Колдунья-вещунья• 10 февраля 2023
Ви стали менше витрачати на одяг ніж до війни?
Чи так як і раніше? Як часто купуєте для себе щось новеньке із одягу чи для дітей?
Бабка-ежика• 10 февраля 2023
Ответ дляНе любовница
Не, у меня наоборот состояние. Хочется куда-то забиться и не вылазить. Вот только покупка шмоток ненадолго радует
По факту я тоже большую часть суток под одеялом живу. Но я готова к более насыщенной жизни,набор красивой одежды теперь есть)
Бла бла бла• 10 февраля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Сумуємо за Батьківщиною і за друзями
Якщо сумуєте, то завжди можна повернутись. Це ж ваш вибір.
Не любовница• 10 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Это да, я даже на выход платьев накупила. Интересно, пригодятся ли
Виниловая пластинка• 10 февраля 2023
Взагалі пройшла переоцінка цінностей..заходжу в магазин- і думка а нащо воно мені, вдягнути є що, а далі буде видно
Обращеница• 10 февраля 2023
Так, менше купую. В основному дітям, собі і чоловіку по міру необхідності, або якщо щось дуже сподобається.
З останнього - кеди Nike (я їх прямо сильно захотіла ). Чекаю своє замовлення
Где тут 0?• 10 февраля 2023
Одну вещь купила, но хорошую.
Меньше квартира хламом заваливается. Качественней стало питание. Потому что меню продуманное, меньше вафель и магазинного печенья.
Обращеница• 10 февраля 2023
Ответ дляНе любовница
Я сукню літню на розпродажі Zara купила. Є чуйка, що море цього року буде (десь в вересні, жовтні
)
Комиссия50%• 10 февраля 2023
Пришлось тратить больше: бежали из оккупации с одним малениким чемоданчиком на 4-х. Я вообще без куртки ехала в одном спортивном костюме. Но сейчас покупаю много в распродаже (выходит дешевле, чем в Украине).
Бабка-ежика• 10 февраля 2023
Ответ дляНе любовница
Где- то глубоко внутри мы верим в лучшее,но пока лежим под одеялом. Как-то так.
Обнемашечка• 10 февраля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
І витрачати, і заробляти стали більше, ми з чоловіком працюємо в іноземних компаніях і нас перевели закордон. Повертатися до України вже не будемо. Так сумно (
Многим бы Вашу печаль
Колдунья-вещунья
• 10 февраля 2023
Ответ дляБла бла бла
Менше. Лише дітям, бо виросли, наприклад, із взуття. Раніше до школи купувала багато одягу гарного і досить дорогого. Але цього року нічого зі шкільного асортименту не купувала.
Лише теплі костюми, флісові піжами та чуні.
Інколи щось купую. Але, у порівнянні з минулим, дуже мало. Сама теж працюю дистанційно. Раніше не жаліла грошей на одяг. Зараз мій гарний одяг далеко від мене, бо я виїхала до іншої області.
Це сумно (
АБВГДэшница• 10 февраля 2023
Заметно меньше покупаю. И одежды и косметики... Правда, до войны я конкретно маньячила с покупками, так что мое ’меньше’ все равно довольно много))
Не любовница• 10 февраля 2023
Ответ дляОбращеница
)
Эх, у меня сарафан Манго с прошлой зимы моря ждет.
Не любовница• 10 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Я еще в перерывах между лежанием под одеялом на работу хожу, часть шмотья выгуливается, меньше совесть мучает.
Фрикаделька• 10 февраля 2023
Меньше гораздо. Точнее, я купила за все время зимнюю куртку длинную и пару худи. И не хочется ничего. А носить есть что. А раньше тащила и тащила в дом. И зачем ото все было мне надо
Бабка-ежика• 10 февраля 2023
Ответ дляНе любовница
А я не работаю,выгуливаю шмотье в АТБ и на базар,к психиатру. Пока так.
Фрикаделька• 10 февраля 2023
Ответ дляНе любовница
Пригодятся. Победим и встречать будем наших ребят. И в красивом)
Советничаю тут• 10 февраля 2023
Мені вже встидно на роботу входити, чесно, стараюсь в чистому , може і не завжди виходить. Переживаю смерть рідної людини, вся в чорному як привид, інколи голову лінуюсь помити. Піду певно до психотерапевта, бо не маю сил жити не те що одягатися
Бла бла бла• 10 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
От і я так думаю. Мрію купити гарну вишиванку. Не знаю де знайти.
У мене були непогані, але вони всі вдома. А зараз хочу якусь надзвичайну до перемоги.
Не любовница• 10 февраля 2023
Ответ дляБла бла бла
Читала, рекомендовали магазин Мережка, посмотрите, может понравится. Как по мне, есть очень симпатичные.
Янка-угомонись• 10 февраля 2023
Стала менше купувати. Зиінилися пріоритети. Багато речей повіддавала-то в Мощун передала, то переселенцям щось. Рада, якщо людям хоча б щось знаходиться, бо мені багато не треба
Бла бла бла• 10 февраля 2023
Ответ дляНе любовница
Підписана на них здається у якійсь соцмережі, але поки нічого не запало.
Не любовница• 10 февраля 2023
Ответ дляБла бла бла
Вот мне вроде тоже и нравится, но пока ничего в душу не запало, тоже в поиске.
Бабушка мороз• 10 февраля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
А че сумного???приезжайте,будете меньше зарабатывать