Морковку дай• 10 февраля 2023

Потрібно поставити свічку за упокій, що взяти в церкву?

Завтра піду поставити свічку за упокій померлого родича. Що з собою брати в церкву? (хліб, печиво…)
Manumycat• 10 февраля 2023
Можна нічого не брати, ви не зобов´язані щось приносити
BrizLu• 10 февраля 2023
Гроші на свічки та пожертвування на церкву
Добрый Жук• 10 февраля 2023
С хлебом - это уже панихида, а не поход поставить свечку
автор Морковку дай • 10 февраля 2023
Ответ дляДобрый Жук
Думала, якійсь бабусі дати, щоб помолилась…
Добрый Жук• 10 февраля 2023
Ответ дляМорковку дай
Тогда лучше конфеты
Закидай меня камнями• 10 февраля 2023
Я на паніхіду беру крупи, ізюм, олію, макаронні вироби, можу купити зеленого горошку, кабачкової ікри, огіркіа або грибів. Скоро почнеться великий піст, то все це має бути в пригоді у людей, які і помоляться за душу покійного
BrizLu• 11 февраля 2023
Ответ дляМорковку дай
Це за вашим бажанням)
Добрый Жук• 11 февраля 2023
Як звати родича?
Закидай меня камнями• 11 февраля 2023
Ответ дляМорковку дай
Бабусі можна дати пиріжок або гроші. Тільки обов´язково треба говорити ім´я покійного, щоб молитву за нього прочитати
автор Морковку дай • 11 февраля 2023
Ответ дляДобрый Жук
Як звати родича?
Олег
вкрации• 11 февраля 2023
косінку и денежку на свечку и 40 усті
Добрый Жук• 11 февраля 2023
Ответ дляМорковку дай
Олег
Я помолюсь.
Царствия Небесного новопредставленному Олегу!
Почемучка• 11 февраля 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
А Підскажіть, будь ласка, коли треба нести панахиду? Чи немає різниці коли і як часто?
НашлаПерепискуМужа• 11 февраля 2023
Я позавчора була, хлібобулочні вироби, цукор, крупи, олія, цукерки, печиво,,фрукти.
Записку за упокій, 40 уст якщо бажаєте.
автор Морковку дай • 11 февраля 2023
Ответ дляДобрый Жук
Я помолюсь.
Щиро Вам дякую🙏
Закидай меня камнями• 11 февраля 2023
Ответ дляПочемучка
Я не часто хожу до церкви. Я ношу паніхіду на батьківські поминальні субботи і в ті дні, коли відмічають 9 днів, 40 днів, півроку і рік. Але Ви можете спитати в церковній лавці більш правильну дадуть інформацію.
Почемучка• 11 февраля 2023
Ответ дляЗакидай меня камнями
Дякую
Клевотница• 11 февраля 2023
Здоровий глузд.
Ставте свічку, замовляйте службу або сорокоуст, можна на рік, моліться.
Живчик-счастливчик• 11 февраля 2023
Свеча стоила 5 грн, перед тем как я уезжала. Сейчас мама говорит простая свеча 8 грн. Больше ничего не надо. Можно пожертвовать в самом храме, там есть специальные ящики.
Наша взяла• 11 февраля 2023
Подаете записку с именем.
на отдельный столик ставите на ваше усмотрение. Печенье, конфеты, яблоки, хлеб/батон, варенье. А вообще что сами хотите. Хоть пирог из магазина.
За записку даете пожертвование сколько хотите. 5, 10 грн и выше.
Если заказываете на месяц, полгода, год, смотрите расценки в прейскуранте.
оксюморон• 11 февраля 2023
На панахиду можна нести абсолютно все, що хочете, їстівне. Правил нема і кількості теж. Хтось приносить один батон, а хтось цілу торбу їжі - це діло добровільне. Пишете записочку за упокій (ім´я в родовому відмінку), кладете грошей, скільки самі вважаєте за потрібне. А якщо замовляєте сорокоуст, то там є ціна, в свічній лавці вам скажуть, запишуть ім´я в спеціальний журнал з датою і 40 днів молитимуться.
долой_лама• 11 февраля 2023
Можете робити в його пам’ять добрі діла, наприклад пожертвувати кудись гроші, купити продуктів самотній бабусі. Що вам близько. Сил пережити горе. Нехай Господь прийме Олега в свої оселі.
оксюморон• 11 февраля 2023
Не бійтеся питати все в жінки в свічній лавці, вона проконсультує, розкаже все. Можна просто помолиться, поставить свічку. Можна панахиду замовити, щоб помолились за упокій (тоді щось з їжі приносять, кладуть на спеціальний столик для цього), можна замовити різні служби за упокій, сорокоуст, наприклад, або є ще на пів року, рік служби, або заказну записочку можна замовити за людину (це коли священник за службою виймає часточки з святих просфор і за кожну часточку називає ім´я людини, це дуже сильна і символічна молитва). А можна просто поставити свічечку, навіть найдешевшу і просто помолитися щиро. Справа в вірі, тут правил нема.
Хай Господь упокоїть з миром душу новопреставленого Олега і дарує йому життя вічне
оксюморон• 11 февраля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Коли ви їхали, і яйця ж, мабуть, не по 70 були((
АсобеннАя• 11 февраля 2023
А без церкви неможна вже молитися?
Сподіваюсь, хоч не в московську підете?
Покращена• 11 февраля 2023
Ответ дляМорковку дай
Олег
Зашла в Вашу тему и опять очень сильно сердце защемило. Мой любимый муж тоже был Олег, 35 лет было когда погиб, царствие небесное Вашему родственнику и моему мужу 💔
Добрый Жук• 11 февраля 2023
Ответ дляПокращена
Царствия Небесного Вашему Олегу 🙏 , прощения его грехов и упокоения его души со святыми.

Раз Вы так наткнулись на эту тему, возможно это Олег просит молитв о нём. И, говорят, умершие там могут ходатайствовать за нас живых. Он за вас всех молится у пристола Божьего.