Чики-брык• 08 февраля 2023

Вы ссорились с учителями?

Если вы родитель
Кнопус• 08 февраля 2023
Навіщо?

ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 08 февраля 2023
Я завжди за конструктив , а не сварки
Губы рыбы• 08 февраля 2023
Ну, так скажімо, озвучувала свою думку, яка не співпадала з вчительською.
Голодаю• 08 февраля 2023
Звісно)
Админко• 08 февраля 2023
Ответ дляГубы рыбы
Да
СкрипяСердцем• 08 февраля 2023
Нет, нет необходимости. Я довольна нашими учителями по основным предметам.
Ms. Откровенность• 08 февраля 2023
Да. Не пустила ребенка в туалет, он уписялся, заставила убирать

автор Чики-брык • 08 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Вот сука
ДеньгиНеСдаю• 08 февраля 2023
Никогда не ссорилась. Я всегда за то, чтоб по по-человечески обсудить и договориться. Откровенно долбанутых учителей не встречала, встречала доверенных до ручки. Ну и я никогда не занимаю позицию ’мои дети ангелочки, а их обижают злые тети’
Ms. Откровенность• 08 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Вот сука
Мразь она
Наша взяла• 08 февраля 2023
Да, было и не с одной)
Бегущаяпо• 08 февраля 2023
Не ссорились. Но разговоры были. Сейчас с дистанционка желание поскандалить периодически появляется.
СКИБИДЫШь• 08 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Жах( бідна дитина. Я б таких піддавала таким самим приниженням або змусила при всьому класі вибачатися перед дитиною
66сезон666серия• 08 февраля 2023
Ні, не було необхідності, донці дуже пощастило з вчителями. При чому у самій звичайній школі по прописці. Донька вже в 7 класі, але я досі спілкуюся з першою вчителькою. Ось вона зауважує, що нове покоління батьків дуже конфліктне в принципі, намагається качати придумані тік-токами права на рівному місці і вимагати незрозуміло що. Мені дуже шкода вчителів, особисто з моєї сторони це дуже поважна професія, малооцінена та надважлива. Шкода, що більшість сучасних батьків до вчителів не ставляться з повагою, а скоріше вважають обслуговуючим персоналом.
Ms. Откровенность• 08 февраля 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так і було. Прийшли із чоловіком всередені урока. Я думала, він її вб‘є. Прийшли на крики директор, два завучі, ще вчителі. І вона вибачалася перед дитиною і ще розповідала за що. В школі вона більше не працює
Благоуханочка• 08 февраля 2023
Только учителя со мной пытались
Леди_на_драндулете• 08 февраля 2023
Двоє дітей,50% вчителів одна назва.Одній викладачці по вокалу нахамила,платили два роки за індивідуальні уроки,тому,що в неї нібито не було місця на в державній школі.Вона лише один раз зробила виступ,перейшли в іншу школу на держбюджет дитина виступає постійно.
А в державних школах в основному з батьками були конфлікти,ну по типу з тими давайте скинемося і накупимо всякої херні…
СКИБИДЫШь• 08 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ви просто супер молодці!!! Респект!
СКИБИДЫШь• 08 февраля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
О,скинемося-це окрема тема. Я з нашим батьківським комітетом поскандалила. Гроші постійно вимагали чималі,а звіт в хамській формі відмовлялися давати.

emerald_88• 08 февраля 2023
Да. Учитель начала меня вычитывать, как ученицу, а мне это не понравилось.
Я люблю транзисторы• 08 февраля 2023
Не то, что ссорюсь, но часто довольно жестко высказываю свое несогласие по некоторым моментам.
дЫнька• 08 февраля 2023
були непорозуміння.
Дитина зробила та відправила робота на пошту. 100 раз перевірии, буква в букву. Вчитель не змогла знайти, поставила 2. Безапеляційно. Крапка.
Лише коли сказала що можлио, директор школи допоможе розібратися в поштовому сервісі тоді сказала ну ладно, нехай ще раз вишле.
ротцвеники• 08 февраля 2023
директору слегка по телефону нахамила. она мне позвонила с телефона классрука по поводу цвета волос моей дочери, и пыталась говорить со мной свысока, как будто я её ученица.
Поумничка• 08 февраля 2023
Мене з дитинства вчили, що вчитель завжди правий, щоб він не казав. Терпіли, коли була явна нелюбов вчительки і батьки боялися в школу прийти.
З таким навчанням за останні три роки моїх дітей, терпіння вже на межі. Перед новим роком був скандал, батьки посварилися з деякими вчителями - то жодної перевіреної домашньої з англійської за семестр, а потім понаставляла оцінок від фонаря, то всього 4 уроки онлайн уроки за семестр з літератури, оцінки за домашні і контрольні по місяцю чекали. І найцікавіше - у вчителя немає світла, урок не проведе, але ви, дітки, маєте опрацювати матеріал, написати 5 конспектів і 10 онлайн тестів. Хоча дітки теж в темноті сидять. Директор обіцяла розібратися. Тепер якщо немає у вчителя світла - мають йти в школу, бо там є генератор, світло з інтернетом постійно.
Причому деякі і в 4 ранку роботи перевіряли, бо якраз світло дали, а деякі ніфіга за семестр не зробили.
Поки вчителі стараються, бо тримаємо на контролі. Жалію, що одразу хай не підняли.