Дівчата-садівниці, у мене велике бажання підтримати близьку мені людину
вона починає власну справу - виводить в люди своє дітище - вирощування томатів
тобто від і до може проконсультувати
створила сторінку на фейсбук
в неї реально всі робочі сорти
кому цікаво - дам посилання в приватному спілкуванні (щоб не розцінювали як рекламу)
дуже б хотіла додати їй впевненості
дякую за розуміння та щедрого всім врожаю майбутнього
тобто від і до може проконсультувати
створила сторінку на фейсбук
в неї реально всі робочі сорти
дуже б хотіла додати їй впевненості
halla-d95e• 09 февраля 2023
Також був період, що бавилася помідорами. В той період, коли у нас помідори зовсім пропадали і не вдавалося отримати урожай. Але вже розслабилася. Хочу почути щось нове. І сорти цікаві хочу.
halla-d95e• 09 февраля 2023
Ответ дляPlayland
продає і вибір дійсно великий, головне, перевірений особисто нею
В якій місцевості вирощує помідори подружка? Для мене це важливо.