ПочтальЁнша• 11 февраля 2023
Дівчата, ви вчора гріха набрались!
Я той самий автор теми про програму повернення українців.
Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.
Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?
І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Та я і не до вас зверталась
Доброго ранку!
Доброго ранку Паночка
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Автор, йдіть спати.
От бачите, всю ніч не спала, так була шокована реакцією та образами.
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Та я і не до вас зверталась
Доброго ранку!
Дякую Бога шо такі є люди з ранку побажають з добрим ранком
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Залиште дівчат у спокої, будь ласка. Я вас розумію, бо сама виїхала, а ті хто лишився -- ні. Бо вдома трошки інші приорітети зараз у людей, та нервова система більше ніж у нас постраждала.
ПС. Я вам у вашій поперед.темці залишила комент як ’обійти’ мито.
Дякую за поради!
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, я вашу попередню тему дуже не читала, але, можна скажу?
Не розумію ці запитання тут на загал. Є ж тематичні групи, де сидять конкретно по вашій країні. Ні, ви вивалюєт е це все сюди.
Для чого йти з проблемою туди, де 90% не в темі? Бо шо?
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Я за те, щоб всі хто виїхав там і залишилися.
Без різниці за що ви, держава проти!
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тобто все розділилось зараз, дівчата що закордоном дратують тутешніх? Кепська справа
Королева спама• 11 февраля 2023
Куда вы собрались повертатися если война еще не закончилась? там сейчас думают как выжить и не стать частью срассии а не о законопроектах о возвращении
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Каву зварила б також, бо я вже, поки не почала русня
А я б Вам щось би спік до кави, сам я каву не пью, наприклад трубочки з кремом
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ну якщо ви тільки це узріли, як і у попередній темі, то краще дійсно, сидіть там і нам не треба уліток. Вибачте.
Так ви тепер за кожну дрібницю будете писати - сидіть там, не повертайтесь, нам такі не потрібні і тд?
Нежная Лапка• 11 февраля 2023
Для мене це звучить дико. Ви побачите, що вам дорого, ну нехай не вам, дорого ввести машину на яку ви там заробили. Я лишилась тут. Працюю, плачу податки, але не можу з цими цінами навіть купляти горіхи дитині часто. Тому для мене ваш пост дикий. Якщо ви могли зробити на машину то можете їх ввести..
Я тут працюю якщо що на двох роботах. І не можу взагалі мріяти про машину. Моя дитина не ходить навіть в центри розважальні.
Ситий голодного не розуміє.
Тут аби вижити і не вмерти з голоду з такими цінами, а ви розказує е про покупку машин
Ьфу
Ситий голодного не розуміє.
Ьфу
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Але ж і це важливо, млни українців в такому незрозумілому стані.
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Заміж я більше не збиралась, але бісквіти люблю)
З бісквітом проблеми, нема міксера погружного
Lydmila408• 11 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
Теж не розумію.
Яке повернення?
Якщо брати мою Донецьку обл.то там все гірше і гірше відбуваються події..
Яке повернення?
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2023
Ми суспільство будем проти такого, є закон, значить маєте сплатити податок, а ні ходіть під парканом де хочете. Чиновники не на 2-3роки виїздять і машини розмитнювати на шару ми не дамо, ми податки платим щомісяця, будь те ласкаві і ви, не хочете лишайтесь де хочете ваше право, ніхто плакати не буде
Брюлик в стразах• 11 февраля 2023
Ответ дляLydmila408
Теж не розумію.
Яке повернення?
Ну не ведіться на ці розмови. Автор це пише для того щоб більше бути в топі та виводити людей на емоції. Так заплановано, це ж видно поміж рядків, навмисно цькує