Пиши-пропало• 06 февраля 2023
Хто варив різні макаронні вироби разом в одній каструлі
Хто варив різні макаронні вироби, наприклад, вермішель і мушлі, разом в одній каструлі, як ви їх відділяли один від одного, щоб не перемішались?
Чи можна відділяти пергаментом чи він розкисне при тривалій варці?
Запасная спина• 06 февраля 2023
Для цього можна 2 кастрюльки використати і не ускладнювати собі життя. Ну реально, ну який пергамент
Спасу мир• 06 февраля 2023
Колись затупили купити нову пачку і варила залишки з двох різних, щоб вже в магазин не бігти. Варила в одній каструлі просто. Якщо це один виробник і один сорт борошна, то вони зваряться однаково. Або в чому сенс розділення?
Девушка Прасковья• 06 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А нащо відділяти? Я так зїла. Вкупі.
Бинго! Они ж все равно перемешаются у автора на выходе.
Горизонтальный самовар• 06 февраля 2023
я так часто роблю, коли у мене залишається по трошки кожного виду макарон. варю всі разом. єдине, що спочатку кидаю ті, що довше варяться, а в кінці - тоненькі. і норм, їмо за обидві щоки)
ЖаннаНеАгузарова• 06 февраля 2023
Ответ дляДаю справку
А навіщо розліляти і так можна зварити, не бачу криміналу.
Може чоловік їсть тільки спагетті а автор тільки ракушки
ПешитеБесАшипок• 06 февраля 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нет
Цікаво,як зварити спагетті,яке вариться 3хв,і мушлі,які хв 10ть?
Горизонтальный самовар• 06 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
елементарно. варите мушлі і через 7 хвилин вкидаєте спагетті. і варите ще 3 хвилини) шо тут складного?
Даю справку• 06 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
По черзі кинути, з проміжком часу, у Вас, як з математикою?
Кондуктор маршрутки• 06 февраля 2023
кинути одні, тожі вставити в кастрюлю друшляк і другі варити в друшляку.
ПешитеБесАшипок• 06 февраля 2023
Ответ дляДаю справку
)))) розсмішили
Пиши-пропало
• 06 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А нащо відділяти? Я так зїла. Вкупі.
Їсти будуть різні люди.
Ухтышка_малышка• 06 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вийде фігня(((
Фигня получится если варить вместе твердые сорта и обычные дешевые макароны. Тогда да, одни разлезутся, другие недоварятся. А так, если все из одного вида пшеницы, то будет все нормально. Разве что паутинку и спираль вместе лучше не варить, даже если и те и те из твердых.
Пиши-пропало
• 06 февраля 2023
Ответ дляСпасу мир
Для різних людей приготування.
ЛюблюДевчонок• 06 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну спагетти и ракушки вместе не сваришь. А вот ракушки и какие-нибудь бантики - вполне
ПешитеБесАшипок• 06 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Что такое мушли?
Ракушки, в макаронних виробах
Спасу мир• 06 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Для різних людей приготування.
Тоді зробіть в двох каструлях і все
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ракушки, в макаронних виробах
Дякую, добрый человек
Пиши-пропало
• 06 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Удалено администрацией...
Я вас не ображала, навіщо знущатися.
ЛюблюДевчонок• 06 февраля 2023
Ответ дляСпасу мир
Тоді зробіть в двох каструлях і все
Есть люди, которые не могут следить сразу за двумя кастрюлями
ПешитеБесАшипок• 06 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Я вас не ображала, навіщо знущатися.
Автор, Ви не ображайтеся, я от реально вдячна дівчинці, яка відповіла дуже правильно.
Тема смішна трохи, але і справді, ці вироби можна ж і по черзі вкинути!