимес в планувати подорлжі так, щоб потрапити на концерт, так ми були на Елісі Купері в Арена Бірмінгем. А далі ковіди, війна...
Ответ дляЛЮБА
+100. Вони думають, що тільки вони такі «відящі», у нас немає критично- порівняльного мислення. Ми не можемо вичислити коли імовірні обстріли кацапів. Сьогодні літаки заходили як на запуск і в море вийшли носії калібрів. Тому обстріли будуть найближчим часом, це всім зрозуміло.
А ця напускна таємничість виглядає реально «по-дебільному» )
Шо то за невдаха писало про отой ’контрнаступ’, навіть я, що не розуміюсь на військовій тематиці, уявляю, що контрнаступ то як відповідь на наступ. Тобто, для початку ми повинні були наступати одночасно від Житомира до Донецька... Не кажучи вже про переклад та орфографію