zoryana_89• Изменено 06 февраля 2023

Примусове вилучення землі, законопроект 8225

Люди, у нас хочуть забрати наші землі, нерухомість!
Прочитайте законопроект 8225, це дикість.
За що ми боремося? За що вмирають військові?
Jhenya_Sh• 06 февраля 2023
Ответ дляPiracanta
Всё понятно. Поскольку человечество ещё не научилось жить вне государства, то скажите название того государства, которое вы бы хотели видеть у вас в городе?
Удалено администрацией...
nova_mama• 06 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так а раніше не так було? Ну треба шмат землі під щось важливе там…Написано ж, що компенсують вартість, нє?
Раніше так само було.
У подруги була дача на Русанівських садах, ще бабусина.
Маленька ділянка, будиночок.
Декілька років вирішували, як будуватиметься метро на Троєщину.
В результаті таки вирішили, що знесуть декілька ’ліній’ (це як вулиці).
Дали замість того шматок землі за Києвом (між Києвом і Броварами, Биківня). Без води, без комунікацій, фактично у чистому полі.
Элочка LA• 06 февраля 2023
Ответ дляВэнди Стар
вы сейчас правду пишите? искренне?
т. е вам реально безразлично место расположения? будь то центр города или на отшибе у очистных сооружений?
реально важны’ три копейке’ по спецтарифу заниженному?
Смею предположить, что у вас жилье неликвидное и таким способом вы надеетесь его обновить?
А почему бы не строить ТЭЦ и тому подобное на местах промзон - пустующих складов и заброшенных других помещений? Или на местах незаконных недостроев?
МаргаритаЛьвовна• 06 февраля 2023
Ответ дляnova_mama
Раніше так само було.
Маленька ділянка, будиночок.
похожее было с садами и гаражами, когда варшавский строили.
Мандарина• 06 февраля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Так ковида ж теперь нет, победили значит.
Ещё не вечер)
Sanam• 06 февраля 2023
’для об´єктів критичної інфраструктури I та ІІ категорії критичності...’

пошукала, що це за об´єкти, все дуже розмито:

2. Установлюються такі категорії критичності об´єктів критичної інфраструктури:

1) I категорія критичності - особливо важливі об´єкти, які мають загальнодержавне значення, значний вплив на інші об´єкти критичної інфраструктури та порушення функціонування яких призведе до виникнення кризової ситуації державного значення;

2) II категорія критичності - життєво важливі об´єкти, порушення функціонування яких призведе до виникнення кризової ситуації регіонального значення;

Включення підприємств до переліку об’єктів критичної інфраструктури
Опубліковано 21 грудня 2022 року, 17:09
20 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 року № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

Зазначеними змінами, зокрема, Міністерство аграрної політики та продовольства України визначено секторальним органом у сфері захисту критичної інфраструктури, відповідальним за сектор харчової промисловості та агропромислового комплексу.

Міністерством аграрної політики та продовольства України відповідно до наказу від 21.12.2022 № 1049 утворено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу (далі – Робоча група).

В складі Робочої групи визначено відповідальні особи за такими напрямами:

виробництво продукції рослинництва, Гвоздь Сергій Васильович, тел. (044) 363 08 45;
виробництво продукції тваринництва, Сагановська Ірина Володимирівна, тел. (044) 363 08 20;
переробка сільськогосподарської та/або виробництво харчової продукції, Черевичний Ярослав Анатолійович, тел. (044) 363 14 26;
експлуатація зрошувальних систем, каналів, Дехтяр Оксана Олександрівна, тел. (044) 363 05 40.
Для включення до переліку об’єктів критичної інфраструктури підприємство повинне подати до Мінагрополітики документи відповідно до пункту 8 розділу V Методичних рекомендацій щодо категоризації об’єктів критичної інфраструктури, затверджених наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 15 січня 2021 року № 23.

