ПочтальЁнша• 11 февраля 2023

Дівчата, ви вчора гріха набрались!

Я той самий автор теми про програму повернення українців.

Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.

Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?

І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
Йосип_молодий• 11 февраля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Так, от заробила в нас в Україні жіночка на машину( чи дозбирала до потрібної суми тепер), купила машину за кордоном, то чому автора має не платити мито, а вона платити. Хоча весь час була в Україні, працювала, платила податки, а зрештою, свої кошти залишала в Україні в магазинах
Купуй в Україні, залишай свої кошти своїй країні.

Етитьская богомышь• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Зрадники? Це уже новий рівень, а чому ж біженці зрадники?
Автор не обращайте внимания, война не закончилась, ехать многим некуда, всё разбито и дальше разрушается, вчера суткм тревога за тревогой, нервная система на пределе у многих, да и на фронте не всё так радужно. Но, европа хочет чтобы Украина быстрее вошла в ес даже срок 2 года называлась дата, на днях они все были в Киеве на саммите. Так что не спешите что-то кому-то доказывать.
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляГореотума
В чому проблема переслать свої речі посилками?
Чи ви маєте везти холодильник?
Машину маєте розмитнити, в чому проблема? Тим паче ви працюєте
Тогда нечего здесь обсуждать будет и страдать не придется. А хочется пострадать.
Отполированный Артем• 11 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Назавжди. І позбавити громадянства.
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Будут дававать целые поезда для возвращения, бесплатно конечно. Чтобы все туда загрузить, еще принимающая страна даст евро на первое время и поможет с грузчиками , чтоб сковородки оттуда забрать. В Украине конечно же полностью освобождены возвращающиеся от налогов. Пай земли могут дать, кто в первых рядах вернется. Как-то так будет, дату правда не уточнили и количество поездов пока тоже)
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 11 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Я за те, щоб всі хто виїхав там і залишилися.
Та ви можете бути хоч за мир в усьому мирі
Zelenkа• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Это обязательно. Надо же сковородки с миксерами куда то загрузить.
Я тут чуть взамуж з самого ранку не вийшла в темі, а у женіха немає міксера, там і вибере))
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ну, да, машину за півроку купити, справді ,хіба ж то достаток? 😆
Удалено администрацией...
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа

А могло бы уже все сложиться)

Гореотума• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Я думаю навпаки похвалитися, що все заробила
Атятя_тётя• 11 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Не обов‘язково
Якщо не вистачає на машину в Україні? Машина буде їздити тут, паливо придбаватися тут, сервіс і т д . Може нехай автор купляє в себе і залишається там?
Йосип_молодий• 11 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви прямо ментальна сестра автора) кинулися в бій спасі розводити. Вам коли відро гівна підставляють під ніс то необов´язково в нього з головою пірнати
Це моя особиста думка, і не тільки моя. А ви своє гімно з собою носіть, нікому воно не потрібне.
Нежная Лапка• 11 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Так, там дорого і за житло треба платити, і все купляти, що машина тор річ першої прям необхідності.
Zelenkа• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я

А могло бы уже все сложиться)
Та не кажіть, а без нерозмитненого міксера - ніяк
Кондуктор троллейбуса• 11 февраля 2023
’пільгове мито чи безкоштовне’ - прямо суперечить ’ніхто не просить нічого у держави’, бо це якраз недоотримані а бюджет кошти. Логіка
Я трохи жила за кордоном, якраз поїхавши з дітьми, дві валізки ручної поклажі на трохи. Не на соціалі, працювала. Повернулася з трьома валізами, що цілком вписалися в наш багаж автобуса.
Щось віддала іншим біженцям.
Тому розкажіть мені про ’як складне то зароблялося’. Перевела те складно у гроші і привезла із собою.
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
У меня нет сына
Удалено администрацией...
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
Вы будете в шоке, но я вообще здесь тем не создаю)
Надежда наш компас• 11 февраля 2023
Вчера был какой то праздник?
Котенок аки рысь• 11 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А в чём вопрос?
Обидели автора - согрешили
Самомнение у некоторых просто зашкаливает

Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Раніше без електричних приладів, а таким ручним міксером виходили гарні і пишні бісквіти. Може спробуєте Браунінг? Там, наче не потрібно інтенсивно взбивати?
Все можливо, але боюсь щоб не зламати, фірма накручена
Кто крайний?• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
Давайте им( Европе) сделаем такое предложение, ну чтоб беженцы домой уехали дать по паре тысяч на каждого и понед, спорю половина решит , что дома не так уж и плохо. Ну и скорвородки само собой с собой забрать
Да я думаю Европа даст все саои поезда лишь бы выдохнуть
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляКотенок аки рысь
Обидели автора - согрешили
смешно
А поговорить?• 11 февраля 2023
Мені взагалі всерівно повернетесь ви чи ні, у мене теж до вас питання, чи буде програма підтримки тех хто залишився в Україні? Хто працює? Чи вона не потрібна, самі винуваті, що залишились?
Отполированный Артем• 11 февраля 2023
Тема просто Аху...ая.
Сразу видно какие ж украинцы - едині.
Как вы все с такой ненавистью жить то будете дальше в одной стране?
О какой Победе можно говорить.
Кто крайний?• 11 февраля 2023
Самое главное за все заплатит налогоплательщик из Европы, а наши , особе те, что все майно свое за дорого сдали в приграничных областях западных областей страны, булут думать , как бы оно вернуться еще бесплатно, да забрать все что дали там непостльным трудом. Смешно, но правда(
Брюлик в стразах• 11 февраля 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Вчера был какой то праздник?
Кого-то поздравить забыли?
Кондуктор троллейбуса• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А як умови змінились? Тоді воєнний стан, і зараз воєнний стан.
Да? Ну, гляньте хоча б карту окупованих територій початку березня і зараз. Відсоток збивання російського гівна з неба нашими зсу. Може, помітите різницю.
Реально змахує на іпсо, бо українці, навіть ті, що виїхали, мають друзів і рідних, тому трохи в курсі. У березні маршрут щоб від окупантів втекти щодня мінявся, бо вони з´являлися то там, то там.а тепер, крім сходу й частини півдня немає ризику раптом виїхати на російський БТР
Королева спама• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Але ж і це важливо, млни українців в такому незрозумілому стані.
Сейчас это не важно совершенно!
Кондуктор троллейбуса• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
А навіщо ви створюєте такі ’невинні теми’
Аноним Первый• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Потому что беженцы на тысячи евро не могут накупить имущества, это уже не беженцы. А сидеть на всем готовом, получать выплаты и при этом нелегально стричь/маникюрить/убирать чтобы подзаработать на сладкую жизнь - по-другому называется.
Есть у меня знакомые, им Германия и квартиру оплачивает, и покупку мебели в эту квартиру компенсировала, и кормит/поит/учит детей. Хотя в Киеве у них все целое и живут они в норм.районе. Так что не надо и здесь на своих хитрых задницах выезжать.