Результат:
вже голосів:
1134 (98.35%)
Проглотит
19 (1.65%)
Отреагирует
lisenok_8282• 10 февраля 2023
Ответ дляZanka_
Напевно, що розвернули, цілком може що й не хотіли, їм же ж нічого не загрожувало
ну це якось дивно. їх повітряний простір перетнула чужа ракета, та пофіг з якою метою, а вони не відреагували. ну це нонсенс. то це можна через весь світ пускати?
Ответ дляlisenok_8282
через весь світ навряд чи, а от через пару метрів десь там на кордоні Румунії, ніхто великий кіпіш здіймати не буде.
Ответ дляAlve
Сьогодні, 10 лютого, о 10:18 дві російські крилаті ракети «Калібр» здійснили перетин Державного кордону України з Республікою Молдова. Орієнтовно о 10:33 ці ракети перетнули повітряний простір Румунії. Після чого знову зайшли у повітряний простір України у точці перетину кордонів трьох держав.
Ракети була запущені з акваторії Чорного моря.
Повідомляє Головокомандувач ЗСУ Валерій Залужний
А потом куда они делись?
1234svetsvet• 10 февраля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Выражаем глубокое обеспоенность - НАТО
Очень глубокую....как Марианская впадина.
Сестры Гримм• 10 февраля 2023
Ответ дляТатьяна123
Ага,должны сейчас прям лезть но рожон на ровном месте,рискуя жизнями своих люлей, что б вы оценили их грозность? Уже летят...
ну можна сказати, що ось ми все бачили напоготові і незадовлені діями парашії. Якщо ще раз - будуть міри. Ердогаша взагалі мовчки нафік позбивав літаки (літак). Стояти мовчки в куточку краще, безумовно.
Молдова так обделалась, что все правительство в отставку подало
Mrs.Ochmonek• 10 февраля 2023
Ответ дляFany
Забейте в гугле
Не хочу в бан
Из гамлета
Его вариант ’ быть или не быть’
Не хочу в бан
Из гамлета
Его вариант ’ быть или не быть’
Аа, дійшло )))
1234svetsvet• 10 февраля 2023
Ответ дляlisenok_8282
Так может и раньше так было, а до нас не доводили. Не очитывались.
Ответ для1234svetsvet
Наконец-то!
Ответ дляТатьяна123
Ничего и не произошло. Советчицы в своем репертуаре. Решили, что НАТО будет сейчас рашу бомбить, бо ракета в Румынию на 2 секунды залетела . И обиделись, что никто из- за такого повода,не захочет ввязываться в войну
Це пряма загроза мирному населенню та авіасполученню з цими країнами. Це просто щастя що поруч не пролітав ніякий літак. Бо жертв могло бути дуже багато.
silent_angel• 10 февраля 2023
Ответ дляWomAnn
Что вы имеете в виду под первый пошел?
И второе, я не имела цели Вас убеждать, а высказала свое мнение на форуме.
То, что я написала, что сейчас начнутся аргументы почему нато нельзя вступать в войну. Вы первая начали приводить аргументы. )))
МАМА НИКИТКИ-2• 10 февраля 2023
Ответ дляsilent_angel
Нато - ссыкуны. Да, да, сейчас мне напишут 100500 аргументов почему ’так неззя’, а я всё равно повторю: нато - ссыкуны. Которые переживают только за себя.
Та ну… за себе… Польща і Румунія в НАТО. І що? Хто за них переживає?.
А от США- інша справа. Куля в повітряний простір влетіла… ото найбільша загроза усьому світовому порядку
🤦🏻♀️
Ответ дляsnp-85
Коли я думаю над тим, чому русня почала війну, єдине що здається найбільш підходящим, це те, що вони будуть робити все що захочуть, а їм нічого за це не зроблять. От і все.
Вони дійсно не очікували взагалі нічого, ні що нас так будуть озброювати, ні навіть такого обсягу санкцій, вони дійсно думали, що максимум, що зроблять це засудять і висловлять обурення.
silent_angel• 10 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻♀️
В Румынии пока ничего страшного не произошло. В Польше погибло несколько человек. Видимо для них это не слишком большая цена 🤷🏽♀️ Свалили на наше ПВО. Хотя у меня нет уверенности, что это не рашистская ракета целиком прилетела.
Ответ дляЕкатерина27
Над страной -членом блока НАТО пролетает вражеская ракета. И этот страшный и могучий блок тупо молчит. А такой ли он страшный и могучий? Или это только имидж?
Сезон стеба мосек над слоном открыт. Сидят, хихикают, как они на него гавкали, как за ноги хватали, а он даже не реагирует. Слабак))
Ответ дляsilent_angel
НАТО може й можна вступати у війну, але їм це ну зовсім не потрібно, чогось у нас тут ніхто не хоче цього розуміти. Були б ви громадянкою країни НАТО, вам бу така позиція видавалася цілком логічною. Тому не треба цього й очікувати
silent_angel• 10 февраля 2023
Ответ дляZanka_
Я и не жду. Но мысль о том, что они могли бы так в****ь раше, что война закончилась бы за неделю, не даёт мне покоя.
Ответ дляsilent_angel
Два,і в ту ж Польщу їздила наша делегація,щоб розібратися,що там за ракета була
pumadinika• 10 февраля 2023
Автор волшебная,да это не Молдова,а срассия обделалась,что трусятся и молятся рукожопство такое.Не зря панцыри дешевые на колесах ахааа вывалили на мацкву здания,весь мир ржет,и бомбоубежища строят ,фото везде.