Ватный Пупс• 06 февраля 2023
Я більше так не можу…
Сподіваюсь, це буде моя остання тема тут. Хочу подякувати всім хто давав багато мені рекомендацій щодо змін себе. Ви витрачали на мене свій час. Сьогодні я знову відчула, що я зламалась. Я повністю видалилась зі всіх соціальних мереж. Я звела до мінімуму спілкування зі всіма можливими людьми, тому що я не маю що дати їм ментально взамін. Тут на формі мені часто писали, навіть сьогодні зранку, що я не повністю здорова психічно, тепер я і сама це відчуваю. Мені дуже сумно. На вулиці зараз сонце, а я ненавиджу таку погоду. Все, що я робою - це скиглю. Я зіпсувала життя собі і своїй дитині. Це жахливо. Я залишилась зовсім одна. Спробую піти і звідси. Бо вже люди навіть так мені в темах не відповідали, бо і тут я людей дістала… Я бажаю вам всім миру, щастя, здоров’я. Будьте всі здорові фізично і головне ментально. Всім дякую.
Тема не несе ніякого змісту.
Играюся• 06 февраля 2023
що я робою - це скиглю. Якщо хочете інший результат, очевидно, треба робити щось інще, ніж ви робите зараз.
Може спробувати інше заняття? Щоподобається(лось), що радує(вало)
Бандитка Сью• 06 февраля 2023
Ну вы прямо совсем руки опустили. У вас ребенок, надо идти к врачу, будет легче
ЛедиДи• 06 февраля 2023
автор, иногда нужно ничего не делать, а просто перетерпеть. Вот не пытаться себя понять, изменить и т.д, а просто перетерпеть определенный период. Попробуйте.
НетЕщеНаверное• 06 февраля 2023
Автор, запрошую вас на безкоштовний курс можливо трохи вас встряхне, мені допоміг, коли нічого не хотілось і дні були як жвачка. Їх тренінги коштують від 5,5 тис. Хороші спікери, більшість тренерів мами з дітьми.
Ватный Пупс
• 06 февраля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую. Зареєструюсь.
Анти-аноним• 06 февраля 2023
Автор. То вам потрібно працювати зі своїм психологічним станом. Шукайте спеціаліста і займайтесь собою. Просто так в наших умовах нічого не пройде. Це не палець вдарити....
Ручки-Крючки• 06 февраля 2023
Я теж ненавиджу сонце , хоча й проживаю в тропiчному клiматi , де сонце 300 днiв на рiк. Обожнюю дощ та пасмурну погоду.
Таких людей багато , не гризiть себе. У Вас глибока дипресiя , йдiть дл лiкаря заради дитини , Ви потрiбнi ïй.
Добротная• 06 февраля 2023
Зараз іде лапатий сніг
Валить просто
Вже рік як я ні з ким не спілкуюсь
Живу в тиші і я щаслива
Впм щастя бажаю
Валить просто
Вже рік як я ні з ким не спілкуюсь
Живу в тиші і я щаслива
Впм щастя бажаю
Затишне кубло• 06 февраля 2023
Тут ( і не тільки - а скрізь на вулицях) половина психічно неврівноважених. Так би мовити, ви не унікальна. Депресія через війну майже у всіх, просто різного ступеню. Беріть себе за шкірки, як Мюнхаузен , і витягайте заради дитини. Бо діти - це майбутнє, і це ваш вклад в його розвиток.
