Ответ дляVittoria66
И что, и до войны народ активно скупал валюту. С чего ее родственники сделали выводы, о сворачивании работы банков в Сумах.
Мне, так же, многие подруги, сидя безвылазно заграницей, рассказывают всякие ужасы о ситуации в Киеве, прямо зомби апокалипсис, оправдывая свой страх съездить домой.
Я їх розумію, бо коли була в Польщі, без кінця читала новини, с зранку до вечора, а також всіх політологів, тарологів, астрологів, всяких ворожок, накручувала себе так, що втрачала свідомість, потім зібрала себе в купу і повернулася і як рукою зняло, тут я по іншому думаю, тут я розумію де біле де чорне (стосовно вкидів), зовсім по іншому працює голова, повна сил, бажань та віри в нашу перемогу, страху більш немає, чим можу допомогаю, не скулю і не вию, як робила це там.
Ответ дляСоната любви
я в одной теме писала, напишу еще здесь.
подробностей писать не буду.
но ситуация такая.
сегодня вызвали всех на разнарядку, сказали готовится на границе, ожидают наступления с росс.стороны.
подробностей писать не буду.
но ситуация такая.
К сожалению, у меня тоже есть информация, что надо готовится, будут наступать, подробнее не могу писать( информация от родных людей мужа и папы...и мое мнение тоже такое потому как сама вижу на протяжении недели, что разведка белораши летает постоянно
BEST_SHOPPING• 05 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
подробностей писать не буду.
но ситуация такая.
подробностей писать не буду.
но ситуация такая.
Тоже слышала такую инфу , сука))) из за вчерашнего звонка пол ночи не спали , мы на границе)
Ответ дляPANTERA_KET
Удалено администрацией...
Шо ви мелете
. Ніхто нічого не скупає і не смативает. Людей повне місто, на дорогах машин не проїхати. Але такі ось іпсошники да , розганяють. Колишній в Сумах з початку війни не був, десь на західній. Дзвонив вчора, істерив, що ось на днях наступ. Що хтось там дружин з керівництва вивіз. Але він брехун ще той, йому звідти видніше
Ответ дляNata2907
Шо ви мелете
Була в банку Сум у п´ятницю. Людей майже немає, все спокійно. На касі у касира бачила пачку баксів, ніхто не гріб.
Ответ дляLudaSHS
А в октябре- ноябре- будет блекаут караул неделями, месяц , 10 дней, покупайте крупы и свечи. , денег не будет. Налички не будет
Едьте в седа к печкам. Мы все замерзнем.
Да, а уже слава Богу 5 февраля! Уже и день свктовоц длиннее и весна скоро. Можно сказать , зиму пережили, пару неделек до весны))))
Чашечка чая• 05 февраля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Удалено администрацией...
Родственники в Сумах, Глухове, Белополье и у них обстановка абсолютно спокойная
BusinkaKiev• 05 февраля 2023
Ответ дляqusik7
Вот просто интересно , почему не можете писать ? ))
Чашечка чая• 05 февраля 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Потому что нету никакой информации у нее
Ответ дляqusik7
А у меня есть информация, что им нечем и некем наступать со стороны белораши! Летает разведка - наше ппо вычисляет и у них типа ’учения’. Какую группировку надо собрать для наступления на Киев, Житомир,Ровно и Сумы понимаете? От 100 тысяч. Их до границы хаймарсы перелопатят.
Ответ дляLizavel
Хорошо, я надеюсь , спасибо
Чашечка чая• 05 февраля 2023
Ответ дляqusik7
ДРЛО постоянно летает еще с 2014 год в Белгородской области, Крыму и акватории Азовского моря. И?
Ответ дляЧашечка чая
Девочки, я же согласилась, все хорошо, чего нападать, я написала, то, что знаю, и все. Спасибо, больше отвечать и писать не буду. Мирного нам всем неба. Хорошего дня.
Воробу-шек• 05 февраля 2023
Ответ дляqusik7
Главное, что без подробностей
BusinkaKiev• 05 февраля 2023
Ответ дляqusik7
Согласна, пускай будет так
А ответить прямо на вопрос тоже никак ? Наверное ГУР следит за gysik7 на мамских форумах
Ответ дляqusik7
Согласна, пускай будет так
Вы понимаете, как это выглядит? Почему нужно писать, что что-то знаете что-то конкретно, но не можете сказать, что именно? И это делает не один человек, а несколько. Если бы боялись выдать информацию, просто бы молчали. Если бы хотели предупредить людей - писали бы что-то кроме ’ Я знаю, но не скажу’. А потом ещё 10 раз отвечать ’ ну не верьте’. Чему не верить? Вы же ничего не сказали. Цель написанного вами какая былв?
Ответ дляqusik7
Вы ничего не написали. Наступление будет? Этого мы уже все боимся. Но не знаем подробностей- откуда, когда, чего ждать. Так что вы написали нового?
Ответ дляNear Mear
Именно. Но проблема шире. Кроме утилизации, идет перевооружение стран, которые ’сдают’ утиль, и происходит тестирование вооружения в боевых условиях, достаточно сильно изменившихся за последние десятки лет.
Это вы с Канады?
Всегда в Украине у вас жопа жопная, вы даже книгу писали ’ страна 404’.
