ПочтальЁнша• 11 февраля 2023

Дівчата, ви вчора гріха набрались!

Я той самий автор теми про програму повернення українців.

Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.

Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?

І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Є все)
Це добре, заздрю Вам, а в мене поки не має, треба з Вами тоді подружитися, а ще я шити трохи вмію, підшивати

автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Автор, люба, НІ!!! Ви або ображена, або не умієте усвідомлювати зміст. Я тому і кажу, краще в групі по країні питайте. Без образ.
Ну як же ні, якщо кожна друга порадниця і ви в тч таке пишите. Для мене вчора взагалі було відкриття. Я працювала останні півроку з одним вихідним, рідко читала теми.
Zelenkа• 11 февраля 2023
Ответ дляШью и не замечаю
Омг, той блендер коштує простий 500-600 грн. Будете шити на ручній машинці
Йосип_молодий• 11 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Я за те, щоб всі хто виїхав там і залишилися.
Назавжди. І позбавити громадянства.
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ми суспільство будем проти такого, є закон, значить маєте сплатити податок, а ні ходіть під парканом де хочете. Чиновники не на 2-3роки виїздять і машини розмитнювати на шару ми не дамо, ми податки платим щомісяця, будь те ласкаві і ви, не хочете лишайтесь де хочете ваше право, ніхто плакати не буде
Ви мабудь виходили під раду з пікетами, коли взагалі всім розмитнення було безкоштовне. Скільки крутих тачок заїхало тоді.
До речі, ми теж суспільство, не забувайте
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Опять за рибу гроші.
У чиновников нет никаких льгот по возвращению из командировок. Меньше сказочниц читайте.
Напихают вам полную панамку по новой и будут правы.
Просто интересно, почему вас еще не забанили.
Борода• 11 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Думаю многие только за)
Йосип_молодий• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Без різниці за що ви, держава проти!
Де таке написано, що держава проти?Зрадники нікому і ніде не потрібні.
Брюлик в стразах• 11 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
Автор, в минулій темі аноніми прикрили, то ви нову нашкрябали?
Так, не дали автору ворожнечу сіяти, так вона нову тему створила

Zelenkа• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Ми теж працюємо. В чому претензія? Я вам ДВА рази відповіла, ви ж уперто тролите. Змахує на нове іпсо.
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Зрадники? Це уже новий рівень, а чому ж біженці зрадники?
Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Без проблем, мені не важко, шити, навпаки цікаво, а щоб бісквіт добрий вийшов, потрібно стаціонарний а не то що в руках тримати, просто процесс потрібний безперервне помішування і тоді все добре буде
Золотая орда• 11 февраля 2023
Автор, как Вы можете клепать такие темы? Мы тут предыдущую ночь не спали из-за взрывов ракет, 16 часов без света, эту ночь шахеды, выживаем, работаем по 8 часов за 6-10 тыс грн в месяц, уровень жизни упал ниже плинтуса, уже банан обычный роскошью стал, пояса затянуты до предела. И никакой помощи не требуем, только бы дожить до Победы. Вам не стыдно сидя в безопасности и достатке, создавать такие темы?
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Яка ворожнеча, я спілкуюсь без образ. Хочу зрозуміти для себе
Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Простий не підійде, знаю
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
На початку війни були умови одні, а зараз інші. Закони є як хочете тут жити будете виконувати, ні сидіть там де сиділи, сумувати не будем.
AnnaOst• 11 февраля 2023
Господи, нащо ви ті теми строчите? Ну як хтось може знати про якісь програми які будуть особливо тут на форумі?
Якщо тема в принципі для ’а поговоріть’, то можна припустити що якісь програми будуть, бо уряд зацікавлений буде заохочувати людей до повернення додому.
Люди, що накупили меблів і великої побутової техніки на тисячі євро, а тепер бідкаються куди його мене дивують
Чу Ча• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
То ідіть в першу свою тему і розумійте. Навіщо ще одна? Без аноніма слабо написати?
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляБорода
Думаю многие только за)
Да, это предатели уехали

Zelenkа• 11 февраля 2023
Ответ дляШью и не замечаю
Простий не підійде, знаю
В мене є той, що з вінчиками, де два поряд, як в старину.
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляЗолотая орда
Ну який достаток, закордоном півзарплати на аренду.
Брюлик в стразах• 11 февраля 2023
ІПСО, не ведіться, дівчата. Не сваріться. Збережіть свої нервові клітини, зараз є за що і про кого нервувати. Наразі буде багато тем аналогічних, бо підгорає у русні.
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Меньше барахла покупайте, не будет проблем с ввозом личных вещей.
Я_з_Франека• 11 февраля 2023
Я тему не читала . Но со мной с Италии ехала мама и 2 ребёнка, кучу сумок везди . Снимали пустую квартиру , покупали все скми туда .. и сковородки и одеяла. И стаканы .. везли все домой потому что оставить там жалко было ,кучу денег потратили . Гуманитарку вообще никакую не получали.
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2023
Ответ дляЗолотая орда
Підтримую на 100 відсотків.
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
А як умови змінились? Тоді воєнний стан, і зараз воєнний стан.
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Это все можно ввозить и вывозить без проблем и пошлины
автор ПочтальЁнша • 11 февраля 2023
Ответ дляЧу Ча
Удалено администрацией...
Рюмка ДЗЫНЬ• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ну шо ж будет тоді тримати, а я всі інгредієнти буду вкидувати, і тоді все получиться, разом краще готувати чим одному
Zelenkа• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Ой, як топорно. Автор, тріль - теж робота.