Svitlana-cd75• 10 февраля 2023

Советчицы, кто в Германии, Вам комфортно психоэмлционально?

S-290479• 10 февраля 2023
Ну, если под ракетами вам комфортнее..

Seehund• 10 февраля 2023
Нормально.
Ametist• 10 февраля 2023
Якби не особисті проблеми, то було б комфортно. Так, є речі, які нам незвичні, відчуття того, що ти не дома, а в гостях. Власне, так воно і є.
N@t@li@• 10 февраля 2023
Всі різні.
Хтось сумує з чоловіком, а хтось знайшов Herra.
Хтось прийняв рішення залишитись і робить все можливе для адаптації, вчить мову, а хтось на чемоданах- чекає повернення в Україну.
N@t@li@• 10 февраля 2023
А взагалі таке питання потрібно ставити після відміни допомог і працевлаштування на путцен і флеген. Тоді психоэмлционально буде весело.
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляN@t@li@
С курсами по 6 часов в день на пособиях тоже ’весело’. Я в Киеве на работе так не уставала
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляN@t@li@
Всі різні.
У меня одна радость: скоро встретимся с мужем. Он уже в Германии
N@t@li@• 10 февраля 2023
Ответ дляaprel_777
Заздрю
Як виїхав?
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляN@t@li@
Заздрю
Як виїхав?
Легально

N@t@li@• 10 февраля 2023
Ответ дляaprel_777
Легально
Та всі легально виїджають.
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляN@t@li@
Та всі легально виїджають.
Я другими не интересуюсь
Nerses• 10 февраля 2023
Ответ дляaprel_777
А кем Вы работаете?
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляNerses
А кем Вы работаете?
Уже никем
Tammy21• 10 февраля 2023
Да, абсолютно комфортно.
автор Svitlana-cd75 • 10 февраля 2023
Девочки, а можно ли получая целевые выплати на укр карту, претендовать на оплату соц жилья в Германии ?
Kristinka2106• 10 февраля 2023
Ответ дляN@t@li@
Та всі легально виїджають.
😁👍
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Вычтут из пособия
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
А, если скроете и нароют - будут проблемы
автор Svitlana-cd75 • 10 февраля 2023
Ответ дляaprel_777
Спасибо, не планировала скрывать, для меня очень важно жилье

aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Я отказалась от выплат из Украины
автор Svitlana-cd75 • 10 февраля 2023
Ответ дляaprel_777
Я отказалась от выплат из Украины
Это моя зп
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Это моя зп
Я тоже отказалась от зарплаты, пока работала
aprel_777• 10 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Это моя зп
Нужно выбирать: зарплата или пособие. Если скроете - вжарят так, что мало не покажется
Khmelnichanka• 10 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Смотря какая зарплата. Посчитают все ваши доходы. Из них вычтут стоимость аренды, необходимые суммы на прожиточный минимум для семьи, страховки. Емли не будет хватать до прожиточного минимума, то доплатят. То есть, мтнимум будет по- любому. Больше - не факт. Если же зарплата большая, что на все хватает, тогда полное самообеспечение.
Khmelnichanka• 10 февраля 2023
Ні. Не комфортно.
Але це ніщо в порівнянні з тим, що зараз ми в безпеці.
Dianichka• 11 февраля 2023
Ні. Не комфортно. Мова. Менталітет. Потенційна робота, диплом, арендне житло, майбутня школа. Інтегруватися не хочу та планую майбутнє в Україні. Еміграція - не мій вибір: ні в минулому, ні в сьогоденні та ні в майбутньому. Тим паче, коли прикладала зусилля дома в молоді роки) Хочеться нормально себе почувати зараз, а не через 10 років сумлінної праці над собою за ради Німеччини. Я хочу на існуючій базі прикладених мною зусиль комфортно жити сьогодні. Саме зараз. За кордон вивозили маленьких дітей під вибухи, щоб вони не чули більше вибухів...тому я тут.
ELMAclass• 11 февраля 2023
Також не комфортно,хочу все э та все добре .Але Арсений не так пахне повітря,зими нема зовсім,весну ще чекати... Дуже хочу додому,мій дім Маріуполь,але як подивлюсь телеграм,то розумію що нема куди вертатись, не знаю де шукати притулка в Україні.хочу в Україну,додому,а минуле життя.Також не бачу в Німеччині свого та майбутнього дітей,хоч зустрічаю тут багато людей які живуть вже по 20 років,і їм добре.якось в дома почував себе вільно,тут як за тобою стежать та щось від тебе чекають,в якісь рамки тебе загоняють.Але я також розумію що Україні ми не дуже потрібні,думаю мене зрозуміють ті хто все втратив.зараз німці дають житло,вчать нас,платять пособіе,але шось душі погано...не комфортно.
ELMAclass• 11 февраля 2023
Також не комфортно,хочу все э та все добре .Але восени не так пахне повітря,зими нема зовсім,літо без моря не літо,весну ще чекати... Дуже хочу додому,мій дім Маріуполь,але як подивлюсь телеграм,то розумію що нема куди вертатись, не знаю де шукати притулка в Україні.хочу в Україну,додому,а минуле життя.Також не бачу в Німеччині свого та майбутнього дітей,хоч зустрічаю тут багато людей які живуть вже по 20 років,і їм добре.якось в дома почував себе вільно,тут як за тобою стежать та щось від тебе чекають,в якісь рамки тебе загоняють.Але я також розумію що Україні ми не дуже потрібні,думаю мене зрозуміють ті хто все втратив.зараз німці дають житло,вчать нас,платять пособіе,якось піклуються про нас,але шось душі погано...не комфортно.
Mar-1221• 12 февраля 2023
Совсем не комфортно. Везде какие-то ограничения, абсурдные правила .. Свободы не чувствуется , такой как у нас. Никакими привычными услугами, сервисами не можешь воспользоваться, всё либо очень дорого, либо труднодоступно, или вообще невозможно. Работать неофициально не пойдешь, чтоб хоть использовать время отложить деньги на жизнь в Украине. Официально устраиваться невыгодно.. Заняться тут нечем, я ещё и в селе живу. Поехать куда-нибудь очень дорого. В общем такая себе жизнь. Жду часа когда можно будет вернуться и не слушать взрывы за окном.
Марина-af26• 12 февраля 2023
Ответ дляN@t@li@
Заздрю
Як виїхав?
Вариантов много те кто выезжает: Если брат умер на войне, ДЦП, диабетик, многодетный, инвалид (жена, ребенок), отслужил свой срок.
Выехал мой муж, друг мужа по одной из работ, выехал соседи по лагеру двое.