zoryana_89• Изменено 06 февраля 2023

Примусове вилучення землі, законопроект 8225

Люди, у нас хочуть забрати наші землі, нерухомість!
Прочитайте законопроект 8225, це дикість.
За що ми боремося? За що вмирають військові?
Milesa• 06 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Представляю, в какую стоимость оценят эту землю
Держ. оцінка нерухомості набагато менше рикової ціни.
Мелитрисса• 06 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так а раніше не так було? Ну треба шмат землі під щось важливе там…Написано ж, що компенсують вартість, нє?
Ну так чтобы компенсировать проведут оценку, а оценят раза в три меньше реальной стоимости, вот и вся компенсация.
owl62• 06 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
Та ніхто не буде забирати ваші домівки, заспокойтеся. Землі, пригоді для будівництва десь у полі - так
А навіщо в полі щось будувати? Наприклад, багатоповерхівки? В них буде нереальна вартість через кошти, які будуть витрачені на будівництво інженеррних комунікацій
owl62• 06 февраля 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Да ну нафиг. Тут гриппом вон болеет много знакомых, у меня дома все переболели, ковид отдыхает. Температура под 40 и ничем не сбивается.
И нюх не пропал и ухо, горло, живот не болит, даже кости не ломит, как при гриппе, а температура держится.И болезнь идет в три волны, на 4-5 день легшает, а потом все по новой
demra• 06 февраля 2023
Ответ дляфеечка.
Я думала це вже обговорювали , наче час пройшов
Жираф только получил инфу.
Tahita• 06 февраля 2023
Знайшла законопроект, прочитала. По-перше, він прийнятий лише в першому читанні, ще 2 та 3. По друге, після першого читання до закопроєкту купа зауважень. Почитайте Висновок головного науково-експертного управління.
viika65• 07 февраля 2023
Ответ дляzoryana_89
Як так нічого?! Прийдуть у ваш дім і сквжуть на ‚вихід‘, ви всианите і підете? Просто віддасте, те що по закону вам належить?!
Не потрібно мовчати, розповсюлжуйте всюди, дзвоніть на гарячу урядову лінію!
что за призывы?