ОченьПриятно-Царь• 07 февраля 2023
Порадьте мені диван для офісу, будь ласка
Мені хочеться людям зробити приємно в своєму офісі. Мої критерії вибору: м´який для сидіння, акуратний і компактний. Ширина від 150 до 180 см. Саме головне бюджетний ( бо люди дякую за це не скажуть) до 8 тис грн.
Дивилась прямий книжкою. За 6- 7 тис, але побоююсь замовляти не бачивши його вживу. В магазинах міста самий дешевий 10 тис з подушками ( тобто не для офіса). Порадьте, хто куплив.
ОченьПриятно-Царь
• 07 февраля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Купіть добротні стільці. За 8 тис. полущиться оббивка того дивану.
Є стільці офісні, однак вартість одного 900 грн, краще диван думаю ніж 5 стільців