Самая СоветЧиваЯ• 09 февраля 2023

Ось і розлучилась

Вчора писала тут, що сьогодні розлучення, просила підтримки. Ох і прорвало мене сьогодні на засіданні. Стримувалась, стримувалась і розревілась, коли суддя двічі пропонував чоловіку ще взяти час на роздуми і примирення, а той відмовлявся і казав, що не потрібно цього часу, а щоб розлучали вже. Як же, с.ка, боляче.. Поступив, як криса - зраджував за спиною, а як взнала - зробив все, щоб я сама подала на розлучення. А тепер думаю - а може то сльози радості були, що таке г.вно відлипло?
Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
а вы в чем видите свою ценность?
А в чем ценность каждого из нас?
Просто в том что ты Человек, Личность, Женщина (или Мужчина). Независимо от остальных людей в твоей жизни, родителей, детей, мужей/жен, друзей и пр.

Бронетапок• 09 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
В смысле - делаю? Я так жила, пока не встретила мужчину ))) Была счастлива сама с собой, с общением, с тем, что у меня есть и будет, надеюсь. А наличие/отсутствие мужчины в моей жизни - это приятный бонус, не более )))
Вот сейчас война, бомбёжки, нет света. А мы собираемся вечером втроём на диване (я, он и кот) и сидим дружно разговариваем обо всём на свете. А кот нам мурчит и тоже что-то рассказывает на своём котячем ))) За это получает поглаживания и почесывания в четыре руки )))
И нам так хорошо вместе!
Но, допустим, ну не было бы мужчины. То мы бы с котом обнимашки-мурчалки устраивали вдвоем и успокаивали друг друга, подумаешь )))
Я Вам просто аплодую)))
Ви ніби мене описуєте. В мене теж є котік, з яким я сиділа в туалеті в обнімку, коли почалася війна і за вікнами прилітало.
А тепер мого котіка так як і Вашого чухають в 4 руки)), я, і, як Ви кажете - приємний бонус у вигляді хорошого мужчини.
Одне трішечки мене турбує: приємний бонус активно натякає на похід в РАГС... А я не хочу. Не тому, що боюся заміжнього життя, а тому, що я там вже була і мені зараз добре, я щаслива тому, що маю. Це я ’вкусіла запрєтний плод’ і розслабилася, да? Егоїстка, яка думає лише про себе? Хз...
Интеллектуальные оладьи• 09 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
И нам так хорошо вместе!
прекрасно описали...хочется к вам четвертой на диван поразговаривать)))но все равно когда боль еще не ушла, а если уходит обычно безразличие к жизни появляется, как-то себя надо психологич. настраивать, вытягивать из этого уныния, представлять такую себе картинку счастья
Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Ой, мне это всё знакомо, я официально была замужем 1 раз, и когда разводилась в 27 лет, что я только не думала: и что старая, страшная уродина, никому не нужная, и что лучше вообще сразу с моста в воду, единственно, что меня держало - это ребенок маленький, 7 лет всего, он же вообще не виноват, что мы с мужем расстаемся. Год страдала капец какой депрессией. А потом пошла ’в люди’, в клуб а-ля психологический и там... влюбилась.
