Иванка Бур• 09 февраля 2023
Бухгалтера допоможіть будь-ласка
хочу себе перевірити: Якщо мобілізовані працівники не отримували доходів у вигляді грошового забезпечення чи платити ЕСВ.?Юридична особа. бо пишуть що роботодавці-платники ЄП мають право за власним рішенням не сплачувати ЄСВ, а про інших?!
ЛижТолько• 09 февраля 2023
За мобілізованого не платити ЄСВ, бо нема бази нарахування.
А ви хочете взагалі ні за кого не платити?
Иванка Бур
• 09 февраля 2023
Ответ дляЛижТолько
дякую, я не директор тому питання кому-що платити мене не бентежить, а ось правильність нарахування да
Иванка Бур
• 09 февраля 2023
Ответ дляЛижТолько
я знайшла таке й тому задумалась треба чи не треба: в цій ситуації донараховувати ЄСВ до розміру мінімального страхового внеску роботодавець не повинен – цю втрату бюджету та страхового стажу має компенсувати держава-агресор. Проте, податківці з цього приводу ще не висловилися, отже, чекаємо на їх роз’яснення.
ЛижТолько• 09 февраля 2023
Ответ дляИванка Бур
Донараховують, коли є якісь виплати, а коли за цілий місяць зовсім нічого , то донараховувати не треба
Иванка Бур
• 09 февраля 2023
Ответ дляЛижТолько
дякую...читаєшь, читаєшь, а іноді, щось якось ’кольне’