Ошеламиссимо• 04 февраля 2023
Як довго вы проходили процедуру отримання групи
І пенсійного посвідчення?
Лікар сказав, що отримати групу - це 1-2 тижні. Не вірб, що це так швидко
Дерево береза• 04 февраля 2023
посвідчення чекати місяць
групу поки документи зібрати біля місяця. коли все готово ще десь 2-3 тижні.
в осаннє оформлювала влітку 22 року
ТочноБудет• 04 февраля 2023
В липні операція , по жовтень на лікарняному, в листопаді отримала группу, в грудні посвідчення.
Неновая почта• 04 февраля 2023
Хто підкаже? Свекру зробили операцію. Зараз променева. Він каже, що групу оформлювати потрібно тільки після завершення курсу. Чи це так? Чи не обов’язково чекати 1,5-2 міс, а можна в зараз?
Ms. Сама прямота• 04 февраля 2023
Ответ дляНеновая почта
Можна і зараз
НЛОша• 04 февраля 2023
Залежить від діагноза і обставин хвороби.
У сина вроджена невиліковна хвороба, постійні реабілітації і стационар 2 рази на рік. Дійсно за тиждень оформлюемо, бо всі виписки і обстеження завжди свіжі. Перший раз взагалі з випискою зі стаціонара прийшли на МСЕк і одразу дали.
А подруга з ревматоідним артритом не може вже 3 рокі оформити.
Сижуревувшоке• 04 февраля 2023
Ответ дляНеновая почта
А скільки йому років? Навіщо вона йому
Ошеламиссимо
• 04 февраля 2023
Ответ дляДерево береза
посвідчення чекати місяць
в осаннє оформлювала влітку 22 року
А що ті документи збирати? Мені зразу все оформили, взяли аналізи і завтра записана до обласного лікаря.
Дерево береза• 04 февраля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
то залежить від проблеми. у мене починалось відвідати інститут неврології, психіатр, кардіолог вузьких спеціалістів (хірург,окуліст) до кожного запис за тиждень- три