Шкала Радости• 06 февраля 2023
Автор, у Вас депрессия самая настоящая, я б напилась вином на пару дней))Встала, посмотрела на своих детей, чтотони в моих проблемах не виноваты и записалась бы на какой-то очередной курс, сейчас много бесплатных, голова занята, фигней нет когда страдать, за время войны я уже и Таро изучила, и тестирование, и 5 курсов по самомотивации, и сейчас прохожу курс по продвижению бренда, хоть до войны столько не училась, при этом у меня есть основная работа, правда пол дня и подработка олх-продажам ))Я сама страшно депрессивный и тревожный человек, спасаюсь как могу, а то бы уже в петлю полезла. Держитесь🌺
Красотка Дениза• 06 февраля 2023
Автор, обнимаю
Все проходит. У меня тоже иногда годами длилось черное мироощущение. Будет и хорошее в вашей жизни, обязательно! Кто ищет - находит. Просто Советчица не лучшее место,когда ты ослаблена душевно,тут столько готовых с радостью добить ,когда кому-то плохо. И очень мало добрых, отзывчивых и умных с адекватными словами или поддержкой,но они есть! Просто, когда плохо, тяжело выискивать эту поддержку среди тонн лайна. Кажется раз приятно удивляюсь,если иногда человеку отвечают подряд несколько хороших людей. Может найдете какие-то группы нужные вам,статьи ,книги. Берегите себя ,желаю поскорее стабилизироваться .
Молчавочка• 06 февраля 2023
А шо сталося?
Треба до лікаря
Ендокринолога наприклад спочатку
Це все лікується
Треба до лікаря
Ендокринолога наприклад спочатку
Це все лікується
Бабушка мороз• 06 февраля 2023
В мене таке було. Ще я підстригли собі волосся. Мала довге до поясу, моя радість. Зробила каре. Лише зараз розумію що мною керувало. Вилікувалась. Але довго і дорого
Карапулька• 06 февраля 2023
Это правильное решение. Вместо того, чтобы по форумам и соцсетям бегать лучше идите к психиатру и проходите лечение.
Проня_Прокоповна• 06 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Зараз іде лапатий сніг
Валить просто
Вже рік як я ні з ким не спілкуюсь
Живу в тиші і я щаслива
Впм щастя бажаю
Валить просто
Вже рік як я ні з ким не спілкуюсь
Живу в тиші і я щаслива
Впм щастя бажаю
Зовсім ні з ким?немає ні рідних,ні друзів?якщо ні-то з продавцем в магазині,з перукарем,з лікарем на прийомі,з робітниками на пошті і т.д. спілкуєтесь?
Печенюшка• 06 февраля 2023
Підкажіть і мені будь ласка. Мені до психіатра чи психотерапевта? Померла мама на руках і все... жити не можу... є чоловік, батько, син... і ця проклята війна....
Шкала Радости• 06 февраля 2023
Лично мне лекарства делают только хуже, они тормозят выход моих эмоций и они накапливаются и потом бах.. Поэтому мне лучше выплакаться пару дней под одеялом, а еще лучше с вином, но это мое личное, не делайте глупостей, какие-то нотки в посте совсем не хорошие, пожалуйста, у вас ребенок, обнимаю🤗
Шкала Радости• 06 февраля 2023
Ответ дляПеченюшка
Співчуваю дуже..😭Обіймаю..
Печенюшка• 06 февраля 2023
Ответ дляШкала Радости
Співчуваю дуже..😭Обіймаю..
не знаю куди податися, не попускає на заспокійливих
Добротная• 06 февраля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
З цими людьми так спілкуюся
Діти дорослі
В них своє житя
Рідко спілкуємось
З чоловіком щодня переписуємось
Діти дорослі
В них своє житя
Рідко спілкуємось
З чоловіком щодня переписуємось
Милашка-оторвашка• 06 февраля 2023
а что было с утра? почему нездорова психически??
можно ссылку на ту тему?
Баба_Воля• 06 февраля 2023
Скоро вас попустит, автор)
Я такая же, общение минимум круг сузился, в соц.сетях по удаляла профили. И о боже, тоже ненавижу солнечную погоду) в общем вас так изрядно перетрясет, а потом поймёте что все на пользу, начнется принятие и будете меняться
Слухи-руки не распускаю• 06 февраля 2023
Завуальована реклама курсу??? Типу так випадково, йдіть до нас там 5.5 тисяч ...😁😁😁 оригінально. Браво
Ответ дляSvitlana-cd75
Чому не йдете до психіатра? У Вас депресія 100%
Автор ’ випадково зареєструвалась’ на курс. Їй вже не до проблем і совєтчіци