Кнопус• 08 февраля 2023
Люмене сс крем
Вибачте та дуже турбує мене питання по марці люмене.Чому ціни так відрізняються в магазинах і на офіційному сайті?
Це той самий товар чи різні?Як він в Україні може коштувати 200грн?
Кнопус
• 08 февраля 2023
Ответ дляПуГоФФка
А где это вы видели его по 200? У нас он в том году был почти 400
Я не бачила ,мене як запитують за ним і я даю посилання то пишуть ого в магазині такий 200 вже в наявності можна купити тому я і дивуюсь як таке може бути.
Ms. Доброта• 08 февраля 2023
Ответ дляКнопус
возможно для Украины из другой бочки. поэтому дешевле. в основном так все товары. на экспорт похуже ингридиенты