Застряла• 04 февраля 2023

Як зрозуміти, що набрякають ноги?

Декілька днів відчуваю стріляючий, гострий біль в правій нозі нижче коліна. Замітила, що ноги нижче Колін ніби грубші, резинка від штанів лишається на шкірі постійно. Від чого таке може бути? Я в Європі тут лікар на мене навіть не гляне
АБВГДэшница• 04 февраля 2023
Почему врач на вас даже не посмотрит
Идете к врачу и описываете проблему

Викасикрет• 04 февраля 2023
Натисніть на ногу там де кістка близько до поверхні на голені. Якщо після натискання пару секунд лишається вм´ятина, то набряк є.
БолеИменее• 04 февраля 2023
У меня отекали ноги , перепутать это нельзя в и с чем, надавить пальцем посмотреть останется ли след плюс обувь сапоги например тесные в икре которые раньше носила... И тп.
Мне помогло - пить воду, реально это наладило все. Хотя до - пила мочегонные и эффект был временный.
Додекаэдр• 04 февраля 2023
На кость нажмите ниже колена, если вмятина остаётся - значит есть отек.