Мишка-шалунишка• 07 февраля 2023

Порадьте квіти на підвіконня

Привіт, порадьте, будь-ласка, на цю пору року : що можна висіяти /посадити, що воно зійшло/чи виросло та в найближчій перспективі квітнуло?
Очам хочеться краси, а душі розради...
Улучшанский-Ухудшанский• 07 февраля 2023
Обязательно сеять?
Купите. Гиацинты, например

Обязательно сеять?
Купите. Гиацинты, например
автор Мишка-шалунишка • 07 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Обязательно сеять?
Купите. Гиацинты, например
Можно. Но мне так, чтоб процесс видеть - проросло, теперь цвести будет)) они ведь уже цветут, наверное?
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну пройдет месяца 4. И не факт, что будет тот эффект, которого Вы хотите.
Посмотрите петунию. Семена.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Я про посіяти вам не скажу, але в цю пору року мені дуже дає розраду азалія.
Доглядати легко - дуже любить полив частий ( я її пямо в миску з водою ставлю), до світла не вибаглива, квітки не скидає. Супер, просто!
Головне, придбати від початку здорову квітку.
автор Мишка-шалунишка • 07 февраля 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Посмотрите петунию. Семена.
Спасибо большое 🌹
автор Мишка-шалунишка • 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Ох, яка гарнюня! Тільки полив, оприскувати не потрібно?
Плекаю думи• 07 февраля 2023
обожнюю пеларгонію (або герань). Гарна, квітуча, проста в догляді. Цілу зиму цвіте на підвіконні, весною-літом-восени - на балконі
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ні, не потрібно, коли цвіте. Головне - полив. Раз у два три дні. Навіть, якщо ви пропустили , і квіти , як тряпочки, полийте рясно з піддону. Відходить за годину прямо на очах.
Якийсь Фенікс, а не квітка!
Оце вже квітне другий місяць, і ще повно бутонів. На нових гілочках ще зав´язує.

Затишне кубло• 07 февраля 2023
Мені подобається пеларгонія. Не потребує особливого догляду і гарно цвіте.
Даха-сваха• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
У меня они все гибнут. Не любят сквозняков и тепло.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ааа, згадала, що сіяла лобелію. Квіточки, хоч мілки, але рясні. Довго шукати на тел.фото, тому з гугл. Теж не вибаглива зовсім..потім і на балкон можна, і на вулицю. Кольори різні.
’ Найбільш часто лобелію розмножують насінням. Тому її вирощування починається з висіву насіння в грунт. Пройде всього-від 8 до 10 тижнів з моменту висіву, і молоді кущики почнуть цвісти. Садівники воліють ця квітка вирощувати через розсаду, при цьому посів проводять на початку лютого’
’
Марфушечка душечка• 07 февраля 2023
Самое простое и цветет крыглый год - бегония вечноцветущая))) у меня есть pink queen.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Не замечала на счет сквозняков.
В квартире тепло, но я прям над батареей не ставлю , конечно.
Я могу в ЛС сбросить магазин, где покупаю цветы. У них всегда ’качественные’ и выбор разных цветущих большой. Возможно, вам попадались с подгнившими корнями.
Вот такой гиппеаструм еще цветет с луковицы , выгонка 2 стрелки.
Тоже в том магазине покупала.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ось свіже фото. Хвалитись- то хвалитись
hrystia• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Не замечала на счет сквозняков.
Тоже в том магазине покупала.
Скиньте мені. Дякую)
hrystia• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Ось свіже фото. Хвалитись- то хвалитись
Краса 🥰
Грибной_Дождик• 07 февраля 2023
Каланхое квітне з нового року до осені. Шапками просто, безперервно. Буває різних кольорів
Даха-сваха• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Ось свіже фото. Хвалитись- то хвалитись
У меня тоже покупные азалии цветут минимум месяц. Но они же многолетние. За все время помню, что только моя одна азалия цвела несколько лет и то это было, когда я жила у родителей. А в моем доме только один раз 3 азалии (я купила их одновременно) отцвели и завязались новые бутончики, но потом они так и не распустились, листья стали опадать.
Не соглашусь с вами, что азалии неприхотливы, они как раз очень капризны. Идеальная температура для них 18´С, если выше, то вместо поливов лучше обкладывать кубиками льда.

Даха-сваха• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Не замечала на счет сквозняков.
Тоже в том магазине покупала.
Я доверяю Флориум.
автор Мишка-шалунишка • 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
’
Боже, яка краса! А у Вас вони так само гарно квітли?
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Вибачте, відключали світло.
Так, у мене квітли гарно. У лобелії високий відсоток проростання насіння, тому паростків буде багато. Ви зможете їх густенько в горщику насадити і буде пишне цвітіння. Погугліть, побачите, як сходить. Можна і в контейнері на підвіконні вирощувати.
У мене проста була. А є декоративна, то в неї і квітки більші. Є така, що звисає ( ампельна).
Потім, як відцвітає, то в сухій квітці чорненьке насіння. Я його струшувала на серветку і просто в темному шкафчику тримала.
Потім знову сіяла. Живуче, бо аж на третьому році зберігання все одно гарно сходило. 🙂🌸
Десь у ФБ недавно попадалось насіння примули. Теж можна спробувати.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Зима- весна 2021р. у мене каланхоє зацвіло аж два рази за сезон , уявляєте? Я його теж дуже люблю. Пам´ятаю, захотілось жовтих квітів і ще у однієї блогерки української побачила рожеве ’ яблуневий цвіт’.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляhrystia
Скиньте мені. Дякую)
Скинула 🌼
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Не знаю, може кущик у мене більший, тому так довго цвіте. Квітка держиться більше 15 днів за спостереженням. Лід я клала, але краще знизу холодною водою з дрібкою лимонної кислоти. Бо лід/сніг тільки промочує верх.
Я так і купила на сезон . А далі видно буде, чи хватить там добрив.
ikudria• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Не замечала на счет сквозняков.
Тоже в том магазине покупала.
если не сложно, скиньте в ЛС магазин, какая у Вас красота!!!! Спасибо большое!
Ну ниче се• 07 февраля 2023
Не розумію, як це - не ставити над батареєю(( Всі підвіконня ж якраз тільки й над батареями(
Грибной_Дождик• 07 февраля 2023
Ответ дляSir le Noir
Як це 2 рази? В мене воно цвіте весь час, окрім осені пізньої, відпочиває і на новий рік знов зацвітає... Тобто місяців 8 за рік з квітами
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляНу ниче се
Ну, у мене батареї не займають весь простір під підвіконням. То я її ставлю подалі від батареї в інший бік ближче до вікна.
Sir le Noir• 07 февраля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Я не залишаю каланхоє на наступний рік, бо дуже витягується, заростає листям, і важко влаштувати скорочений світловий режим. А черенкувати- то теж цвітіння рясне під сумнівом.
Того року каланхоє цвіло довго, вже і квітоноси засохші почала зламувати. Потім дивлюсь, а між листям знову гонить молоді цвітоноси.І так багато їх. Тому і пишу, що процвіла 2 рази в сезон, теж місяців 8м.
До цього червоні, білі, померанчеві відцвітали , і все.