Отполированный Артем• 04 февраля 2023

Як змиритися з нечистотою в домі?

Доброго вечора.
Я виросла в сім´ї, де генеральне прибирання всією сім´єю по суботах. Ми з мамою перестиляли постіль, протирали пиль в сервантах, на люстрах, складали в шафах. Батько з братом пилососили, мили підлоги.
Посеред тижня, ще 1 раз я чи брат пилососили всюди(по черзі).
Рік тому я вийшла заміж, чоловік з сім´ї, де все на мамі і в неї трохи безлад.
Так вот, чоловік мені у всьому допомогає, і на кухні, і попрати, і погладити, і прибирання.
Но прибирає коли вже сильно грязно, десь раз в 2-3 тижні. На кухні, і в коридорі коло двернй десь 1 раз в тиждень.
Я спочатку сама прибирала щотижня, но потім мене це розізлило і чекаю коли він сам зробить. Просила щотижня прибирати, каже, що то марна трата часу.
У всьому іншому все влпштовую.
Підкажіть, як бути?
Результат:
вже голосів: 509
273 (53.63%) Самій щотижня прибирати
119 (23.38%) Інше
117 (22.99%) Хай чоловік поибирає коли хоче
Телочка• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Я не обожнюю, я хочу 1 рах в тиждень прибирати і буде чисто. Вдвох це 40 хвилин
наймите домработницу или иначе вы не сможете жить нормально вместе.
автор Отполированный Артем • 05 февраля 2023
Ответ дляГореотума
В мене сусідка була колись в гуртожитку як ви, прибирати двічі на тиждень їй було замало, склала мені графік на кожен день, але я не збиралася її в цьому підтримувати.
Як на мене, якщо у вас така надмірна потреба у чистоті -вам її і забезпечувати. З поваги і любові до вас чоловік може підтримувати чистоту (одразу прибирати за собою, коли насмітив, класти речі на місце, тощо).
Аін акуратний, у нього все чисто, прибрано і зложено.
Мова про звичайну пилюку і забруднення.
СпайдерВумен• 05 февраля 2023
я убираю каждый день во всех комнатах кроме ванны, там 1 раз в два дня. Полы бывает мою 2 раза в день, мечтаю про робот пылесос и робот натирач (для влажной уборки). Муж к такому доступу не имеет, делает черти как, приходится переделывать
Пушкининиана• 05 февраля 2023
Вот так растут девочки в семьях , где культ чистоты, а потом съезжают на квартиру и становится пофиг на ту пыль, посуду и остальное
У меня таких просто масса примеров
Телочка• 05 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
работа от этого излечивает)
Поросенка• 05 февраля 2023
Я прибираю підлогу щодня, бо маю кота і собаку. Якби я пилососила раз на тиждень, то шерсть у мене і в супі б була.
Навіть коли не було кота і собаки, то ніяк чистота тиждень не зберігається, якщо хтось вдома є не тільки вночі
оксюморон• 05 февраля 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
Мужикам чистота особо и не нужна, им зачастую пофик.
Погоджуюсь.
оксюморон• 05 февраля 2023
Якби я свого чоловіка не виганяла з робочого місця, щоб пропилесосити, то так і сидів би.
Але буває так, що в мене нема настрою той пил витирати, то і хай собі лежить. Я не буду з останній сил його витирати. Мене теж батьки кожен тиждень ганяли, але зараз я спокійно до цього відношусь.
БЦАшка• 05 февраля 2023
Ответ дляТелочка
работа от этого излечивает)
от тільки також хотіла написати.капець,куча часу в нікуди,марно прожите життя. ще й гордиться,що в ролі миючого пилесосу.
Поросенка• 05 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ой, двічі на день мити поли це занадто навіть для мене. Хоча я чистоту дуже люблю
СпайдерВумен• 05 февраля 2023
Ответ дляПоросенка
у меня 2 кошки и плитка зеркальная светлая, ненавижу плитку всей душой, но красивая ж зараза)
Телочка• 05 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
ну это тревожность, поэтому надо мыть и драить)
Но если есть куда направить энергию, то уже не так цепляет немытый сегодня пол) если он мылся вчера или позавчера.
Булку Дай• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Каже, що в домі не брудно. Но я під ногами відчуваю мілке сміття, що дипне до ніг, мене це бісить.
Робот-пылесос купите и отгребитесь от мужика.
Понимаете, это ваш пунктик уборка, ваааааш!
А ему норм. И это нормально, что у него есть свое мнение
navariya• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Ні, терези. І чоловік теж терези.
При чому гороскоп...
