ЕлькиПальки• 09 февраля 2023
Як привезти цуценя із Кривого рогу до Франківська?
Дуже сподобалось мені цуценя, хочу придбати, але господарі не займаються доставкою. Розмістила заявку на Кабанчику - кинули(( Не питайте як.
Спробувала через блаблакар, то там водії не повезуть у руках, у деяких зразу вказано - без тварин. Шанс, що якийсь водій буде їхати припустимо з дружиною і вона погодиться тримати, мізерний.
Може є якісь варіанти, про які я не знаю?
Чи може хтось планує поїздку?)
Чуценя - чіх.
Чи може хтось планує поїздку?)
Чуценя - чіх.
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Сідайте у потяг і їдьте за собакою
Поїхала б. Немає прямих потягів. І питання було не як мені дістатись туди, а як передати?
Дякую за кмітливість
СкиниУскачи!• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Дякую за кмітливість
Аааа)) Зрозуміла. Ви розглядаєте варіанти лише щоб пані привезли) Пані напрягатися і їхати не хочуть.
Дедуськина бабуська• 09 февраля 2023
Ви ніколи не дізнаєтесь як обережно чи необережно везтимуть ваше цуценя, а раптом так що переляк дістане на все життя? А вам ніхто точно не скаже. Подумайте чи дійсно вам так потрібно саме доставка іншими людьми?
Якщо ви купляєте цуценя у заводчика, де цуценята періодично. Питання доставки вони знають як вирішувати
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Оце ви дивна… не думаєте, що у пані може не бути можливості відірватися на три дні? Я не просила нікого безкоштовно. Пропонувала непогані гроші
Дедуськина бабуська• 09 февраля 2023
В руках ніхто не тримає, хіба коли власного везуть, бо може втікнути і на перевізнику відповідальність. Везуть в переносках, більших чи менших, залежить яке цуценя
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Дякую за коментар
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Так, ваша правда
Дедуськина бабуська• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
А цуценя якого віку? Питаю бо ми брали в 2 місяці то я відпустку брала на перший тиждень щоб цуценя звикало вдома потрохи і під наглядом. І потім ще кілька тижнів дистанційно домовилась працювати, поки залишати почала. А ви про 3 дні. Таких 3 дні може бути потрібно і не раз
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
У мене буде можливість цілодобово бути з ним. Чому всі шукають проблему там, де її нема?
Я ж про інше запитувала
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Якби у мене був час і потрібні були гроші, а б із радістю погодилась би на таку пропозицію. Але то я. Дивлюсь, що більшості людей гроші не потрібні. Це я про Кабанчик…
Просто каралева• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Либо вы недостаточно предлагаете за эту услуги. Перевоз животных это геморно
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляПросто каралева
Так никто даже не интересуется, не торгуется
Дедуськина бабуська• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Я ж про інше запитувала
Я думаю ви знайдете спосіб забрати цуценя і без наших порад
Гарачый Шыкалад• 09 февраля 2023
Так не пропонуйте везти в руках. Купуйте переноску і просіть везти саме а переносці. Але блін, це для тварини буде стресово, що і не кажи.
НЛОша• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Потому что это геморрой - возить щенков. В переносках. Они укачиваются и рыгают, это все надо убрать. Они орут и пытаются выбраться. А еще ссут и срут вот прямо в переноске.
Кроме того, смущает место, где покупаете. Просто есть знакомый заводчик - она даже в другие страны организовывала перелеты своим щенкам, щенки крупных и гигантских пород. Вот я бы, скорее, на заводчика больше внимания обратила.
По теме - в начале войны в телеге было много чатов помощи животным с перевозкой без хозяев. Кроме того, можно искать в том городе, откуда собака. Еще есть услуга перевозки у такси, болт петс тот же, но я не знаю, ездят ли они так далеко и без человека.
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Я не проти) Продавці бояться.
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляНЛОша
Сколько своих собак и кошек возила - такого не было)) но понятно, всякое бывает. Тут крошка - в пеленку завернул и под куртку.
Гарачый Шыкалад• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Я не проти) Продавці бояться.
Ну я б на місці продавців теж боялася. Якщо не не розведенці, а адекватний розплідник, вони таки піклуються про тварин і зацікавлені в їх долі та здоров‘ї. А ви навіть забрати його не можете, а схеми якісь мутите. Це ж не доставка закордон, тоді зрозуміло, а справа одного дня.
НЛОша• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Бывают разные животные. У меня не рыгала только кошка. Щенок... ну вот все, что я написала, и было. А ехали всего-то полтора часа.
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Еееем, ви приблизно знаєте відстань між цими містами?
Гарачый Шыкалад• 09 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Емммм так. Уявіть, їздили. Це справа одного дня в одну сторону
НЛОша• 09 февраля 2023
Вообще, автор, по-хорошему, посмотреть на малыша надо перед покупкой. Вы же его лет на 12 покупаете. Либо Вы уверены в заводчике...
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
За один день 1640 км?)))) Може ви літали?
Особливо зараз: і погодні умови, і комендантські години.
ЕлькиПальки
• 09 февраля 2023
Дякую всім за увагу до теми)
Мабуть час її закривати, поки не пішли розмови про «разведенцев» і таке інше.