Вот впервые такое, что стоит толпа людей как будто в тумане, и в ней вижу только одни единственные глаза - ЕГО. Кстати, влюбилась невзаимно, но зато я поняла что блииин, да я ж еще могу любить и быть любимой, и весь мир у моих ног!
Ну и всё, меня так отпустило, что до сих пор люблю себя, жизнь и всё окружающее вокруг. И радуюсь каждому дню жизни. Особенно сейчас.
МоДнАя_КоШеЧкА• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ой... Вже пройшов 1,5 р., відколи я взнала про зради і щось не легше. Треба головне - щоб людина не жила з ттобою в одній квартирі, отоді відпустить швидше. А то йому пофік, мені ще ні і капець
Якщо жити разом- не поможе. Хіба що заведіть нове кохання.
Ответ дляЯ вся ваша
пусть все у вас сложится как задумываете, вы мудрая.
Ситечко для мыслей• 09 февраля 2023
Ответ дляБронетапок
БМ сам, коханка поперла його через 1,5 місяці спільного проживання. Не просився, просто от як пішов несподівано так і повернувся. Раділа шо дурна!))) (дурна - капець!)
Після розлучення він демонстративно зібрав речі і пообіцяв, що ноги його не буде на порозі спільного житла. І таки не було - нууу, десь місяців 2. А потім почав проситися зустрітися з дітьми, мотивуючи тим, що житло спільне. Ок. Почалися походеньки практично кожного дня. Натякнула, що його тут багато. Нагадав, що житло спільне. Трошки в мене заощаджень було, трохи позичила, виплатила йому його частину, попросила зустрічатися з дітьми не на моїй території. Цікавість до дітей пропала)). Ні, іноді зустрічається з дітьми, кидає їм на картки по 1,5-2 тисячі майже кожного місяця, в піцерію водить, мамі (тобто - мені) передає великі привіти і просить сказати, що татко мамку дуже кохає)))
Просився, неодноразово. Моя відповідь - НІ, жити зі зрадником я не хочу і не буду. Він сказав, що живий ще тільки тому, що має надію повернутися до найдорожчої, найкоханішої, найкращої жінки в його житті - до мене. А ще недавно я чула про себе кардинально протилежні епітети))
Коханка була в нього з півроку. Взагалі не помічала, від слова ’зовсім’. Вдома завжди вчасно, весь вільний час разом, вихідні проводили разом, вся зп клалася на поличку. В коханні признавався, руки цілував, в ліжку голова в мене ніколи не боліла, подаруночки дарував, квіти протягом всього сімейного життя були як належне. А фея в нього на роботі завелася. Там він її в обідні перерви і хвилини перекуру і чпокав...
та й шо це було по вашому, як так то взагалі, для чого?
а коханка чого його кинула?
Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляБронетапок
Я Вам просто аплодую)))
Нет, Вы как раз нормальная, СВОБОДНАЯ женщина )))
Я тоже не замужем и тоже мужчина вдруг резко понял, что может потерять в моём лице, начал намекать про замуж )))
А мне-то это зачем, мне и так хорошо )))
КрестьянинДиор• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я не вірю, що в мене ще будуть стосунки. Мені 33р., не скажу що страшна, є зайвих 8 кг., але ніхто навіть не знайомиться. І обручки вже рік не ношу.
Треба час ,все буде !
А доки чекаєте - скиньте зайві кг + дієта .Приділіть собі трохи часу !
У вас є гарна мотивація - почати все з початку

Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
Спасибо. Взаимно!

Могу всем сказать: весь мир относится к нам так, как мы относимся к самой себе. Любим - и нас любит, стесняемся или недовольны - и другие тоже смотрят уже как-то не так )))
Ответ дляЯ вся ваша
Спасибо. Взаимно!

ваши слова надо на стенку повесить и читать перед уходом из дома))))
Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи

Полюби меня такой, какая я есть! (с)
Бронетапок• 09 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
а коханка чого його кинула?
Хз що то було, чесно кажучи.
Я довго копалася в собі, шукаючи, де я могла так накосячити, щоб одного ранку чоловік з теплого ліжка рвонув з валізами до коханки... Я не пиляла чоловіка. Я не відмовляла йому в сексі. Я не була забитою домогосподаркою, сім’я була моїм сенсом, але я і про себе не забувала: доглядала за собою, вкладала в себе знання і розвиток, не мала за звичку мати кисле лице і невдоволення всим і вся...
От що я, мабуть, ніколи не забуду, так це той ранок. Звичайний ранок, яких було тисячі. Прокинулися, цьомчики, обнімашки, я перша пішла в душ, вийшла - мене чекала кава і бутерброди. Зібрала йому тормозок, дітей в школу, розсілися по машинах і роз’їхалися по роботах...
А ввечері розумію, що він затримується. Набираю - скидає. Написав смс: ’Я не прийду, Щасливо.’ Потім я побачила відсутність валіз і його речей.
А коханка його кинула, бо він не виправдав її сподівань. Він виявився відмінним казкарем)). Квартира його, машини його, після розлучення він все поділить по-чесному: мені - діти, йому - нерухомість і рухомість.
І коли він прийшов до неї, то сказав, що це тимчасово, мені треба час, щоб знайти житло і з’їхати з дітьми. Його тимчасово затяглося, і одного разу вона мені зателефонувала з претензією, коли я звалю з чужої квартири, бо в них любов, а вони живуть на зйомі, а я безсовісна, заважаю їхньому щастю. Прийшлося мені спуститися до її рівня і розказати, що я нікуди не збираюся з’їзджати зі спільного житла, ні я, ні його діти. А їм бажаю ’раю в шалаше’ і, якщо вона мені ще раз позвонить - по всьому місту будуть висіти білборди з її оголеними фотографіями.
Боже, що він мені творив... Як він мене обзивав. як він верещав мені в телефон, як приходив до мене на роботу і крив матом при колегах (благо, начальство і колеги адекватні, комдир вивів його за холку на вулицю і пообіцяв наступного разу відбити нирки - за що мені приписали інтрижку з начальством).
Якось я задавала йому питання: чому і навіщо? Чіткої відповіді, ну, там, влюбився в неї, розлюбив тебе, і т.п. я не отримала. Нуууу, не знаю, я, мабуть, не нагулявся, а тут вона трапилася... Нуууу, то якось отак. Почула, кажу, гуляй тепер, чого ж уже там...
Елена 878• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Тоді захоче жити в цій квартирі, а я такого не витримаю.
Ну то може треба подавати на поділ майна та аліменти, а не сидіти та сумувати? Мене б на Вашому місці турбували б зараз майнові питання та його виселення, а не якісь там дурниці про почуття.
ВсеЧетко• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Розлучена
Обручку ношу

Черга женихів
Мені 45
Лишніх 10 кг

Чого ревіти ?
Я щаслива
Мене кружать возять дарують купують
Дюймовочка• 09 февраля 2023
Автор! Вам всего 33, все будет хорошо! Вот у меня на следующей неделе развод и мне 45 почти, не парюсь) Все к лучшему!
Кондуктор маршрутки• 09 февраля 2023
Ответ дляБронетапок
Згодна, в ситуації винні обоє.
Але, можливо, якщо чоловік кохав автора - він би, як мінімум, скористався можливістю виправити ситуацію коли їм дали 1,5 місяці на роздуми і коли суддя вдруге пропонував час на роздуми.
А розлучень зараз більше ніж раніше, можливо, тому, що жінка перестала терпіти знущання, гульки, алкоголізм, рукоприкладство чоловіка і почала трошечки більше цінити себе?...
Він робить їй назло, щоб вжалити, зробити боляче, за шось мстить, йому здається, що це все і його переповнює ненависть, але це пройде з часом, він зрозуміє, що жінка не чужа йому...
Мать драконов• 09 февраля 2023

Автор,вмикайте собі щоранку і танцюйте.
Протея• 09 февраля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Мені 39, вага 86, зріст
165, розлучалась коли було 36 , не просила, серце розривалося, але зробила все щоб він цього не побачив. В нього була інша... Зараз пройшло три роки, зустрічалась з німцем, поляком, зараз наш українець їздить, при грошах, а я щаслива і без стосунок!!! Я не хочу ні з ким жити, мені добре самій з дочкою! Як сказала мені психолог , живи так, щоб він дивився і жалів що тебе втратив, так зараз і є, але пізно...
Т е вы живете для того, чтобы бывший увидел что потерял? Ну такое

