Семена рукколы• 08 февраля 2023

Давно виїхала з Польщі, але прийшов ось такий лист із ЗУСу

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że w skrzynce odbiorczej na Twoim profilu na portalu PUE ZUS pojawił się nowy dokument elektroniczny w odpowiedzi na wniosek o świadczenie wychowawcze 500+ - Decyzja o zmianie wysokości świadczenia. Aby odebrać dokument należy podpisać profilem PUE, kwalifikowanym podpisem elektronicznym, profilem zaufanym ePUAP albo podpisem osobistym urzędowe poświadczenie doręczenia (UPD), znajdujące się w skrzynce odbiorczej. W przypadku nieodebrania dokumentu w okresie 14 dni od wysłania tego zawiadomienia zostanie on uznany za doręczony.
Я не подавала жодних листів на продовження допомоги. Виїхала ще у липні, тоді ж і закрила цю допомогу.
Це стандартний лист чи від мого імені хтось вирішив оформити допомогу ?
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Дайте, будь ласка, посилання на групу ЗУС у вайбері (адміністратор Карина та ще одна дівчина з України). Втратила посилання
Запыхалась• 08 февраля 2023
Якийсь спам. Ел.пошта з якої розсилка гуглиться?
Pani_Helena• 08 февраля 2023
Это не спам. Пишут, что приняли изменение о размере 500+. Может с июля как раз рассмотрели Ваше закрытие. Есть у Вас профиль зауфаны и данные для входа в ЗУС? И польский номер надо включить. Зайдите на сайт ЗУС и почитайте. Если Вы ничего не сделаете, то по истечении 14 дней это письмо будет отмечено как доставленное.
Точный_сантиметр• 08 февраля 2023
1 лютого почалась нова реєстрація на виплати з 1/06
тобто він скоріш за все прийшов автоматично, тому що з цього періоду можна самостійно онлайн подати заявку на 500+
Подкустовый выползень• 08 февраля 2023
Мені приходив точно такий лист. Я спочатку не звернула уваги, не було часу перекладати. Потім мені на польську карту протягом півроку приходила допомога 500+, хоча я вже перебувала в Україні, ніяких заявок на отримання/продовження цієї допомоги я не подавала. Коли їхала з Польщіі то приходила в ЗУС і повідомляла, що покидаю територію Польщі і вертатись не планую, тому потрібно щоб мені закрили програму 500+. Я вважала, що її закрили, а виявляється, що ні. АЛЕ через півроку мені на пошту прийшов лист від ЗУС про те, що незаконно отриману допомогу за півроку потрібно повернути... Я написала їм лист, що оскільки сума досить велика, чи можна віддавати частинами, але відповіді поки немає.
Интеллектуальные оладьи• 08 февраля 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
а для чого ви витрачали ці кошти? ви ж розуміли, шо вони приходять вам незаконно. а тепер ви просите віддавати частинами.
Бла бла бла• 08 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Теж цікаво. Людина знала що ці гроші прийшли помилково, їх треба буде повернути, але все одно тратила їх...це як взагалі?
Я_з_Франека• 08 февраля 2023
Вы получали +500...у вас остался счёт в банке?
Цикавенная• 08 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Была наверно тема девушки.
Ну нужны ей были деньги. Дети у неё есть. Думала прокатит. И кстати, половина наших дам написали: ну а шо?
Точный_сантиметр• 08 февраля 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
так, це також зараз всім прийшло. що виїхали, а гроші продовжували надходити
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Ответ дляPani_Helena
Дякую за відповідь. Повинно обов’язково прийти смс?
Зажуженная Жужжа• 08 февраля 2023
Ну так зайдите на портал ZUS PUE и почитайте, в чем вообще проблема? Мы тоже писали на отмену помощи и через портал пришла децизия с измененными датами выплаты, как мы и просили
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
Вам одразу після виїзду почала надходити допомога ? Якщо так - значить Вашу заявку не розглянули вчасно і допомогу не закрили
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Так, рахунок лишився. Я його ще не закривала (по квітень 2023 обслуговування безкоштовне). Не була впевнена, повернусь чи ні, тому не закривала рахунок. Хотіла у березні закрити, якщо більше не поїду до Польщі
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Я щойно зайшла у свій кабінет Зус. Мені пропонує лише підписати. Про перегляд самого листа не йдеться. А я не хочу підписувати, не знаючи, що саме в тому листі
Подкустовый выползень• 08 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Я витрачала ці кошти, тому що мала в них потребу, якби не вони, то влізла би в кредит. Я не просила мені їх давати, але коли несподівано вони приходили мені на рахунок, то вирішила їх потратити, а не розбиратись: чому вони прийшли? Як їх повернути?
Подкустовый выползень• 08 февраля 2023
Ответ дляЦикавенная
Была наверно тема девушки.
Да, это я создавала ту тему
Зажуженная Жужжа• 08 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы
Нужно подписать, что бы получить. Вы не письмо подписываете, а уведомление о получении
Подкустовый выползень• 08 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы
Той час, поки я була у Польщі, допомога не приходила, хоча заявку я подала одразу, казали, що якісь затримки. Коли я прийшла в ЗУС, щоб повідомити що їду і закрити цю програму, співробітниця мені сказала, що я отримаю допомогу за минулі місяці, коли вже буду в УКраїні., це цілком законно, адже я фактично отримувала за ті місяці, що перебувала в Польщі. Тут багато хто мені казали, що потрібно були закрити рахунок банківської картки. А як же я могла його закрити, якщо я ще не отримала законну допомогу за минулі місяці?
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дякую. Тоді я зможу його прочитати?
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Уточнюю, так як боюсь відкрити і автоматом підписати
Я_з_Франека• 08 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы
Так зайдите и поверьте , или вы знаете, что вам приходят деньги и вы из тратили?
Я_з_Франека• 08 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы
А почему боитесь
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А почему боитесь
Якщо там згода на поновлення виплат - мені це не потрібно. Я не в Польщі
автор Семена рукколы • 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Ні, нічого мені не приходить.
Я_з_Франека• 08 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы
Ні, нічого мені не приходить.
Лишних денег вы не получили на свой счет в банке? Как у женщины выше, есть проблема, и она может уже никогда не попасть в зону Шенген...
Цикавенная• 08 февраля 2023
Ответ дляПодкустовый выползень
Да, это я создавала ту тему
Вы до сих пор не решили проблему? Вам так и не ответили?
Ответ дляПодкустовый выползень
ви в корні не праві. а по темі. я виїхала в червні, написала заяву в ЗУС про виїзд. але, як це часто буває, заяву розглянули не відразу і кошти продовжували надходити. АЛЕ я знала шо так буває і ті кошти не чіпала. потім написала листа в ЗУС з питанням ’як повернути ці кошти’. мені прислали листа з реквізитами і я перерахувала через додаток свого польського банку всі кошти назад. і все , ніяких проблем. а ви загнали себе в кут, а тепер ніхто не піде вам на зустріч, коти маєте повернути всі.
Зажуженная Жужжа• 08 февраля 2023
Ответ дляСемена рукколы
Дякую. Тоді я зможу його прочитати?
Ну да, конечно. Нечего боятся
Подкустовый выползень• 08 февраля 2023
Ответ дляЦикавенная
Да, мне до сих пор не ответили.