курасаны• 07 февраля 2023

Хейлі Бібер! Чому обманює про губи?

Мені вона подобається. Гарненька дівчина. Часто в неї запитують про губи, що вони дуже гарні, та виразні. Інколи є натяк на збільшення. Але вона запевняє, що губи, то «спадок» від її бабусі. Дівчата, зроблено акуратно, але ж видно, що трохи підколоті. Краще мовчати вже, ніж ці історіі про бабусю розповідати.
Виниловая пластинка• 07 февраля 2023
Ниче се ’немного’...
Мастер Пис• 07 февраля 2023
Оцей ободок на верхній губі дуже натурально виглядає в усіх ’не підколотих ’
Луноликая Вика• 07 февраля 2023
Трохи?
А контур, градієнт?
Бабуся з Конго?
СноваЗдорова• 07 февраля 2023
Ответ дляМастер Пис
Он у нее с детства
Я такая боевая• 07 февраля 2023
А не пофіг на якусь там Хайлі?
Свезло так свезло• 07 февраля 2023
Я знаю девушку у которой низ лица и губы точь в точь как у Хайли, причем знаю ее с садика, так что ее вареники точно не обколоты
СноваЗдорова• 07 февраля 2023
Ответ дляМастер Пис
Вот фото
Но объем сделала это да
Бауди на ауди• 07 февраля 2023
ну у них у всех красивые губы. у алека болдуина в молодости тоже красивый бантик. они родственники ж вы знаете, да?
Ищу-брожу• 07 февраля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
так дело не в вареничности. а именно вот этот край)
Вареный лук• 07 февраля 2023
Ответ дляМастер Пис
Огромный жуткий ’натуральный’ валик над верхней губой от бабушки, да )
Вареный лук• 07 февраля 2023
Ответ дляСноваЗдорова
Вот фото
Но объем сделала это да
А теперь сравните расстояние от верхней губы до носа на обеих фотках, наколоты нихрена себе )
Свезло так свезло• 07 февраля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Я бы показала фото, но чужие не буду, вот у нее такой же контур и валик всю жизнь, серьезно
Каркуша Клара• 07 февраля 2023
Стремный гумпленг
Про ’спадок’ поржала
У меня свои в 100 р красивее
60 метров сметаны• 07 февраля 2023
Ну ось.
А якщо під іншим кутом, в дорослому віці, трохи нафарбовані, фільтр.
Те саме і виходить.
Добро с Кулаками• 07 февраля 2023
Думаю що 100 % підколоті, ще вона дуже любить за контур виходити, а взагалі мені вона дуже подобається
КрестьянинДиор• 07 февраля 2023
У меня есть знакомый мужчина с такими чётко очерченными губами с характерным ´валиком´, как будто уколоты,но он их 100% не колол,и у сына его такой же рот,так что ещё и передал с генами,возможно у Хейли случилось так же
Добро с Кулаками• 07 февраля 2023
І груди в неї теж зроблені, як у Кендал та Белли, просто маленькі
автор курасаны • 07 февраля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Можливо. Але хірурги неймовірні. Чудова пластика. Бачу, що блефаропластику теж робила.
Мастер Пис• 07 февраля 2023
Ответ дляСноваЗдорова
Вот фото
Но объем сделала это да
Зверніть увагу на форму в сторону носа
Добро с Кулаками• 07 февраля 2023
Ответ длякурасаны
Вона сама по собі мила. Наприклад її подруга Кайлі це треш, і жопа, ті губи, груди, брови, волосся накладне. Хейлі дуже натурально виглядає, трохи корекції, а так змін сутевих немає
автор курасаны • 07 февраля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Корекція є. І хірургія теж. Але зроблено дійсно якісно. А так вона дуже мила дівчина.
Dark_Yasna• 07 февраля 2023
Ответ длякурасаны
до лучше
Советчицы тоже плачут• 07 февраля 2023
Ответ дляИщу-брожу
В мене теж край виступає, губи свої
Интимная• 07 февраля 2023
Мне кажется, это пластика. Может, чуть добавлен объём гиалуронкой. На детской фото совсем другая форма и пропорции верхней губы.