Комиссия50%• 11 февраля 2023

Сон, коли закінчиться війна.

Розкажіть, що відчуваєте, які сни сняться.
Мені за 4 дні до війни приснились молоді солдати, які плакали і не хотіли помирати.
Я відчувала небезпеку і виїхала з країни за 1 день до війни.
А місяць тому гарний сон наснився, хлопець на вершині гори з малям на руках, на плечах український прапор.
Молімося за нашу перемогу!
Любимка-анонимка• 11 февраля 2023
Дай Бог!
Kidstaff Bot• 11 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Max12• 11 февраля 2023
Ничего (
и-рина 1981• 11 февраля 2023
Мені снилась дата 14.05 біла чиста біла простинь,чисте небо,сонце і було тепло
Sokol_v_tapkah• 11 февраля 2023
Ответ дляи-рина 1981
Эххх, вот бы было классно, если бы в мае наступил мир и победа
Hristi• 11 февраля 2023
Ответ дляи-рина 1981
16.05 у мого синочка День народження. Нам потрібен подарунок!
Crazy_lady• 11 февраля 2023
Я сьогодні вперше відчула присмак і відчуття перемоги... За майже рік часу. Я не знаю як це пояснити, але вчора-сьогодні перелом настав. Здивувало, що сьогодні це відчула не я одна)
Квітка України• 11 февраля 2023
Ответ дляи-рина 1981
Сон наснився, прийшла покійна сестра і простягнула мені гілочку каштана таку зелену, а на ній каштанчики. Вона посміхалась..типу все ок буде. Я подумала, що гілочка каштану то Київ. Коли там на каштані каштанчики з´ являються..може травень?
и-рина 1981• 11 февраля 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Настане день,закінчеться війна
AlisaMom• 11 февраля 2023
Снился сон за год до войны . Война приснилась , кругом самолёты , солдаты , страх (так все реалистично) и я стою с ребенком на руках и не знаю что делать. Проснулась вся в слезах . Очень удивилась такому сну , отфильтровала мысли , никогда не предавала значения снам . Еще был момент (за неделю до начала ребенок спал плохо , кричал . Именно в ту ночь я проснулась потому что ребенок кричал ) и узнала такую не хорошую новость первой в своей семье . Все спали . Сейчас ничего не снится такого, ждём и надеемся 🤞
и-рина 1981• 11 февраля 2023
Ответ дляHristi
Це буде неймовірний подарунок
svetlapanna• 11 февраля 2023
А у моего сыночка в марте день рождения был , юбилей ,10 лет.Даже не отмечали((( так мечтала, что отмечу юбилей дитенка красиво, с шариками, покатаю его на машинке в парке, мечтала. Но не судьба.
и как хочу,чтоб 11 лет мы наконец отпраздновали.
У меня не было денег, предприятие отправили за свой счет, чувствовала себе сволочью. Скорей бы уже наша Перемога, Боже, дай нам ее, мы ее выстрадали И пусть кацапы получат наказание за все.

Наболело, девочки..
и-рина 1981• 11 февраля 2023
Ответ дляКвітка України
Мені такі сни рідко сняться але буває,
Буде НАША ПЕРЕМОГА
kabatosa• 11 февраля 2023
Не цьогоріч точно
kabatosa• 11 февраля 2023
Ответ дляHristi
В мого 10.05
svetlapanna• 11 февраля 2023
Ответ дляAlisaMom
И мне снились разрушения((( Военные в моем родном городе , российские((( И разрушенные здания, так реально было.
Такие разрушения видела в Мариуполе, в моем городе не было так страшно, хотя прилеты были и люди гибли. Прошу Высшие Силы, чтобы это закончилось скорее, нашей безоговорочной перемогой и чтоб не гибли детки, не гибли родители. И чтоб все твари были наказаны
и-рина 1981• 11 февраля 2023
Ответ дляКвітка України
Та наче квітнуть у травні
AHetfield• 11 февраля 2023
У мене відчуття, що зараз максимально важко і буде ще якийсь час так, асоціативно, як найтемніший час перед світанком, а потім якось стрімко почнуть розгортатися події, а за ними наша перемога.
Зрозуміло, що це тому, що дуже цього хочеться. Але думаю, що будуть попереду якісь події як з швидким звільненням Харківщини, наприклад, на якихось напрямках.
Нічого не загадую, не ставлю якихось «дедлайнів», строків. Просто вірю і знаю, що так буде.