З метою ідентифікації підприємства як об´єкта критичної інфраструктури, а також його категоризації, йому необхідно подати згідно з пунктом 8 розділу V Методичних рекомендацій щодо категоризації об’єктів критичної інфраструктури, затверджених наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 15 січня 2021 року
№ 23, дані щодо:

- належності об’єкта критичної інфраструктури до певного сектору(ів) (підсектору(ів)) критичної інфраструктури;

- типу основної послуги (основних послуг), яку(і) об´єкт критичної інфраструктури надає;

- повної назви організації, форми власності, ЄДРПОУ власника (розпорядника) об´єкта критичної інфраструктури, місцезнаходження організації;

- керівника власника (розпорядника) об´єкта критичної інфраструктури (прізвище, ім´я, по батькові, номери контактних телефонів, email);

- найменування об´єкта критичної інфраструктури, фактичної адреси місцезнаходження об´єкта критичної інфраструктури;

- отримання об´єктом критичної інфраструктури основних послуг від інших об´єктів критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування об´єкта критичної інфраструктури;

- надання об´єктом критичної інфраструктури основних послуг іншим об´єктам критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування інших об´єктів критичної інфраструктури;

- рівнів негативного впливу, які особа, суспільство, навколишнє природне середовище, економіка, національна безпека та обороноздатність країни можуть зазнати внаслідок порушення або припинення функціонування об´єкта критичної інфраструктури відповідно до критеріїв, зазначених у додатках 1 і 2 до Методики категоризації об’єктів критичної інфраструктури, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 (далі – Методика).

В обов’язковому порядку подаються підтверджуючі документи, на підставі яких було заповнено додатки 1 і 2 до Методики.

ВИЛУЧИТИ ЗЕМЛЮ МОЖНА БУДЕ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ПІДПРИМСТВА, КОТРЕ НАДАСТЬ ПАЧКУ ДОКУМЕНТІВ І БУДЕ ВКЛЮЧЕНЕ В СЕКТОРАЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ. ЦЕ Я ТАК РОЗУМІЮ. ЗРУЧНИЙ МЕХАНІЗМ...
Slavnaja• 06 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
У всех, чья земля понравится. Просто пришли, забрали, вас попросили на выход и кинули пару копеек компенсации, чтоб смогли на эти деньги переночевать в отеле и поесть
Ну да. Перед этим же приняли тот скандальный закон про вседозволенность забудовникам. Теперь конфискуют землю и настроят на ней курятников по цене Боинга.
Anjutka-Anjuta• 06 февраля 2023
Ответ дляSlavnaja
так президент его ветировал же?
Slavnaja• 06 февраля 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
так президент его ветировал же?
Неа
Mrs.Ochmonek• 06 февраля 2023
Ответ дляСлюда
Законопроект стосується не всієї землі, яка перебуває у приватній власності, а лише тих земельних ділянок, які будуть визначені фахівцями для будівництва або реконструкції об´єктів критичної інфраструктури. Тобто якщо фахівці вирішать, що через цю ділянку землі має пройти трубопровід, або там має бути споруджена сонячна електростанція, .... то така земля буде вилучена у власника та користувача. Причому для цього не потрібно буде ні згоди власника (користувача), ні рішення суду.
Водночас, власнику вилученої ділянки землі будуть зобов´язані виплатити повну грошову компенсацію за відчужену землю, а також нерухоме майно, яке на ній знаходиться.

Це для тих, кому лінь читати.
Дякую.
Знаю такий випадок в Румунії: через ділянку чи коло ділянки, яка була загального призначення - і с/г, і для будівництва - проклали автобан. Ніхто не питав згоди власника, і земля звичайно ж автоматично впала в ціні. На щастя, вдалось продати хоч і значно дешевше, ніж купувалась н років до того. Не знаю, чи держава там щось взагалі пропонувала компенсувати.
Соната любви• 06 февраля 2023
2019 год - люди сами выбрали свое будущее.
Sanam• 06 февраля 2023
І саме головне:

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 жовтня 2020 р. № 1109
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 16 грудня 2022 р. № 1384)

ПОРЯДОК
віднесення об’єктів до критичної інфраструктури

1. Цей Порядок визначає механізм віднесення об’єктів до критичної інфраструктури та їх категоризації...........

