Мини-бикини• 09 февраля 2023

Не здала практичний іспит.

Суть питання проста - не здала з першого разу практичний іспит на отримання водійського посвідчення, комплекс відмінниці, вчилась - все виходило, страх автомобіля поборола в собі, майже в кінці екзамену завалила. Тепер почуваю себе неповноцінною чи що, що не змогла з першого разу. Всі знайомі отримували з першого. Скажіть є тут ті, що здали не з першого разу і потім активно їздять і впевнено почувають себе за кермом?
Директор Пляжа• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Сдала со второго раза (мкпп), получила права в ноябре прошлого года. За зиму села за руль пару раз( автомат). Сказать,что я ’ уверенно вожу’... ну вы поняли,да?)))
Потому что не ездите регулярно

__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Я вчилась чудово
Теорію в МРЕВ здала без взяток з першого разу
Практики від‘їздила 30 годин,інструктор хвалив,казав,що я одна з найкращих в його групі на той момент
Як і автор,з першого разу не здала,завалила в кінці
На другий раз я свідомо не хотіла йти,спостерігати цей брєд ,як валять на любій дрібниці і слухати цього інспектора,який бубонів всю дорогу і відволікав мене
Заплатила і мала повний спокій
Забрала водійське і спокійно вже місяць їжджу сама
Ну я дуже велика скупердяйка, я фіг би інспектору взятку дала)))) хіба шо можу довести до такого стану,щоб мені заплатили,аби більше не приходила)))
Вытворунка• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Я вирішила,що гроші,явно не варті моїх нервів
Украиночка• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
А я знаю іншу історію) коли інструктор на першому ж практичному занятті, бачачи людину вперше! Одразу назвав ціну за практичний екзамен. Це було два місяці тому
Так надо не как овца покорно платить, а разворачиваться и идти в другую школу. Сами взятки люди суют, а потом ноют, что коррупция.
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Якщо ви сприймаєте так близько до серця- то однозначно
Вытворунка• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Так )
Емоційна та імпульсивна жіночка ),що є то є
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Мені так казав. Десь з третього заняття
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ дляУкраиночка
Не говоріть дурниць, в яку школу???
Школа тут до чого? Практичний екзамен здають в МРЕО. Бачу ви далекі, але поради роздаєте
Регионщица• 09 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Я вчилась чудово
Заплатила і мала повний спокій
Ну, это ваш выбор. Я 1 раз тоже провалила, но пошла сдавать 2 раз и всё получилось, не к чему вообще было придраться.

Регионщица• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Слухайте, не правда. Залежить в якому місті/області ви здавали. Одразу пишу, я не здавала і не збираюсь. Це не моє.
Ну, так если вы даже не пробовали, зачем утверждаете?
Вытворунка• 09 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Саме так,то просто мій вибір
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Син здавав! Теорію сам здав без єдиної помилки, 12 практичних занять з інструктором від‘їздив. Він і без цього вмів, чоловік його ще з 16 років навчав. І шо з того?!) Де є корупція, там нема правди і справедливості! Син вперто вірив, що таки сам все здасть, фіг там
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Я від´їздила з інструктором 35 занять,аби здати самостійно. Може, спочатку треба більше практики, а вже потім розказувати про ’ здати без грошей неможливо’?
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Йому не потрібно було 35 занять) сам інструктор сказав, що достатньо, ти добре їздиш
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Я можу сказати одне: в мене є приятелька( знайома) в неї чоловік працює в мвс, полковник. Так от, він їй сказав,мол хочеш їздить- іди вчися,дурнів на дорогах вистачає. І вона здала,теж не з першого разу. Так що може просто не пощастило вашому синові,або дійсно мало практики. Зі мною дівчина навчалась, так їй теж інструктор сказав,що вона класно їздить, і їй більше практики не треба. Приїхала і каже мені, вони мене матюкали,бо я на червоне світло світофора поїхала, а я навчалась їзді в тому місті,де сфітофорів немає...ну шо тут скажеш?🤷‍♀️
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Син по Києву їздить, а для Тернополя в нього не достатньо практики виходить)))
Живемо ми в Києві досить давно, але родом з Тернополя. З початком війни приїхали до батьків. Влітку, щоб не марнувати час, син вирішив йти в автошколу….не варто було. Заледве закрили це питання. Отримав права і їздить по Києву досить впевнено, чоловік звичайно самого ще не відпускає, разом їздять.
Тернопіль страшенно корумповане місто, при чому у всіх сферах.
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Ну вот без обид: ездить по Киеву и сдать экзамен- это разные вещи. Если бы вы сдавали- вы бы поняли, о чем я
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Які такі різні речі? Поясніть, будь ласка
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Ну даже разворот на перекрестке или поворот на лево,- вот один из примеров. Четко нужно соблюсти траекторию движения, полосу, место начала маневра. Все просто ’ тютелька в тютельку,как книжка пишет’.
Перестраивание в полосу и т.д
Ну как я вам объясню? Тут показывать надо))))

