Аврора-оранж• 03 февраля 2023

Добровольцев набирают :))

Звільнення Криму: в МВС розпочали формування штурмових бригад «Гвардія наступу»
Україна готується до контрнаступу, щоб звільнити усі захоплені території та вийти на кордони 1991 року. Допомагатимуть в бойових операціях штурмові бригади МВС.

Про це повідомляється на сайті «Гвардія наступу», передає Центр журналістських розслідувань.

Рішення про створення штурмових бригад прийняли працівники системи МВС. Українців закликали долучатися до бригад та перетворити свою лють до ворогів на зброю. Процес формування підрозділів з добровольців розпочався.

В МВС зазначають, що «Гвардія наступу» братиме безпосередню участь у звільненні Луганської та Донецької областей, а також Криму.

Загалом анонсовано створення бригад:

Бригади Національної гвардії України:

- "Буревій". Бригада утилізації російських військових;

- "Червона Калина". Ворог тліє, дк калина червоніє;

- "Кара-Даг". Піднімемо прапор над Кримом;

- "Рубіж" Повертаємо законні рубежі країни;

- "Спартан". Об нас ламається ворог;

- "Азов". Незламні, нескорені, неспинні.

Бригада Національної поліції України:

- "Лють". Перетвори свою лють на зброю.

Бригада Державної прикордонної служби України:

"Сталевий Кордон". Сталевою стіною стоїмо за наш кордон.

Для того, щоб приєднатися до

Загалом анонсовано створення бригад:

Бригади Національної гвардії України:

- "Спартан". Об нас ламається ворог;

Бригада Національної поліції України:

- "Лють". Перетвори свою лють на зброю.

Для того, щоб приєднатися до «Гвардії наступу» потрібно заповнити спеціальну анкету на сайті.

Нагадаємо, морські піхотинці із Миколаївщини продовжують виганяти ворога з української землі. Завдяки їм на Авдіївському напрямку Донеччини штурмова група росіян зазнала поразки.
Charming person• 03 февраля 2023
Понятно
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляCharming person
Понятно
А правда, впечатляет?
brenda2305• 03 февраля 2023
О, это крутяк
Респект
Charming person• 03 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
А правда, впечатляет?
Да, бригады крутые будут
автор nikolayev • 03 февраля 2023
https://lm.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fnikc...
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляCharming person
Да, бригады крутые будут
Представляете, как Азов и морпехи будут воевать, после Мариуполя? По ту сторону, паника будет, от одного названия.
uma• 03 февраля 2023
Думаю это будут очень мотивированные и эффективные силы.
КлаваЧерепиця• 03 февраля 2023
Мене вражає, що тільки що прочитала інфу, і нам дають ракети дальністю 150 км)
Представник Пентагону сьогодні озвучив суму і що входить в черговий пакет допомоги, один з пунктів - ракети GLSDB дальністю до 150 км
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Не очень далеко, но до Крыма достанут
КлаваЧерепиця• 03 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
Не очень далеко, но до Крыма достанут
Так, і до мосту дотягнуться)
Микрозелень• 03 февраля 2023
Удалено администрацией...
zcvbnmz• 03 февраля 2023
Добровольців набирають для посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.Основу цих підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці. Набір у штурмові бригади проходитиме з-поміж добровольців.

Офіцерський, сержантський і солдатський кістяк нових підрозділів складуть воїни із величезним досвідом. Часто — починаючи ще з 2014-2015 років, які проявили себе найкращим чином під час операцій на різних ділянках цієї війни — від захисту Донбасу чи аеропорту у Гостомелі, до звільнення Харківщини.Людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу — українських захисників.
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляМикрозелень
Удалено администрацией...
Главное, что парень не боится! Умничка, наша гордость.
zcvbnmz• 03 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
Не очень далеко, но до Крыма достанут
Ракети ці достають до Джанкою,усього Курська і Луганська,Таганрога.
Услада• 03 февраля 2023
Ответ дляМикрозелень
Удалено администрацией...
Брат молодець, а вам не треба писати куди та для чого він поїхав.
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляzcvbnmz
Не, до Таганрога наверное не достанут. Тут до Херсона 80 км...
Jsolo• 03 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
А правда, впечатляет?
Зараз в мене полетить що тільки може, але я дійсно цих смайлів не розумію, як і слова ,,впечатляет,,
zcvbnmz• 03 февраля 2023
Ответ дляnikolayev
Ось фото цілей,куди влучає ракета ,яку дає Америка.Це дійсно дуже гарна новина і допоможе нашим хлопцям,бо кацапні потрібно тепер за 150км виїзжати,це руйнує логістику.І по школам попаде,і по лікарням,і по пту,і по отелях-кругом,де будуть орки скупчуватись.
Forever_young• 03 февраля 2023
Ответ дляuma
А все остальные?кого понабирали сейчас и раньше?
чаревна• 03 февраля 2023
Чумачечие эти украинцы, я б уже боялась в Крыму от одних девизов. Слава Украине!
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляForever_young
Кадровые военные, и мобилизованные воюют. Сейчас набирают добровольцев. Штурмовые бригады, у них будет спецподготовка.
Все вместе.
lisulya• 03 февраля 2023
Ответ дляМикрозелень
Удалено администрацией...
Ну то й логічно. Відповідальних має бути обмежена кількість, а не всі підряд.
Dark_Yasna• 03 февраля 2023
Ответ дляУслада
я б удалила тот коммент на месте админов
автор nikolayev • 03 февраля 2023
Ответ дляDark_Yasna
Та ничего в том клиенте нет. Больницы в каждом городе есть. И везде медкомиссии.
Near Mear• 03 февраля 2023
Удалено администрацией...
Аноли_и• 03 февраля 2023
Ответ дляМикрозелень
Удалено администрацией...
Я б сама пішла. Діти)))
але так- СУКИ, гнать вас будемо, тварі, так, як не снилося. Ви ж подивіться, навіть зима за нас, тепла, мокра, щоб ми не замерзли, як вам хотілося, і щоб ви не змогли наступати. Тварі. Горіть в аду.
чаревна• 03 февраля 2023
Ответ дляАноли_и
Я б сама пішла. Діти)))
Дай бог, чтоб так и было. Чтоб гнали сук с нашей земли. Перебили тот мост нахер, поставили на границе хаймарсы и танки. И с проклятого болота, чтоб ни одна чмоня даже глаз поднять и посмотреть в нашу сторону не смела!
Веточка сакуры67• 03 февраля 2023
Кракен тоже сейчас набирает
Argesha• 03 февраля 2023
Я б ще додала батальон ’Моцарт’.
Звичайно, теж на добровільних засадах.
Аноли_и• 03 февраля 2023
Ответ длячаревна
Правда, знайди купу ненависті у мене в днк... не прощу никогда. Дай Бог нашим воїнам захисту Божої Матері і сил, щоб викинути потвор з нашої землі.