8. Відомості про об’єкти критичної інфраструктури, що містяться у зведеному переліку об’єктів критичної інфраструктури та секторальних переліках об’єктів критичної інфраструктури, є інформацією з обмеженим доступом, захист якої забезпечується відповідно до вимог законодавства.
Takamaka• 06 февраля 2023
Любой подобный законопроект и закон в нашей стране нужно по умолчанию пропускать через призму коррупции и беспредела. Поэтому, какими бы благими не были намерения, не жду ничего хорошего.
Takamaka• 06 февраля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Та тяжело не запомнить если в личку к тебе бегут или в любое время суток здесь свой бред доказывают, с каким перерывом не зайди.
Вы знаете, здесь просто любят блокировать, безо всяких ссор, тирад в личку и так далее. Достаточно просто поставить вопрос, который сильно не понравится. Часто блокируют на эмоциях. Иногда, потому что по их «белопальтовому» мнению, кто-то написал «чушь», а тонкая натура не выдержала. Для этого не нужно ни хамить, ни в личку писать. Ну вот я пример))
Скоро здесь половина пользователей не сможет отвечать друг другу))
Оксана_12• 06 февраля 2023
Ответ дляВэнди Стар
а где указано про РАВНОЦЕННУЮ замену?
вы же видимо совершеннолетняя, и уже должны были хоть единожды проводить сделки покупки- продажи и понимать разницу в оценочной стоимости документальной и реальной коммерческой ценой..
Ну от якщо дадуть комерційну ціну - нехай беруть. А якщо ні, то я знаю де купити автомат)
Kyivlyanochka• 06 февраля 2023
Я за побудову всього сучасного в Україні.
В законопроекті вказали компенсацію. Звичайно, якщо хтось думає примарні статки отримати за шмат землі що коштував 3 копійки то напевно не вдасться.
линка76• 06 февраля 2023
У мене землі немає, тому я не переживаю. А те, що банально побудувати дорогу і ту не можуть, бо тут моя земля...
Kyivlyanochka• 06 февраля 2023
Ответ длялинка76
Підтримую, до будівництва земля коштувала 3 копійки, а як побачать деякі нові проекти то бакси в очах зразу світяться он уже і автомати є
линка76• 06 февраля 2023
Ответ дляnatallochka
Так більшість то не купувала, по 10 шматків, сину доньці свату брату і тд, зато зараз всі такі грамотні... У нас дорогу не можуть розширити, бо земля чиясь, і господарі не погоджуються ні на які умови. Так і їздять по вузенькому шматку. А зараз потрібно буде на відбудову, а землі немає.
Kyivlyanochka• 06 февраля 2023
Ответ длялинка76
Цікаве доречі питання. Думаю що його теж будуть розглядати.
Allize_di• 06 февраля 2023
В нас багато всіляких законопроектів, але законами стають не всі. Навіщо розводити цей гвалт
Kyivlyanochka• 06 февраля 2023
Ответ дляAllize_di
Ну як навіщо, комусь кортить розвести побільше срачу і головний меседж це зрада знов
оле-чка• 06 февраля 2023
Ответ дляСоната любви
Это колесо запущено намного раньше
Вэнди Стар• 06 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
ну ну...уже автоматов нараздавали..
но не все промыли свой кисель...
luizka• 06 февраля 2023
Эту норму ввели еще в году 2009, для нужд государства или територриальной громады можно без согласия собственника земли забирать участок. Сейчас вообще решили себе упростить жизнь.
Serpantinochka• 06 февраля 2023
Ну не просто же так хозяева Украины америкосы нам оружие прут. Они свою землю защищают. Украину давно купили.
Serpantinochka• 06 февраля 2023
А что, уже можно такое писать здесь? Раньше тут была кучка активисток, которые запрещали сомневаться. Орали ,,баньте, баньте!´´. Неужели прозреваем?
Оксана_12• 06 февраля 2023
Ответ дляSerpantinochka
Всі ми на планеті не самотні. Але дивлячись, як живеться при Америці і як -при росії.. Перший варіант кращий. У дбайливого господаря і бидло сите, як би це не звучало фігово - але так воно і є.
Serpantinochka• 06 февраля 2023
Ответ дляОксана_12
У нас было все лучше, чем в Америке и России вместе взятых. Зачем нам господарь?
Оксана_12• 06 февраля 2023
Ответ дляSerpantinochka
Бо ми не можемо дбати про себе самі. Де наше все, яке було краще? Американські танки і канадські шоломи? Це так ми прям про себе дбаємо? Тож хто годує, той і збирає вершечки. В сучасному світі немає повністю автономних країн - всі один від одного залежать ´.