Творог для розжига• 07 февраля 2023
Какая у вас зарплата в Польше в зл?
Норм там платят?
Указка• 07 февраля 2023
7ий рік в Польщі, до весни чоловік заробляв 6-7тисяч,зараз 5,5-6.
Я трохи менше але і працюю три -4дні на тиждень+в інтернеті підпрацьовую
бибизяна• 07 февраля 2023
Ответ дляУказка
Щось чоловік взагалі не старається зароблять.
бЭйбА• 07 февраля 2023
Ответ длябибизяна
6-7 тис це далеко не найгірша зарплата у Польщі
Ждушечка• 07 февраля 2023
3500 netto +1500 netto премии,работаю в офисе .В Польше уже 6 год.+еще подрабатываю +- 1000-1500 ,мужчина 7,5-8 тыс.Сейчас уедет на пару месяцев в Германию поработать,чтоб ипотеку взять
Указка• 07 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Нам норм, в нас дитина з важким аутизмом на руках то на нас ще лежить реабілітації, заняття , лікарні і так далі, треба поєднувати 😌
Вистачає і на його приватні заняття і на недешеві аналізи $ в США , і раз в рік на море поїхати.Але в нас і недорога оренда, ми знімаємо вже роки тому власник,дуже хороший, нам не піднімав ціну.
Ждушечка• 07 февраля 2023
Ответ длябибизяна
6 тыс.довольно таки неплохая зп для Польши.
Все возможно• 07 февраля 2023
Ответ дляЖдушечка
Нелегально,зібралися в Германії працювати?
Указка• 07 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Ви праві , це хороша зп, вище мають лише вузькоспеціалізовані спеціалісти+ зараз сильна інфляція і бізнес з січня просів, а з тим і з роботами складніше, принай і в більшості сфер.Але сперечатись не буду, совєтчіца форум паралельних світів 🤭
бЭйбА• 07 февраля 2023
Ответ дляУказка
не виправдовуйтесь! сил вам, здоров´я і терпіння!!!
Все возможно• 07 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Взагалі це нормальна зарплата,якщо в нетто
бЭйбА• 07 февраля 2023
Ответ длябибизяна
а ваша зп яка? ви стараєтесь?
Ждушечка• 07 февраля 2023
Ответ дляВсе возможно
почему нелегально?откуда инфа??Все легальненько ))Все по документикам и правилам ЕС)
Все возможно• 07 февраля 2023
Ответ дляЖдушечка
Якщо він у вас не далекобійник,то для праці в Германії йому потрібна віза німецька,ви ж в курсі)
Ждушечка• 07 февраля 2023
Ответ дляВсе возможно
нет не дальнобой, по документам все знаю)Спасибо,уедет легально в командировку .Спасибо
Мааарковная• 07 февраля 2023
ЗП в Польше очень низкая. Если у вас не Блу кард айти, медицина и тп. Муж по приезду чернорабочий имел 15 зл в час, сейчас 17, правда жилье бесплатное поэтому и не уезжаем, приехали после войны. В супермаркете выгружать здоровые тачки женщине тоже 17 ставка... Такое если честно. У меня во, но его подтверждать нужно или переучиваться. Аренда в крупных городах космос, по тыс уо в мес.
Galina_vinsport• 07 февраля 2023
2,5 тыс злотых, вот за январь должно быть. Но я уже не работаю с 1 февраля, ищу работу.
Указка• 07 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Дудже дякую 😘
Написала для інших для інфи,щоб розуміти на що +- розраховувати.
Взагалі справді міг спокійно мати чуть більше, але його співпрацівник, хлопець з яким разом мали об´єкти, ще навесні виїхав до України, через війну, тому все змінилося відповідно але нам є ок, через такі обставини (тобто чоловік не пропадає на роботі по 12год)
бибизяна• 07 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
а ваша зп яка? ви стараєтесь?
Я підтримую свою Україну і працюю тут.
Мова була про нашу польську діаспору.
Фамильная фондюшница• 07 февраля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Ви ж в Польщі рік майже сидите. І весь цей час мінімалки? Старанніше треба працювати ,а не на форумі годинами висіти .
Galina_vinsport• 07 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
Дякую, тільки підскажіть будьласочка, на яких форумах я годинами знаходжусь? Ну, щоб хоча б сама про те знала🤣
бЭйбА• 07 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Я підтримую свою Україну і працюю тут.
Мова була про нашу польську діаспору.
Україну можна підтримувати працюючи в будь-якій країні, було б бажання, да і на жаль не всі в Україні зараз можуть дозволити собі таку розкіш як праця. І до чого тут польська діаспора? тема посту трохи не про це
Ждушечка• 07 февраля 2023
Ответ дляФамильная фондюшница
А как Вас это касается сколько зарабатывает девушка?Работает не ноет,может подстраивается под график школы/сада и не может больше иметь?Не всем сразу дают высокие зп,все мы когда то начинали с чегото)
Указка• 07 февраля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Не звертайте увагу,на жаль на початках так є,має бути хороше знання мови і документи щоб шукати роботу самому напряму.Надіюсь при таких умовах праці вам жити безкоштовно запропонували (не квартира звичайно)?
Якщо виїхали через війну ситуація така що попит на роботу дуже великий тому складно щось знайти краще,краще це хороший рівень польської мови і документи, ну і досвід:(
Galina_vinsport• 07 февраля 2023
Ответ дляЖдушечка
Звісно, що підлаштовуюсь під школу. Мені треба було довести сина до школи, потім його забрати і бігти ввечері на роботу.
І на коменти провокаторів, по типу - а чого так мало, не відповідаю.. то не їхня справа зовсім.
Указка• 07 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Дівчина хотіла вколоти, напевно їй з України видніше які зараз зп в Польщі
Galina_vinsport• 07 февраля 2023
Ответ дляУказка
Через війну, житла безкоштовного немає. Знімаємо двушку за свої гроші, але старший син працює и заробляє більше.
Указка• 07 февраля 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Так, якщо ви сім´єю то вам тільки квартиру потрібно винаймати.Знаю що за таку зп пропонували + житло.
Зараз великий попит на роботу тому пропозиції слабі, більше заробляють ті хто вже довше тут і шукає роботу сам,напряму , чи має певні знайомства по роботі , на початку важко всім+зараз інфляція сильна.Дуже шкода що у вас фізична робота така складна , напевно через фірму пішли на роботу ,яка має з вас свої %%<як більшість на початках.На мінімалці грубо кажучи в росмані наприклад працюють але принаймні не так фізично напрягаючись.Нехай все у вас складеться гарно 💞