Домовенок Зюзя• 05 февраля 2023

Що робити зі шматками мороженого сала?

Я купую сало, люблю з борщем, картоплею. Але не часто. Ще пару тижнів цей шмат мені смачний, а далі чомусь якийсь присмак з’являється. Типу воно старішає. Залишаються шматки, як долоня. Що з ним робити?
автор Домовенок Зюзя • 05 февраля 2023
*Робити
Подставка для припева• 05 февраля 2023
Выкинуть
Герцогиня• 05 февраля 2023
Если не соленое синичкам скормите. Если соленое, то перекрутите с чесночком и зеленью и сделайте намазку на хлеб
автор Домовенок Зюзя • 05 февраля 2023
Ответ дляГерцогиня
Дякую!
Аноним Первый• 05 февраля 2023
Пожарить с ним картошку, или яичницу по утрам👍

Плюсую за синичек
Кокосиха• 05 февраля 2023
Я перекручую з часником і сіллю
звездная галактика• 05 февраля 2023
так режьте порционно и морозьте. потом по кусочку доставайте
Не фонарь• 05 февраля 2023
О, у меня та же проблема + я с дури купила 3 кг сала думала отправлю родне в Европу да так и не отправила. Лежит теперь занимает место в морозилке и тоже появился не тот запах
Бабушка-байкерша• 05 февраля 2023
Подивіться на ютуб сало в цибулинні. В нас так люблять)
Баба на горошине• 05 февраля 2023
Плюсую к намазке. Только я чеснок не добавляю, потому что засаливаю с чесноком. А вот острый красный перец добавляю) К борщу такая намазка огонь.
Автор, попробуйте в сл раз сало в зип пакет упаковывать
Вакцениро Вона• 05 февраля 2023
Я розумію, що це порада з серії ’нема хліба, їжте тістечка’, але якщо купляєте більше, чим з´їдаєте поки воно не набрало запаху з морозилки, то треба вакуумувати. Або хоч кожен шматочок щільно загорнути в плівку, не меньше чотирьох шарів. Плівка також дуже гарно зберігає свіжість.
автор Домовенок Зюзя • 05 февраля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Дякую. Буду знати.
Дона Ко Ко• 05 февраля 2023
Я з картоплею запікаю.
ДлинноНожка• 05 февраля 2023
Перекрутити до котлетного фаршу
автор Домовенок Зюзя • 05 февраля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Я з картоплею запікаю.
Дякую, теж ідея
Агент Пинкертона• 05 февраля 2023
Купую філе сайди і перекручую разом з таким салом,тушкованою цибулею і батоном. Виходять нереальні рибні котлети. Спецом маю таке сало
Агент Пинкертона• 05 февраля 2023
Ответ дляДлинноНожка
Перекрутити до котлетного фаршу
Готові котлети можуть мати запах старості. Рибні,ні,нема такого ефекту
На перекуре• 05 февраля 2023
Можна перекрутити, можна шкварки і смалець.
Любителям - можна замаринувати.
Ще можна на ньому жарити яєшницю і картоплю.
***
Регулярне споживання сала знижує рівень ’шкідливого’ холестерину, та є профілактикою захворювань печінки/жовчного. Головне не перевищувати дозу, а то і скрутити спазмом може навіть здорового.