Мядуза аля моргонер• 05 февраля 2023

Звінки з росії в Україну.

Хто в курсі, чи працює цей сайт на дзвінки з рашки в Україну?

https://allo.unitalk.cloud/

Одна знайома з рашки, мати якої тут в лікарні лежить з кнопочним телефоном, не може їй напряму звонити, бо моб.зв´язок заблоковано. А всі звінки через мене. Тобто вона мені звонить по вайберу, а я вже її матері на мобільний.

Я натрапила на цей сайт, дала тій знайомій посилання, а вона мені пише, що не виходить дозвонитись. Хочу зрозуміти, чи то вона тупить в чомусь, чи мене обманює, чи дійсно з рашки в Україну на мобільний номер не дозвонитись через цей сервіс? Чи може є якісь інші варіанти не дуже дорогих звінків з рос.на укр. сімку? Дякую.
Детские_Будут?• 05 февраля 2023
вам на російский форум треба, звідкіля ми можем знати та перевірити?

автор Мядуза аля моргонер • 05 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Тобто ні в кого не лишилось родичів в рашці? Ну ви як маленька, чесне слово.
Фруты_Буты• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
В кого лишились, дзвонять у месенджерах
Ответ дляФруты_Буты
В кого лишились, дзвонять у месенджерах
Неправда. Є й такі в багатьох, хто з кнопочними телефонами досі.
Просто красавица• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
У всіх є месенджери
Фруты_Буты• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну от рашистському форумі і питайте
Просто красавица• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Навіть бабусі по селах в 70 років користуються сматфонами

Ответ дляПросто красавица
У всіх є месенджери
От я вам пишу реальну ситуацію про стару бабку з Северодонецька, яка з пораненням лежить в Ів. -Франківсткій області, і в неї нема месенджера. А ви мені - у всіх є.
Детские_Будут?• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Удалено администрацией...
Ответ дляПросто красавица
Людині 82 роки, в неї не було смартфона, бо вона в ньому не розьереться, а волонтери дали кнопочний, бо свій вона втратила в зоні бойових дій. Якщо не знаєте, пройдіть мимо, а не треба мене на рашистські форуми прсилати. Тут люди теж лишились адекватні, які розуміють, що ситуації різні бувають.
Фруты_Буты• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
То не переломитесь подзвонити, чи не так?
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
А по темі?
УжеВотДа• 05 февраля 2023
Відповідей на кашалоті було замало?)
Детские_Будут?• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А по темі?
п,1
Называйте меня Повелитель• 05 февраля 2023
Yolla, вайбер аут
Ответ дляУжеВотДа
Відповідей на кашалоті було замало?)
Так, було замало. І що?
Просто красавица• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
То увійдіть в ситуації своєї знайомої з блядорашки
Крутышка-Пышка• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Тетя звонит в вайбере, я когда у дедушки (с кнопочным тел) нахожусь так же набираю ее через вайьер со своего тел.
ГугелП@лАмался• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вайбер аут. Не дешево, але що вдієш

Ответ дляПросто красавица
Бо в мене часто нема світла, щоб їх з´єднати в потрібний час, або я на роботі, і не можу цього зробити. Я вже більше аівроку їх з´єдную, але хочу знайти їм варфант, щоб вони напряму могли спілкуватись. Що тут дивного? Хочуть люди може поговорти між собою, а не на гучному зв´язку, щоб всі чули.
Крутышка-Пышка• 05 февраля 2023
Ответ дляПросто красавица
Нет , но всегда есть родственники или знакомые со смартфонами.
Фруты_Буты• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бабця більше півроку лежить в лікарні з пораненням? І чому не шукає ваша знайома, це ж їй треба поговорити.
Ответ дляФруты_Буты
В неї було важке поранення. Її оперували, вже зажило. Але її при евакуації втратили документи, довго їх робили, там довга історія, паспорт новий лише тиждень тому отримала вона. Але вона в такому стані, що їй потрібен медичний догляд. Дочка не шукає варіантів, бо вона сама вже під 60 років і каже, що або дуже дорогі звінки, як в вайбер аут, або нічого не може знайти
НетЕщеНаверное• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Автор, а волонтеры ещё приходят? Может у них спросить, как лучше сделать, посоветовать, чтобы мать с дочерью могли созваниваться?
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так, вони ще приходять. Але вони видали їй тел, це все, що в їхніх силах. Бо на жаль, навіть якби їй смартфон дали з месенджером, то вона б просто не зрозуміла, як ним користуватись.
Я оцей сервіс знайшла в нашому місцевому чаті, там писали, що з окупованих тер. з рос.сімок звонять через нього на укр.сімки. Але з рос сімки, як каже мені та знайома, саме з рашки позвонити не вдається. Тому і питаю тут, бо може хтось знає ще якісь варіанти. Бо наприклад той сервіс я випадково побачила, теж так хтось питав в чаті.
Багато ж є такої інформації про яку ми просто не знаємо, якщо не цікавимось.
НетЕщеНаверное• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я поняла, но честно, не знаю варианты, кроме того, как это делать через вайбер / вотцап. Потому что это проще всего.
Вариант планшет с вайбером или вотцап, чтобы бабуля открывала только его, когда звонят. Но его нужно где-то взять
Кнопус• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Купите бабушке смартфон
Ответ дляКнопус
Купите бабушке смартфон
Вона не зможе ним користуватись. Вона іноді вимкне звук на мобільному, а увімкнути сама його навіть не може. Навіть смс прочитати не вміє, і там нема кому її навчати чи допомогати.
Кнопус• 05 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ерунду не пишите, ответить на звонок научите и все, в любом случае, она д не одна там, тот, кто рядом, включит
ЛАЯ• 05 февраля 2023
У меня дочка в россии,заблокировали её укр.номер, но я ей звоню с Водафон без проблем,с обычного кнопочного телефона, на её российский номер.