Добрий день. Маю зареєстрований магазин на Etsy, але є проблема. Налаштована оплата через ресурс PayPal, але оплату товару клієнтам блокує Etsy. Пишуть, що транзакція не пройшла через міжнародні правила. Писала в службу підтримки Etsy, вони звалюють на PayPal, а PayPal каже, що то Etsy. Замкнутий круг. Але окремо я отримую на PayPal постійно гроші, то ж то явно блокує Etsy і не хоче пояснити в чому проблема.
Можливо у вас в когось була схожа ситуація? Help 🙏
Ответ дляБроніки для Моніки
магазин в Україні чи за кордоном?
В Україні
Броніки для Моніки• 09 февраля 2023
Ответ дляsmooth operator
В Україні
PayPal на етсі можливий тільки з посередником. Для комерції та бізнесу він не працює в Україні