Миллениалка• 05 февраля 2023
Дівчата, рятуйте!!! Підтримайте... Просто підтримайте...
Зрадив чоловік.... Да і **р на нього, але так боляче... Аж пече... 20 років шлюбу, дві доньки, одна особлива.... Аж захлинаюсь....
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Думаю, після поминок, він міг по старій дружбі до неї зайти, вона живе в тому ж дворі
Та ми вже зрозуміли, що ви думаєте)
Автор,ви істеричка, вибачте. І не знаєте, є зрада, чи немає. Ведіть його на поліграф, чи що)
Доречі, моя знайома водила зі згоди чоловіка, його на поліграф. Він думав, що обмане поліграф, такий герой, погодився. То виявилося, що зраджував і не раз. Каже знайома, ледь стрималася, що б морду там не набити. Але не за зраду, а за брехню, бо дітьми клявся, що не зраджував. Ще і гроші потратила . А потім каже:’ поки доїхали додому, мене так попустило, що і слова не сказала, окрім ’ вимітайся’. То може і ви на поліграф, раз так не вірите чоловіку. Він що, вже зраджував, що ви так йому не вірите?
Тримаю свічку• 05 февраля 2023
Ответ дляБагиня
Звоните оператору, вам дадут распечатку ваших исходящих, покажите ему
Исходящий есть у автора в телефоне, зачем эти сложности?
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Люба авторко, напишу шаблоном - від зради ніхто не застрахований і всі вони казли. А ви в себе одна. Випийте заспокійливе. Ви не перша і не остання, всі ми приходимо через зраду в житті неодноразово.
Мені 43, розумію що мені грубо кажучи пофіг на те чи десь чоловік шляється. Головне щоб наші спільні гроші не витрачав на блядки, додому ніяку заразу не приніс і поводив себе адекватно (з цим в мого проблеми) . Може тому я й сиджу з початку війни закордоном
Дякую за підтримку, починаю замислюватись про закордон
Прикуси Язык• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Оце порада. Все по дєлу. Так, треба скласти чіткий план, що робити далі. Насамперед, чи одразу вигнати, чи трошки попізже
Полностью согласна, что на надо рвать отношения с мужем) Наташа же так этого хотела))) а вы наоборот живите с ним дальше и наблюдайте) а развестись всегда успеете))
Одяг та сумки• 05 февраля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Автор, а Вы уверены , что это не ошибка? У меня лично был случай, когда звонила абоненту, отвечал совершенно левый человек, я ещё на телефон посмотрела, туда ли я позвонила. Какой-то сбой у оператора произошел . Три раза подряд причем звонила. Я шла к знакомой, набрала узнать номер квартиры, она 100% была дома сама, ответил на мой звонок мужчина, ещё и злился, кому Вы звоните, тут таких нет
я так к мужу пол года звонила и из 50 звонков 1 всегда на мужика одного и тогоже(он был в шоке- правда понятливый что я не виновата( киевстар разводил руками( вот тут да пока не стыкнешься не поверишь
Непостоянная постоянность• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Стидно розповісти.... Поїхав на поминки по другу ( друг помер 5 років назад, вони з друзями збираються в цей день). Я подзвонила спитати як справи і чи скоро приїде додому, а трубку взяла вона, Наташа. Це його перше кохання. Вона зробила вигляд, що я помилилась номером і ніякого мого чоловіка там немає. Буквально за кілька хвилин він передзвонив і сказав, що вже їде додому....
Так може він в туалет вийшов, а вона спеціально на ваш дзвінок відповіла. Ну що спеціально це навіть без сумніву.
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
З своїм чоловіком автор сама розбереться, який він для неї. Мова про наташу. Я вам кажу, якби мого чоловіка так , якась вівця підставила, то їй мало б не показадось. Бити не бив би, але сказав би багато чого. Може чоловік автора телефон залишив, а та наташа схватила навмисне, то хто винен? Чоловік автора? В чому? Що наташа ідіотка, і хоче його?
Та якби ж чоловік одразу сказав, що то помилка, Наташа п´яна, підставила в т.д. то це одна справа, а він же відморозився, сам передзвонив через кілька хвилин і каже ніяких дзвінків не було... Ну блін, це так тупо. Значить є що скривать
Тримаю свічку• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
По цій логіці всі мужики, які лишились самі в Україні ахаються вже майже рік з чужими бабами
Нуууу, не то чтобы прям все...
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляБагиня
Они могли ещё не спать, но наташа ведёт себя так будто это её мужик, а он и не против, судя по всему.
Вы бы нашли оправдание, даже если бы автор их в кровати застала)
Та ні, але я вірю фактам. Якби мені потрібно було, я б до правди дішла. І не істерикою. Мені теж перший чоловік зрадив колись. Знаєте, як я все виявила?))
