ПлюшкамиБалуюсь• 05 февраля 2023

Яку породу кішки вибрати

Дуже подобаються корніши. Але може є схожа порода, але не така соціальнозалежна. Не кажіть взяти безпритульного, хочу з більш передбаченими рисами. Головне, щоб кішечка була лагідна.
Дякую.
ПуФФынка_мисс• 05 февраля 2023
Я в пятницу впепвые в жизни гладила и держала на руках сфинкса.
Это нечто, уверяю вас
Просто Филя• 05 февраля 2023
Вы такая интересная)) то есть если породная, то ласковая?
Мне притащили беспородную , сначала злилась, а теперь удивляюсь как жила без нее) самое нежное создание, любящее быть всегда поближе и настолько, что любимое место на моей шее)
Царь-Матушка• 05 февраля 2023
Як лагідність поєднується з соціальнонезалежністю? Ви хочете породу незалежну та саму по собі, або лагідну та люблячу?
Добро с Кулаками• 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Ось так?) Це мій
Соня-сонятко• 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
И я 3 года взяла смесь обычной и шотландской, раздавали котят. Теперь просто не представляю, как жила без нее раньше?
автор ПлюшкамиБалуюсь • 05 февраля 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Бо є такі породи, що страдають самі вдома
Ход конём• 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Отчасти автор права. Порода подразумевает определенное поведение и характер.
советский цирк• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Переважна більшість тварин краще почуваються в безпеці, в передбачуваних умовах. Ви жодній з них не зможете пояснити, що пішли на роботу і повернетесь, а не йдете назавжди і кинули її. Те, що тварина не розносить квартиру, поки сама - не показник незалежності.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Так. Дуже рідкі виключення. Але є притаманні породі характерні риси. Це не зовсім не говорить про те, що всі безпородні злі.
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ось так?) Це мій
Именно)) в разных подобных вариантах)) захожу домой и она сразу ко мне так залазит. И ночью ложится у головы) причем постоянно перемещается как можно поближе к лицу и шее и чтоб я ее погладила)
автор ПлюшкамиБалуюсь • 05 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Якщо у вас була кішка корніш рекс та порода, яка 20 годин прикрашає мебель, то ви б розуміли про що я.
Носки на подтяжках• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Якщо страждсють значить потребуют ласки і любові. Якщо ні, то і Ваша потреба в лагідності зостане незріалізована.
Царь-Матушка• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Тоді рєгдолл. Неймовірна порода. Краще що було в мене житті. Можу розповідати годинами, але краще прочитати в інеті опис породи. Вони дуже люблять родину, спілкування, але в той же час зберігають гордість і мають характер. Неймовірні кішки. Ось мій Марсель, але це метис, адже купували його 15 років тому, коли регдолів взагалі не завозили в Украіну.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 05 февраля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
У різних пород, різна потреба.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 05 февраля 2023
Ответ дляЦарь-Матушка
Дякую, подивлюсь!
Мудробаба• 05 февраля 2023
Однозначно выбирайте двортерьера. Они бывают очень красивые с мягким характером и отличным иммунитетом.
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ дляСоня-сонятко
И это я закоренелая собачница нелюбящая котов)
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Это кстати сфинксы
Солнечный зайчик• 05 февраля 2023
Берите такую, что по меньше шерсти
Анютины ласки• 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Хижак. На випадок голоду треба триматись ближче до шиї жертви!
Шуткую, звісно)) але... пам´ятаєте історію про ящірку?))
автор ПлюшкамиБалуюсь • 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
Это кстати сфинксы
Так, вони чимось схожі с рексами (девон, корніш)
Носки на подтяжках• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У різних пород, різна потреба.
Я говорю про те, що Вам треба вирішити Ви хочете несоціальнозалежну, або лагідну?
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ дляАнютины ласки
))))) про ящерку не помню)
советский цирк• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У мене мейн-кун, великий індивідуаліст, іноді дозволяє погладити його. Але при цьому всьому переживає, якщо ми йдемо з дому, дуже жаліється під дверима. Радіє, коли прийшли люди. Виразно стресує, якщо доводиться йти на день.
Царь-Матушка• 05 февраля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дякую, подивлюсь!
Будь ласка. Зараз вже є розплідники українські регдоллів. Дуже розумні, ноль агресії, на відміну від бритишів, вдома легко залишається сам, бо філософський склад розуму) легко привчаються до зміни місця проживання, їм добре там, де хазяін.
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
А в меня кошка как собака оказалась, хоть именно кошачий пофигизм я всегда и не любила, она скучает, она уже сидит под дверью когда я прихожу, провожает когда уходим и ходит за мной хвостиком
Удачная• 05 февраля 2023
Автор, у нас скотиш фолд. Я себе по поводу породы внутренне не врала никогда, я хотела красивую и породисту, с улицы не хотела. И вторая будет породистая, только уже девочка.
Муж чуть ли не притащил котенка дворового, еле отговорила) если бы все же принес, то любила, как же не любить, но хочу еще кошку породистую, и чтобы много котят.
По характеру - как повезет. Мой совсем не такой по характеру, как дают характеристику этой породе.
В любом случае, любой шерстлявый мурчащий комочек в доме - счастье)
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ дляУдачная
С последними словами я бы раньше категорически не согласилась) та даже в первый месяц.. у меня прям паника была.. туалет, шерсть, подранная часть обоев, тюль.. а сейчас все это почти перестала замечать) обои благо уже не трогает. И даже когда вечером начинает гонять и когда ночью приходит мурчит на голове.. из бешенства это уже почти переросло в умиление)
Анютины ласки• 05 февраля 2023
Ответ дляПросто Филя
))))) про ящерку не помню)
Там ящірка вкусила господаря і потім постійно тусила біля нього, в очі заглядала. Він думав, що то вона шкодує, що вкусила його, вибачається перед ним... А потім прочитав, що вони кусають здобич і чекають, коли та здохне, тому і знаходяться поруч)))
Просто Филя• 05 февраля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ого))))))))