Что мы такие сякие, все нас кинут, вы звездочка заранее все знали, эмигрировали давно, бо тут ничего хорошего, поэтому гдето- в пабликах. На Украину гоните и гоните, кто- то сканы приносил о вас. ТАкое на Украину пишите , що пипець.
Тут, после банов, вы намеками и осторожно.
Так вот, Выстоим, выстоит Украина)!
Ответ дляoksanav
Кожна держава приймає рішення, враховуючи перш за все свої інтереси. Це нормально і так повинно бути. Бо якщо державні діячі приймають рішення на користь іншої країни, то ці дії інкримінуються як зрада Батьківщині і караються дуже суворо.
Наразі Україна в колі інтересів основної маси адекватних країн.
Так
Понятно, что большой бизнес имеет свои плюшки , военно-промышленный комплекс, но что ж, наши интересы совпадают, нам надо всего и много.
Вчера пошла после 22 спать, фак этим темам и нагнетателям.
Как говорится, не дождутся))
Воробу-шек• 05 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Это вы с Канады?
Так вот, Выстоим, выстоит Украина)!
Да, там гониво конкретное. Я не так давно тут, но уже заметила. Акк этот постоянно грязищу льет в нашу сторону.
Ответ дляqusik7
Ну то взагалі б не писали. Інформація є, але писать не можу. Що за брєд? Може ви комусь життя врятуєте цією інформацією!
Війна триває та інформаційні атаки ворога посилюються з кожним днем, а суспільство чомусь досі на це реагує. У вечірньому пості розберемо всі фейки, які станом на сьогодні розповсюджуються в мережі
Рашистське ІПСО на сьогоднішній день є наймогутнішою зброєю ураження мирних громадян України, адже всі попередні спроби на кшталт атаки енергетичних об´єктів показали, що наш народ сильний духом і так просто не зламається, однак коли твоя бабуся у Вайбері надсилає за сьогодні третє повідомлення про те, що вночі буде наступ з Білорусі – внутрішня рівновага потихеньку сходить нанівець.
До речі, в нових методичках майже не згадують напад на Київ, лише час від часу скидають текст, що гуляє з початку війни про те, як «ДРГ з боку Білорусі просунуться на 15-20 км для відволікання наших військ, а в цей час буде масований пуск 400 ракет».
Основну увагу вороги в ІПСО приділяють якраз таки сходу України – Харкову та Донбасу (до речі, ми з вами вже не раз обговорювали, що там, ймовірно, і буде основний наступ рашистів, і не тому, що дата якась особлива, просто наближається весна і треба вже щось робити). До того ж, за традицією, не забувають окупанти згадати Суми, Чернігів та Житомир, а також «висадити пару повітряних десантів» на півдні.
До речі, вороги таки врахували те, що кожен кому не ліньки висміює і розпізнає їхні фейки і тепер намагаються посилатися на якісь вигадані відео із соцмереж, які нібито всі бачили, на технологію укладання асфальту поблизу кордону, для переконливості підкріплюють усе назвами бригад і населених пунктів (в яких, як зазвичай, припускаються помилок) і звичайно ж не забувають посилатися на свої джерела серед українських військових.
До того ж у мережі почали постійно спливати відео з порожніми полицями магазинів (перевіривши метадані яких, легко виявити, що вони старі), раптовим збиранням тривожних валізок (ми свої, до речі, так і не розбирали з початку війни) та експертами, які міркують про евакуацію з великих міст і хейтять владу за її погану організацію (ага, погано організували те, чого не було). А про «експорт електроенергії, щоб українці мерзли» і те, що «США розділять з Європою всю Україну на шматки», ми просто промовчимо.
І якщо деякі повідомлення в нашому просторі справді можуть напружити та налякати, особливо людей, далеких від соцмереж, то більшість викликає відвертий сміх. Наприклад, днями російськими каналами поширили наратив, що українські військові вербують маленьких дітей для війни. Повідомлялося, що «таємна бойова секта формує у дітей нацистські погляди, після чого створюються табори, де серед іншого вчать майбутніх дітей-терористів користуватися поясом шахідів» (про дитячі блокпости та малюків на танках теж краще промовчимо)
З веселого також те, що в Україні нібито почнуть діяти нові правила комунікації – всі телефонні розмови, смс у месенджерах, пости в соцмережах записуватимуться. Ну так, і до всіх 43 мільйонів українців прикріплять особистого СБУшника (це все якщо що фейк)
Тепер серйозно, окупанти вже намагаються малими групами атакувати на Донецькому напрямку, до того ж весь минулий тиждень вони кидали всі сили на неуспішне оточення Бахмута. Загалом розвідка не бачить серйозного наступального потенціалу у росії. Безумовно, спроби прорватися можуть бути на будь-якому напрямі (більше того, вони фіксуються щодня протягом 346 діб війни), проте тут є один нюанс – армія росії була у найкращому своєму складі рік тому, а ми за вміннями та озброєнням – зараз.
Тому не ведемося на фейки, заспокоюємо всіх родичів і лягаємо спати з вірою у ЗСУ, вони вже точно зроблять все, щоб відбити штурм на будь-якій ділянці фронту.
Ответ дляLudaSHS
Это вы с Канады?
Так вот, Выстоим, выстоит Украина)!
Это она и все ее знают, но она все пишет и пишет. Самое смешное, как все станет поекрасно чеоез несколько лет , тр будет опять сюда бежать, вот бы сбу таких отслеживало и не пускало назад.