Дежурняшная• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Ви наївна) всі платять, повірте
Не правда. Мне тоже так говорили. Сдала со вторго раза, но сидела перед второй сдачей 5 дней с утра до вечера, проходя все билеты обоих версий. Это правда было давно, но сути не меняет.
Досмотрела, вы о практике, а не о теории. Но сути это не меняет.
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Перестраивание в полосу и т.д
Це все лірика) і ви в Тернополі не були 100%. Там нема куди перестроюватись) там всього дві полоси. Весь практичний екзамен займав 20хв. Це виїхати з площадки МРЕО, проїхатись по кільцевій чуток, заїхати в місто, проїхатись вулицею і назад. Це таке, ні про що.
Янгол в камуфляжі• 09 февраля 2023
Я здавала іспит в листопаді 2022 року. Здала з першого разу, нікому нічого не платила. Але на всяк випадок шукала мажливість, щоб якщо не здам з першого разу, то заплатити інспектору. Мені сказали, щоб дві спроби сама здавала, а на третю вже тоді домовлятись з інспектором. Тому ви не спішіть, можливо здасте з другої спроби. Мене перед іспитом інструктор довго тренував по екзаменаційному маршруту, вивчали всі місця парковок, всі нюанси на дорозі, як перестроїтись, де я кий знак, як проїхати складне перехрестя і т.д. І дякувати моєму інструктору, здала з першого разу без проблем. Якщо шо, то мені 48 років і багато хто не вірів, що я взагалі буду їздити. Зараз їжджу сама кожного дня. Спочатку було дуже страшно, але вже більш впевнена стала.
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Зачем мне ваш тернополь, вот я на прошлых выходных видела отакого как вы говорите ’ досить впевненого’, но не умеющего ездить. Еду на печерске, съезжаю с моста,- мне прямо, дорога идет на право к Лавре- оттуда едет машина и вместо того,чтобы сворачивать в правый ряд, он едет перпендикулярно, в средний ряд, практически мне в бок,- потому,что ему так надо.
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Ви мені щось вперто доказуєте, а я вам пояснюю свою ситуацію. Хто хоче, той завжди знайде причину доколупатися( я не про вас)
__Jane__• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Я ничего не доказываю, я же вам говорила два варианта: или не повезло или практики нужно больше.
Украиночка• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Не говоріть дурниць, в яку школу???
А вы не хамите. Это ещё что за «не говорить дурниць»? Сами написали, что о взятке говорил инструктор, я вам про инструктора и ответила.
Я сдавала сама, у меня было 2 инструктора и ни один о взятках и не заткнулся. Поэтому тут вы правы- я далека от знаний, сколько и кому совать, если сама сдать не можешь.
И вы сами же писали, что не сдавали и не собираетесь, а советы раздаёте.
Жена сына• 09 февраля 2023
Ответ дляУкраиночка
Я вам не хамила
Здавав мій син!
Інструктор в автошколі та інструктор в МРЕО різні люди, але «рука руку миє». Кругова порука
Любви вам!• 09 февраля 2023
Я здала з першого разу, два роки тому, тоді ще в один день теорія і практика здавалась. Не платила.
Їздила впевнено, але авто поки не маю, з початком війни кілька разів тільки була за кермом.
А чоловік вже за новими правилами двічі не здав теорію, я впевнена що спеціально не дають здати самостійно, бо він знає все ідеально.
Мотористка• 09 февраля 2023
Завтра еду... Первая попытка...