Отполированный Артем• 04 февраля 2023

Як змиритися з нечистотою в домі?

Доброго вечора.
Я виросла в сім´ї, де генеральне прибирання всією сім´єю по суботах. Ми з мамою перестиляли постіль, протирали пиль в сервантах, на люстрах, складали в шафах. Батько з братом пилососили, мили підлоги.
Посеред тижня, ще 1 раз я чи брат пилососили всюди(по черзі).
Рік тому я вийшла заміж, чоловік з сім´ї, де все на мамі і в неї трохи безлад.
Так вот, чоловік мені у всьому допомогає, і на кухні, і попрати, і погладити, і прибирання.
Но прибирає коли вже сильно грязно, десь раз в 2-3 тижні. На кухні, і в коридорі коло двернй десь 1 раз в тиждень.
Я спочатку сама прибирала щотижня, но потім мене це розізлило і чекаю коли він сам зробить. Просила щотижня прибирати, каже, що то марна трата часу.
У всьому іншому все влпштовую.
Підкажіть, як бути?
Результат:
вже голосів: 509
273 (53.63%) Самій щотижня прибирати
119 (23.38%) Інше
117 (22.99%) Хай чоловік поибирає коли хоче
неДодекаэдр• 05 февраля 2023
Ответ дляУх ты какая Я
Мы сейчас продали все в Украине, купили тут
строим тут новое, наша точка неповернення поставлена.
Батьки тут(
Добре, що ви знайшли Ваше місце. В мене чоловік в Україні, і, незважаючи, на те, що в ЕС у мене хороша посада в університеті, достойний дохід і з житлом усе ок, поки родина не буде разом нічого вирішувати не будемо. Але, у нас і в Україні все ок було, то швидше за все ми повернемося. В ЕС не має нічого такого, щоб ми не могли дати своїй дитині, питання лише в безпеці.
Дама_из_рекламы• 05 февраля 2023
тю, в нас ніхто не прибирає, тільки я, раз у тиждень не уявляю, підлога швиденько миється день через день, бо інакше вважаю що брудно, пил можу й не витирати, під настрій
Дама_из_рекламы• 05 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Это правда, я задолбалась мыть посуду, про уборку вообще молчу
в нас посуд миє кожен за собою, іноді може хтось за кимось одним помити, еверестів у мийці немає
После шести ни-ни• 05 февраля 2023
Я убираю каждый день понемножку, по-этому нет нужды в генеральных уборках. Муж помогает, если нужно, но в основном мне помощь не нужна. Разве что посуду сложить/разложить с посудомойки
PANTERA_KET• 05 февраля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
40 хвилин но тоді ви також не фанат чистоти
+++ пол дня!!! Вдвоем!! 69квм.
PANTERA_KET• 05 февраля 2023
Ответ дляМиззери
С появлением детей вообще жопа будет
Я забила на чистоту
Они меня поэтому и раздражают...как саиньи и мамки улыбаются...этожеребенок. мой ни одного печенья в зале не съел
Так точно!• 05 февраля 2023
Ответ дляПьяная вишня
А кухня? В мене на неї купа часу. Витяжка та плита таке відчуття, що чистими не бувають. Фасади і фартук без кінця. Тк наче і не жах, але не ідеально, мій погляд на той бруд постійно натикається
Кухню намагюсь одразу витирати. Фартук у мене з оргстекла
Але так, на кухні важко все тримати в чистоті 🥲
Перловая Кашка• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Каже, що в домі не брудно. Но я під ногами відчуваю мілке сміття, що дипне до ніг, мене це бісить.
Чоловікам треба говорити в лоб! ’Коханий, уже брудно, пропилосось, будь ласка, по швидкому’ муррр. Усе, готово
Король дивана• 05 февраля 2023
Ой, автор, у меня такая подруга, в институте каждую неделю делала генеральную уборку, мыла люстры , шкафы. Теперь вышла замуж, работает и наконец-то забила на эти генеральные уборки. Жизнь это не только уборки. Есши вам так хочется, то сами убирайте.
Угги в горошек• 05 февраля 2023
Я чистоплюйка. Теж не можу дити в срачі. Колись теж саме було з чоловіком. Одного дня просто свли і проговорили. Я висказалась чого це мені важливо, він - що його дратує і що йому не так. Я запропонувала або раз в тиждень приходить клінінг чи прибиральниця і прибирає, або ми разом розділяємо роботу і тратимо на це більше не 2 годин.
Хитрушка-чекушка• 05 февраля 2023
я прочла название - Як змиритися з нечистью . приготовила семки , села читать.. а тут просто срачи(
Люда Людоедова• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Робот-пылесос вам в помощь!
Будет пол чистый, без мелких крошек )