А ще чомусь мені думається, що з кучково буде «вихід» якогось чорного лебедя, який тільки пришвидшить нашу перемогу, зіграє нам на руку.
Hristi• 11 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
В мого 10.05
І всім нашим дітям потрібні подарунки!
AlisaMom• 11 февраля 2023
Ответ дляkabatosa
Не цьогоріч точно
Европейские политологи вроде как склоняются что возможна победа в этом году. Хотелось бы конечно … Другие говорят в 24 . Не знаю, может вообще не смотреть не слушать (
AlisaMom• 11 февраля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Меня что поразило в моем сне ,именно Страх войны , страх безысходности и самый яд проснуться в слезах крокодильих. Вообще такого не было никогда.
NesmeyanaYa• 11 февраля 2023
Ответ дляAHetfield

З кучково - це звідки?
AHetfield• 11 февраля 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
З кучково - це звідки?
З мацкви То історічєскі так слажілось, що москва спочатку найменувалась кучково.
svetlapanna• 11 февраля 2023
Ответ дляAlisaMom
Мне тоже не снились, вообще
Такие сны
А это вдруг.. сон и такой реальный. И я с ненавистью смотрю на рашистов, так реально форму их видела а еще видела жиронго такого генерала рашисткого во сне с ряхой, фу.Вот и я его убить хочу, ненависть к нему.
Хотя на тот момент я вообще сильно короной переболела и чуть не умерла, сознание покидало. 17 февраля я выписалась из больницы, и вот это первый сон дома был, такой реальный
svetlapanna• 11 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
та скоріше б )))
AHetfield• 11 февраля 2023
Ответ дляsvetlapanna
та скоріше б )))
Ну, вже коли буде. Нам своє робити. Не ставте якихось собі проміжків часу, не сильно акцентуйтесь на прогнозах. Так трохи легше в цій емоційній ямі
Sokol_v_tapkah• 11 февраля 2023
Ответ дляAlisaMom
Кошмар, уже 23, потом 24. Я до сих пор в 22. Скоро 24 февраля. Скоро год. Сколько всего было. Ужас. Теперь мы будем теми бабушками и дедушками, которые за столом говорили, что то все фигня, главное, чтобы войны не было
AlisaMom• 11 февраля 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Сама не могу в это поверить. У меня тоже время остановилось .
AlisaMom• 11 февраля 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Помню как моя бабушка рассказывала как она перенесла голод, а я удивлялась как она даже просроченное ела , рука не поднималась выбросить . И все копила копила ( крупы и прочее )
Zuska• 11 февраля 2023
Дочка написала, 12 лет ей

Перемога — це... Завжди по-різному.
Може, то дивитись в вікно на феєрверки і ловити крижані сніжинки..? Зачаровано спостерігати, як розсипаються тисячі яскравих зірочок, на мить блимають і зникають. Очі блищать від світла і від сльоз, ти дивишся на новорічні різнобарвні вулиці, покриті снігом і радістю. А на душі теж грають тисячі різних красок, одна живіша іншої: нарешті звук вибуху — то новорічні салюти...
Чи, можливо, перемога — це обійняти свого котика? Це коли душа розсипається, мов сухий лід, на дрібні уламки. Згадай, ти майже забув це відчуття — тримати свого улюбленого пухнастика... Але у серці ти все одно бережеш те слабеньке, але таке неповторне ’мяу’, як вміє робити тільки твій кіт... Бережеш же, так? І знаєш, колись з цим звуком тебе знов зустріне домашня тваринка...
Або перемога — то згортати на узбіччя, стискаючи руль. Це вимикати радіо на іноземній мові, паркуватись десь поза дорогою, і просто беззвучно ридати, дивлячись на минуючі машини. То бачити номера, яких нема в Україні, дивитись на флаг чужої країни. Але знати — скоро все зміниться...
...Перемога буває і в два ранку. В темряві, в холодній кроватці. Буває, що ти прокидаєшся серед ночі, але не від повітряної тривоги. Не знову вибило світло, або влучили в інфраструктуру. До тебе приходять сонні родичі, на обличчях яких читається лише щира радість, і зовсім тихенько промовляють ’ми вільні’.
Перемога — для кожного своє свято, чи не так? Можливо, то відзначати пасху, розмалювати пасхальні яйця, і пару з них ненароком розбити, виронивши від несподіваної новини? А для когось, то бути ще дитиною, не розуміти що відбувається, чому вся сім´я співає національній гімн, але підспівувати...
Для деяких перемога — це тримати автомат, нести на собі важку зброю, і тримати в руці синьо-жовту стрічку. Для деяких перемога — дивитись вверх, в синє небо над собою, стояти поряд з прапором України, і думати: ’ ми перемогли’.