Часом все дістає...
Прибереш, через пів години, знов якийсь срач, і думаєш, а воно мені треба?
А на роботі кожний робочий тиждень..
Прийдеш по роботі - і вже не до прибирання..
Пилюка - саме шкідливе - вона сідає кожні пару годин.
Але... ви ексклюзивна дівчина, котра мала на все час - прибирання.
Зараз - немає часу - світ змінився(
Якщо не втихаєте з емоціями - викликайте працівників клінінгової компанії...
Ацетилсалициловая кислота• 05 февраля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Сесть и обсудить с мужем всё то что вы написали..
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Купите робот пылесос и пусть он себе пылесосит
Ответ дляТушь для2го класса
Ну так мойте пол,он то тут при чём?
задумчивая мордочка• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Ні, терези. І чоловік теж терези.
Як в мене. Я Терези і чоловік Терези, ми АБСОЛЮТНО різні, в нас конфлікти щодня інколи мені здається, шо він Скорпіон чи Овен. Я люблю порядок і чистоту, а він засранець. Згідна, що все йде з сім´ї, в якій виріс. В мене мама була ’помішана’ на чистоті, в нього - капарниця, в якої одяг міг киснути в ванній тиждень і на кухні таракани бігали. Тепер для нього це норма і хоч трісни, йому нормально.
Jane75632• 05 февраля 2023
Найняти помічницю, а чоловік хай оплатить. А як немає чим, то хай сам допомагає
Не пью, не курю• 05 февраля 2023
А я жила в сім´ї ,де тільки і я прибирала, уявіть собі
Kusalochka• 05 февраля 2023
Заведите 2х котов, пушистых. Через месяц и вам станет пофиг, задолбетесь убирать
Фисташковый кокец• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
У нас щось середнє. Моя сім´я забагато часу витрачала, а його замало.
Я не бачу смислу мити щотижня люстри. Для мене важливо пропилососити, щоб нічого до ніг не чіплялося, зволожити де плитка, помити унітаз, ванну і раковини. Все.
Если Вы собираетесь жить в комфорте и при этом строите с мужем близкие, доверительные отношения на всю жизнь, то говорить и вовлекать, в то что Вам важно, придётся.
Всё равно, как было у Вас или у него. Главное, какие правила Вы создадите сейчас в своей семье. Важно, чтобы Вам обоим от этого было приятно и хорошо. Если не сможете найти привычки и законы удовлетворяющие Вас обоих, кто-то будет всегда страдать и это путь к расставанию.
Слабый пол• 05 февраля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Шукали б такого, який обожнює прибирати. Як ви.
А ще краще з ОКР, буде сам драяти підлогу до блиску
Ответ дляНе пью, не курю
Це як?
Вас заставляли чи інші не любиди чистоти?
Ответ дляKusalochka
Не думаю.
ZaRaZa• 05 февраля 2023
В мене одні матюки в голові. Аби я чекала чоловіка на прибирання, у мене б вже коржі до ніг приставали
Поросенка• 05 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
У мене ламінат такий в одній частині коридору. Де були мої очі, коли я його купувала, не знаю
Не пью, не курю• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Це як?
Я єдина кому це потрібно було
Не заставляли,але і не прибирали
Kusalochka• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Не думаю.
Как я поняла детей нет. Я не понимаю, что там убирать за 2мя взрослыми
Рогнеда Карповна• 05 февраля 2023
Між іншим це дуже філософська тема, особливо вночі, коли не спиться.
Перше, що я помітила - з роками час просто летить, а не пришвидшується, знову прибирати коли ти ось тільки що наче вилизала всю квартиру...і знову, і знову. Починаєш сердитися, закривати очі на все, так потроху і стаєш менш наполегливою у прибиранні, підлогу мити щодня, та ну, хоч би раз в два тижні - місяць.
Але. Цікаве знайшла висловлювання, що порядок в домі - то порядок в голові, спосіб контролювати своє життя і мало того - то відображення любові до себе. І від зобов´язань поприбирати, обов´язку через не хочу можна перейти до планування і контролю та керованісті цими процесами, тобто я прибираю для свого комфорту, я контролюю цей процес, я вирішую, а не тому що грязно і треба. Мотивацію змінюємо і починається інше відношення, плануємо і напрацьовуємо міні алгоритми, прибирання по 5 хвилин в самих захаращених зонах, мінімізація речей, організація зберігання, потім підтримання порялку, це може допомогти у випадку самоорганізації, усвідомити, змінити відношення і робити. А якщо чоловіка примушувати, то діла не буде.