Отполированный Артем• 04 февраля 2023
Як змиритися з нечистотою в домі?
Доброго вечора.
Я виросла в сім´ї, де генеральне прибирання всією сім´єю по суботах. Ми з мамою перестиляли постіль, протирали пиль в сервантах, на люстрах, складали в шафах. Батько з братом пилососили, мили підлоги.
Посеред тижня, ще 1 раз я чи брат пилососили всюди(по черзі).
Рік тому я вийшла заміж, чоловік з сім´ї, де все на мамі і в неї трохи безлад.
Так вот, чоловік мені у всьому допомогає, і на кухні, і попрати, і погладити, і прибирання.
Но прибирає коли вже сильно грязно, десь раз в 2-3 тижні. На кухні, і в коридорі коло двернй десь 1 раз в тиждень.
Я спочатку сама прибирала щотижня, но потім мене це розізлило і чекаю коли він сам зробить. Просила щотижня прибирати, каже, що то марна трата часу.
У всьому іншому все влпштовую.
Підкажіть, як бути?
У всьому іншому все влпштовую.
Підкажіть, як бути?
Результат:
вже голосів:
273 (53.63%)
Самій щотижня прибирати
119 (23.38%)
Інше
117 (22.99%)
Хай чоловік поибирає коли хоче
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Сесть и обсудить с мужем всё то что вы написали..
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Каже, що в домі не брудно. Но я під ногами відчуваю мілке сміття, що дипне до ніг, мене це бісить.
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Шукали б такого, який обожнює прибирати. Як ви.
Я не обожнюю, я хочу 1 рах в тиждень прибирати і буде чисто. Вдвох це 40 хвилин
Тушь для2го класса• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Ну так мойте пол,он то тут при чём?
СкиниУскачи!• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
40 хвилин
но тоді ви також не фанат чистоти
Ядвига Юсьлегко• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
А він не хоче. А інший хоче тричі на тиждень. Що тепер.
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Не треба миритись
Якщо є кінські сили і час прибирайте.
Так кінських сил і не потрібно, вдвох цеи40 хвилин на тижлень. Менв одній півтора години. Будинок не маленький.
Тушь для2го класса• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Сама убирайте, это не его желание
Фисташковый кокец• 05 февраля 2023
А почему в Вашей семье прижились привычки семьи мужа, а не Вашей семьи? Он у Вас доминирующий? Вы не смогли завести привычки удовлетворяющие обоих?
Ангелочек с рожками• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Купіть робота
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
40 хвилин
но тоді ви також не фанат чистоти
Я і не писала, що я фанат.
Тушь для2го класса• 05 февраля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
40 хвилин
но тоді ви також не фанат чистоти
Я тоже быстро убираю, пылесос, швабра
Тётушка Лошадь• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Купите робот пылесос,он уберет за вас
Ангелочек с рожками• 05 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Півтори години часу раз на тиждень ви не можете на прибирання виділити?
Ангелочек с рожками• 05 февраля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Автор, вы дева по гороскопу)?
Я дєва і мене дико бісить пил,але прибираю сама))
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляФисташковый кокец
У нас щось середнє. Моя сім´я забагато часу витрачала, а його замало.
Я не бачу смислу мити щотижня люстри. Для мене важливо пропилососити, щоб нічого до ніг не чіплялося, зволожити де плитка, помити унітаз, ванну і раковини. Все.
Гореотума• 05 февраля 2023
В мене сусідка була колись в гуртожитку як ви, прибирати двічі на тиждень їй було замало, склала мені графік на кожен день, але я не збиралася її в цьому підтримувати.
Як на мене, якщо у вас така надмірна потреба у чистоті -вам її і забезпечувати. З поваги і любові до вас чоловік може підтримувати чистоту (одразу прибирати за собою, коли насмітив, класти речі на місце, тощо).
Ответ дляОтполированный Артем
Говорили, каєе, що то дурна трата часу.
Купіть акумуляторний пилосос. За 10 хвилин прлбіглись по всій площі 3 рази в тиждень і пол можна не мити до 2 тижнів
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Автор, вы дева по гороскопу)?
Ні, терези. І чоловік теж терези.
Отполированный Артем
• 05 февраля 2023
Ответ дляМиззери
С появлением детей вообще жопа будет
Я забила на чистоту
Як часто прибираєте зараз?
Намакушка• 05 февраля 2023
Ответ дляМиззери
С появлением детей вообще жопа будет
Я забила на чистоту
Это правда, я задолбалась мыть посуду, про уборку вообще молчу