ЕваАдамівнаРайська• 05 февраля 2023

СМАС лифтинг кто делал?

Есть желание сделать СМАС лифтинг, очень заманчиво, что эффект заявляют на 1-2 года.
Это реально работает? Поделитесь опытом!
Нашли в капусте• 05 февраля 2023
Прочитайте докладніше про цей метод
Ваші м´язи просто проварять і вони втратять еластичність
40каградусная• 05 февраля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Прочитайте докладніше про цей метод
звучит заманчиво . пишут без боли
40каградусная• 05 февраля 2023
это наверное как наркотик 1 раз попробую и теперь каждые 2 года
Нашли в капусте• 05 февраля 2023
Ответ для40каградусная
Потім вже не буде що варити. М´язи будуть мертві
Швабристка• 05 февраля 2023
Ответ дляНашли в капусте
))))нет,все клетки обновляются,мертвые это гангрена и труп
Успокойся_Успокойся• 05 февраля 2023
Не вперше помічаю, що про смасс немає майже відгуків. Про інші процедури є , про смасс майже немає.
автор Ukrainika • 05 февраля 2023
Боже, який жах…
Щось мені вже страшно
автор Ukrainika • 05 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Жах
Швабристка• 05 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Жах
Почему?просто термическое повреждение мышц,и они восстанавливаться начинают активнее
Рогнеда Карповна• 05 февраля 2023
Я робила на зону під підборіддям, результату майже нема. Злегка стало менше підшкірно-жирової клітковини.
По відчуттях - терпимо під час процедури, біль ніби при легкій ангіні. Страшного ніби немає, але на худе обличчя я дуже не рекомендую - термальний вплив вбиває ПЖК, потім це нереально відновити, а оскільки жиру стає менше, шкіра починає підвисати, лице виглядає тряпочкою. Багато хто скаржиться, що постарів на 5-10 р. Це стосується всіх термажних процедур.
Те, що робить ліфтинг - ліфтингові нитки, радіес, скульптра (тобто стимулятори колагену).
Чики-брык• 06 февраля 2023
Делала дважды. Результата нет
автор Ukrainika • 06 февраля 2023
Ответ дляШвабристка
Так написали, что мертвое все… блин
автор Ukrainika • 06 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
В мене обличча не худе. Зайва ваша - кілограм 30 треба скидати
автор Ukrainika • 06 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Делала дважды. Результата нет
Наверное не буду тогда
Швабристка• 06 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
Так написали, что мертвое все… блин
А смас причем к мертвому?)
Рогнеда Карповна• 06 февраля 2023
Ответ дляUkrainika
То ви взагалі не помітите нічого, крім мінус кілька тисяч) Краще перейти на зелене харчування+тренування+морський колаген і добавки (які ще є дефіцити, перевірте віт Д , його дефіцит заважає схуднути) - от від цього реально побачите результат і на лиці, і на фігурі.
автор Ukrainika • 06 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую!!
Незнакомлюся• 28 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
саме скульптура? чи гана і аестефіл - також норм?
Незнакомлюся• 28 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а який саме морський колаген приймаєте? його ж ніби треба с вітаміном С? (з яким саме і у якій дозі?)
і от теж не зрозуміла: кажуть що краще на ніч.. але тоді хіба можна вітамін С (навіть якщщо він в некислій формі)?

і ви постійно приймаєте колаген чи з перервами?

і яке саме зелене харчування? чи Ви на Балі/ у Таіланді?
Рогнеда Карповна• 28 февраля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Це все препарати полімолочної кислоти, а вже що краще з них, треба вивчати відгуки або пробувати на собі) І ліфтинг від ін’єкцій все одно не механічний, тобто піднімати вони не можуть, можуть наростити колаген, і вже як результат - це трішки піднімає лице. В цьому плані з полімолочки я обрала мезонитки, для каркасу.
А від серйозного птозу тільки ліфтингові нитки або смас (операція).
Рогнеда Карповна• 28 февраля 2023
Ответ дляНезнакомлюся

Взяла Beauty морський+гіалуронка, 14 саше. Спершу пила по повній щоранку, почали боліти сустави (списую на підвищення сечової к-ти), тому перейшла на половинку в день. Норм. Віт С - аскорутин, сік 100% апельсин, смородину, лимони. Колаген п’ю з перервами в кілька тижнів.
Зелене харчування - багато зелені, овочів. Я нажаль не на Балі))) взимку - авокадо, кріп морожений, перці, горошок, капусту, броколі, сушені італійські і інші трави.
Незнакомлюся• 28 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а ви що самі собі назначили?
’Beauty морський+гіалуронка, 14 саше.’ це якої фірми?
Рогнеда Карповна• 28 февраля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
а ви що самі собі назначили?
фірма ’Феліцата Україна’
Так, сама собі назначаю практично все косметичне, і добавки в залежності від недостач.
І мезотерапію, і мезонитки сама собі роблю. Але вивчаю тему довго і детально.
Незнакомлюся• 28 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
фірма ’Феліцата Україна’