Тракторні війська• 09 февраля 2023
Ответ дляИнтеллектуальные оладьи
а вы в чем видите свою ценность?
А вы кто, чтоб я вам о себе рассказывала? Если б меня вопрос моей ценности беспокоил, я бы тему создала и все подробно обсудила.
А эта тема - автора. Которую ужасно беспокоит, едва развевшись, что ей 33 года и лишний вес как помеха новым отношениям. Потому что у нее мысль, с детства вложенная, что без мужика она никто. Вон даже советуют потерпеть и наладить.
Работать нужно над собой и самооценкой, а там глядишь, и мужсина достойный подтянется. А не такой же, как бывший муж.
Ответ дляТракторні війська
я вам никто, просто интересно что вы вкладываете в понятие ценность, это очередное новое модное слово от психологов, вот и спросила.
автор Самая СоветЧиваЯ • 09 февраля 2023
Дівчата, вчора розлучились, сьогодні вранці чоловіку вручили повістку. Що тепер робити? Подавати на апеляцію чи вже нехай так буде, як є? Я в шоці...
Ответ дляКондуктор маршрутки
чоловік робить помилку зраджуючи, він вважає, що там шось інше, шось краще, мене там будуть любити, поважати і буде ідилія, відчуває себе героєм, в нього підвищується самооцінка, 100% проблеми у них були в інтимному плані, а чоловікам треба секс стабільно + автор, його пилила сильно і тим самим він ще більше в собі закривався, він сам заплутався і не знає, що робити, тому що його тримає минуле, але не виходить побудувати сім´ю, треба працювати над стосунками, книги, психологи, мудрість життя, Біблія, чому зараз так багато розлучень, ніж раніше? тому що наші батьки знали, що якщо шось зламалось, то треба його ремонтувати, а не викидати і купляти нове. я відчуваю, що і автор, і її чоловік кохають одне одного, але в них криза, вони обидва страждають, і намагаються вжалити одне одного, я бажаю їм примиритися і врятувати сім´ю. це лише моя думка
Я кохала, він - ні. На початку в нього була сексуальна пристрасть і закоханість, які з роками заробітків швидко пройшли
Ответ дляБерюковна
Ой автор , так хочеться вас приголубити ..
Я теж пережила цей сором . Зараз згадую - зовсім не прийшла б на це засідання .
Боляче , але час виліковує .
Головне взяти себе в руки і йти далі !
Ви маєте роботу? Житло ?
Працюю, але зарплата копійки, ще й надбавки знімають(
Ответ дляЯ вся ваша
От кобелино! И Вы еще за ним плачете и жалеете?
Пусть к мамашке чешет жить, урод.
Мама його нізащо не хоче до себе назад. Добре знає, що за фрукт.
Ответ дляБерюковна
Автор , я прочитала всі ваші відповіді .
Не хочу вас засмучувати , аде ви також винні в тому що так сталося .
Потрібно було займатися собою !!!! Собою ! А не шукати причин поговорити чи помиритися !
Ви маєте думати про себе в першу чергу ! Якщо ви б зайнялись собою , саморозвитком , своїми лишніми кг і слідкували за своїм життям а не за його , може б так не сталося .
Може ви б раніше зустріли достойного чоловіка . Не закривайте до себе дороги .
Так, моя помилка була в тому, що була занадто довірливою і вірною. Навіть як були якісь спокуси і можливості - я не зраджувала, а він одразу побіг, як пальчиком поманили.
Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну чем удобряли, то и выросло.
Пусть теперь пожинает плоды своего воспитания.
Видящие_помогите• 09 февраля 2023
Ответ дляПротея
Да сейчас... я живу в свое удовольствие, живу тем что не было в браке, я перестала на себе экономить, я увидела мир, да, можна сказать я расцвела, многие говорят что у меня снова в глазах огоньки, снова мужчины пишут что в моих глазах можно утонуть, а не потухшие угольки как были...
Я вся ваша• 09 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
На какую апелляцию? Это же Джек Пот вам, а ему бумеранг прилетел.
Пожелайте удачи, чтоб алименты Вам со 100 тыс. платил на детей и жить было где в блиндаже комфортном!
Берюковна• 10 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так .
Тому в наступний раз думайте тільки про те що хочеться .