Вишиванка• 06 февраля 2023

Порадьте будь ласка хорошу книгу з психології про виховання дітей

Також якщо є якась достойна, можна і психологія чоловік/жінка . Дякую
МадамОхмури• 06 февраля 2023
Я нещодавно прочитала Мег Мікер ’мама і син. Як виростити з хлопчика чоловіка’.

Щодо стосунків між чоловіком і жінкою я все життя згадую і багато в чому допомогала і допомагає інформація з, прочитаної мною багато років тому ’Чоловіки з Марса, жінки з Венери’.

Бабка-ежика• 06 февраля 2023
Гиппенрейтер Юлия ’Общаться с ребенком. Как?’
Царевна в уггах• 06 февраля 2023
’Як говорити, щоб діти нас слухали. Як слухати, щоб діти з нами говорили’
Фабер Адель, Мазліш Елейн
navariya• 06 февраля 2023
За цим посиланням цілий список, з коротким описом, про що:
https://www.livelib.ru/genre/Детская-психология/be...
navariya• 06 февраля 2023
Але, колись подруга, яка багато надавала уваги цьому аспекту, хвалила автора:
П.Ф. Лесгафт — основоположник детской психологии и семейной психотерапии
Назву книги не пам´ятаю.
Оле Лукойе• 06 февраля 2023
Мне зашел Латта Найджел и его книга про подростков ’Пока ваш подросток не свёл вас с ума’. Он хорошо описал как работает психика подростка, почему дети себя так ведут и что с этим делать. Дает универсальные рекомендации, рекомендует импровизировать, но быть решительными. Пишет с юмором.

У автора есть и другие книги по воспитанию детей более раннего возраста ’Прежде чем ваш ребенок сведет вас с ума’, а так же еще несколько книг.
Tammy21• 06 февраля 2023
Ответ дляМадамОхмури

Нижче напишу свою думку по творам, які ви вказали.
Я читала у Мег Мікер про те, як виховати справжню дівчинку. Яка назва така і книжка. Гірше, мабуть, тільки Спок у мене у цій області був.
’Чоловіки з Марса, жінки з Венери’ -- набір застарілих гендерних штампів.