Колись розбалакались про спогади, а я і кажу, а давай сьогодні зізнаємося один одному чи були зради, і почнемо все з чистого листа. Воно дурне повелося і розбовкало, що на 5 році нашого життя напилося і пішло з якоюсь дівчиною . А я сказала, що була вірною. А на другий день пішла і подала на розлучення. Ото він кричав, таке творив. А я перетерпіла все , і почала жити з чистого листа, але вже без нього.
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
Аааааа, пишите есчо
С какой стати ей бы брать чужой телефон?
Слухайте, у мене тут горе... Було... Але з вами я вже починаю посміхатись))))) дякую за підняття настрою!!!
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Відморозився, каже ніяких дзвінків не було. Навіщо він приховує?
Може не знає, а та курка видалила?
Беззубовна• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
В смислі? Покажіть йому на своєму телефоні вихідний на який відповіли..
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Перелякався. Ви його ревнощами дістали мабудь.
60 метров сметаны• 05 февраля 2023
Для меня измена это если финансовый поток пошел мимо меня, вот тут я порву в клочья.
Наташа взяла трубку? И что? Где тут измена???? Умеют женщины портить себе нервы и жизнь…
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Автор, не оправдываю вашего мужа. Но у вас нет зла на его любовницу? Если она взяла трубку - значит пытается всеми силами перетянуть его себе. На это было и расчитано, что вы его выгоните и он пойдет к ней. А если посмотреть на все с холодной головой? Столько лет брака и расстаться из-за какой-то левой бабы? Не спешите расставаться. В знак того, что накосячил пусть везет вас в путешествие. Выставите совместные фото с отдыха в социальных сетях с надписью ’ Самый лучший муж’, пусть она посмотрит и заскрепит зубами)) Ну а вы должны понять по какой причине завелась она и провести хорошую работу над ошибками.
Дякую за пораду! Є сенс у ваших словах, буду думати. Побачимо, що ще чоловік на допиті розкаже, потім буду робити остаточні висновки
Прикуси Язык• 05 февраля 2023
Кстати, мой муж какое-то время насколько раз мне звонил и попадал на другую женщину (хорошо не на мужика). А мне попадали звонки от другого мужчины (он звонил жене). Более того, даже приходили от него смс типа занеси ключи от квартиры. Мы несколько раз жаловались оператору и все прекратилось.
Тримаю свічку• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
А Вы коварная)
Он видимо был уверен, что это Вы хотите в чем то признаться, хитро

Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Та не будемо лукавити, але добра половина, якщо не більше.
А я с косою• 05 февраля 2023
Боляче - це коли ти чоловіка шукаєш, розглядаючи трупи в різному стані і різної давнини. А ваш звичайний козел
західний_діалект• 05 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
И отношения у вас были идеальные, и секс регулярный?
Ну секса, если и не было, то у обоих. Но изменил только один
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
В зарлй чи наліво чоловік йде не від доброго життя
Запиляли добре його
Маєте тепер
Два сапоги пара
Чого на дзеркало пеняти
Запиляли добре його
Маєте тепер
Два сапоги пара
Чого на дзеркало пеняти
Ну не спішіть з висновками, щ чого це ви взяли, що я його запиляла? Ви ж мене зовсім не знаєте. По собі судите?
Божий одуванчик• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
А если идеальные, но секса нет, то фсе, зеленый свет?
отношения без секса не идеальные.
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Тільки без істерик. Спокійненько. А то залякаєте його, і він почне брехати. Скажіть так:’ давай ти мені скажи правду, і ми поміркуємо, як ми з цим справимося разом’. Може і розколеться. А на істерику закриється, ось повірте.
Роза завяла• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Мій не зізнавався доки не напоїла його, все і розказав
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
І ви вирішили, що зрадив?
Що каже чоловік?
А від морозиться, передзвонив за кілька хвилин і каже ніяких дзвінків не було. Нащо йому це приховувати? Сказав би, що Наташа невдало пожартувала, що він ще з друзями і т.д. а так приховує... Власне, через його реакцію я і зрозуміла, що то не просто Наталкін жарт, він як переляканий говорив...
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
У всіх чорні майже, лежать поруч. Чоловіки вийшли покурити. Вона випила та сплутала, не може бути?
А чоловік морозиться, передзвонив за кілька хвилин і каже ніяких дзвінків не було. Нащо йому це приховувати? Сказав би, що Наташа невдало пожартувала, що він ще з друзями і т.д. а так приховує... Власне, через його реакцію я і зрозуміла, що то не просто Наталкін жарт, він як переляканий говорив...
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляТримаю свічку
А Вы коварная)

Так, він дуже хотів знати , чи я зраджую. Бо я ж серед чоловіків усе життя працюю, у військовій частині. Ревнував, але виявляється у самого рило в пуху було. Я його кохала, і мені це так боляче було. Але я і виду не подала. Все мовчки. А потім виявилось, що і до кращого. В мене зараз такий чоловік, який не словами, а ділом показує, що любить. Мені цього досить, я вірю.
Чого мене тоді чорт дьорнув таке сказати першому, я досі не знаю. Я була впевнена, що він не зраджує)))
Манка Я• 05 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Наївна...