Коварная Зая• 07 февраля 2023
Новобуд на котловані зараз. Чи варто?
Питання до тих хто не так давно купляв новобуди у розстрочку у "спокійних" містах - чи завершилось будівництво вчасно, чи іде будівництво зараз або ж на заморозці?
Наскільки ви вважаєте зараз ризиковано купляти квартиру у жк на стадії котловану або частково побудованому?
Ситуація - розглядаємо купівлю квартири, м Львів. Фінансова змога є лише на перший внесок і платежі протягом 1-2 років. Які ризики і чи варто?
Вже маю негативний досвід знайомих, яким суттєво посунули сроки здачі, але з іншого боку - бачу що люди купляють, є попит і пропозиція. У кого які думки?
Диверсификация• 07 февраля 2023
Ціни постійно ростуть. Якщо Ви навіть підпишете договір з фіксованою сумою - Вас почнуть доїти, як це робили з нашими друзями.
Алиса в стране Советчица• 07 февраля 2023
А что, за год полномасштабного у нас где-то начали новые стройки, закладки котлованов? В любом случае нужно узнавать у знающих людей по поводу самой конторы застройщика и потом все нюансы по строительству, взносам и прочее.
Я не рекомендую вкладывать деньги в дом, который не готов как минимум на 70-80%.
Не известно как будет с материалами,как будет с финансированием.
В срок четко никто не здает,в хорошие времена+6мес минимум было.
В рассрочку брать-удорожание будет квадратных метров.
Оплата в валюте. -риск если зп в грн.
Если фоп-8,5 % от оценки вы платите налог.
Тов-не много,там ок.
Договор дереватива если-это фигня-сразу нет.
Оплата в валюте. -риск если зп в грн.
Тов-не много,там ок.
Медсестричка• 07 февраля 2023
Жартуєте?
Купили котлован ще до війни у Львові, мали отримати ключі у березні, ще і половини будинку не побудували(( продали той недострой і вздохнули з полегшенням... ніякої нерухомості більше купувати в Україні не будемо
Коварная Зая
• 07 февраля 2023
Ответ дляАлиса в стране Советчица
не знаю чи прям під час війни, є жк які почалися незадовго перед війною і продаються зараз
Коварная Зая
• 07 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Жартуєте?
а який жк?
Ватный Пупс• 07 февраля 2023
Насколько дороже готовые квартиры в новострое, чем стоимость котлована?
Если не намного, то смысл рисковать?
Во Львове много новостроек, где продают квартиры - голые стены.
Если не намного, то смысл рисковать?
Коварная Зая
• 07 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Ні. Не варто. Моя особиста думка.
чому? ризиків багато, але якщо подивитись на ринок - люди все ж купляють
Баррикадница• 07 февраля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Якщо це житло на перспективу дітям або на оренду, то ризикуйте. Якщо у вас ще немає власного-думаю що можете залишитися с голим з. Почекайте хоч до червня, зараз невідомо що буде
Коварная Зая
• 07 февраля 2023
Ответ дляВатный Пупс
Если не намного, то смысл рисковать?
доречі, не суттєво дорожче
{СоJIнТсЕ}• 07 февраля 2023
Ответ дляДиверсификация
Розкажіть як це?
Подкустовый выползень• 07 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Оплата в валюте. -риск если зп в грн.
Тов-не много,там ок.
Оплата в валюте. -риск если зп в грн.
Тов-не много,там ок.
Скажите пожалуйста, если я на момент инвестиций не была ФОП, но пока строилось стала им, и на момент сдачи буду фоп-мне нужно что-то платить?
Ответ дляКоварная Зая
Это понятно, но они уже подняли цены в любом случае. И те, что прям котлован голый и все, не факт что кинутся строить. Достраивают, да, у нас рядом блок, то там уже все было выстроено, наполовину остеклено, то они достратвают, а там, где голая яма, так и стоит.
Удачная• 07 февраля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ви запитали, я відповіла.
Я бачила дуже багато людей, які не отримали житло у довоєнні часи.
Ви нічого не знаєте, що буде завтра.
І забудовник дуже рад буде вам сказати, що це форм-мажор, бо війна…
В мене достатньо нерухомості, щоб я розуміла, про що пишу.
Ви нічого не знаєте, що буде завтра.
Подкустовый выползень• 07 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Нет, налог, если фоп -застройщик, не вы.
А, поняла. Мой застройщик не ФОП. Спасибо.
ЦыбаФу• 07 февраля 2023
Новострой в Днепре. Купили перед войной, фирма два раза нарушила сроки сдачи дома. Деньги уплачены 💯, теперь все заморожено. До конца войны! От так вот.
Это моя родственница так приобрела новострой.
ЦыбаФу• 07 февраля 2023
Ответ дляУдачная
Ви запитали, я відповіла.
Ви нічого не знаєте, що буде завтра.
Так и будет. Именно так моя родственница и попала.
Мама фифти цента• 07 февраля 2023
Ответ дляЦыбаФу
У Львові добудовують те, що розпочали. Університет новий починають будувати.
Фекла Персиковна• 08 февраля 2023
Пишу не про Львів, у кожному місті своя історія з забудовниками. Ми брали на котловані за рік до війни. Забудовник здав наш будинок десь на 3 місяці раніше, ніж було заявлено спочатку. Моя подруга взяла у цього ж забудовника, тільки в іншому жк. Там були якісь затримки, але теж будинок здали. І на цьому все, нічого не будується, хоч і будмайданчики облаштовані під нові будівництва. Дякувати Богу, що ніякого кидалова, люди ремонтуються потроху. Але зараз я би категорично не розсматрювала ніякий котлован. Дуже великі ризики