ПочтальЁнша• 11 февраля 2023
Дівчата, ви вчора гріха набрались!
Я той самий автор теми про програму повернення українців.
Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.
Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?
І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
Звоночек• 11 февраля 2023
Ответ дляЗолотая орда
Автор, как Вы можете клепать такие темы? Мы тут предыдущую ночь не спали из-за взрывов ракет, 16 часов без света, эту ночь шахеды, выживаем, работаем по 8 часов за 6-10 тыс грн в месяц, уровень жизни упал ниже плинтуса, уже банан обычный роскошью стал, пояса затянуты до предела. И никакой помощи не требуем, только бы дожить до Победы. Вам не стыдно сидя в безопасности и достатке, создавать такие темы?
1000%
Вчера 71 ракета по Украине((
Плюс шахиды((
Вчера 71 ракета по Украине((
Плюс шахиды((
Атятя_тётя• 11 февраля 2023
Ответ дляНежная Лапка
Для мене це звучить дико. Ви побачите, що вам дорого, ну нехай не вам, дорого ввести машину на яку ви там заробили. Я лишилась тут. Працюю, плачу податки, але не можу з цими цінами навіть купляти горіхи дитині часто. Тому для мене ваш пост дикий. Якщо ви могли зробити на машину то можете їх ввести..
Я тут працюю якщо що на двох роботах. І не можу взагалі мріяти про машину. Моя дитина не ходить навіть в центри розважальні.
Ситий голодного не розуміє.
Тут аби вижити і не вмерти з голоду з такими цінами, а ви розказує е про покупку машин
Ьфу
Ситий голодного не розуміє.
Ьфу
Так, от заробила в нас в Україні жіночка на машину( чи дозбирала до потрібної суми тепер), купила машину за кордоном, то чому автора має не платити мито, а вона платити. Хоча весь час була в Україні, працювала, платила податки, а зрештою, свої кошти залишала в Україні в магазинах
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Яка ворожнеча, я спілкуюсь без образ. Хочу зрозуміти для себе
Удалено администрацией...
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Я тему не читала . Но со мной с Италии ехала мама и 2 ребёнка, кучу сумок везди . Снимали пустую квартиру , покупали все скми туда .. и сковородки и одеяла. И стаканы .. везли все домой потому что оставить там жалко было ,кучу денег потратили . Гуманитарку вообще никакую не получали.
Ну от, реальна ситуація.
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
А зачем вообще ваши темы? Здесь не сидят министры и депутаты, которые разрабатывают программы по возвращению украинцев. Неужели вы не в курсе?
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Меньше барахла покупайте, не будет проблем с ввозом личных вещей.
Так квартири пусті здають
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А як умови змінились? Тоді воєнний стан, і зараз воєнний стан.
А отак, як умови змінились для тих хто тікав на початку і їде зараз за кордон, так само і по машинам умови змінились. Наша влада змінила закон і все.
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так квартири пусті здають
Вас впустят со всем добром без проблем. Или вы думаете вы первая будете домой возвращаться?
Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я не зрозуміла, вас двоє чи ви то знімаєте анонім, то ні?
Ні я один, ось дивіться, забув анонім галочку зняти
Вся в кредитах• 11 февраля 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну не ведіться на ці розмови. Автор це пише для того щоб більше бути в топі та виводити людей на емоції. Так заплановано, це ж видно поміж рядків, навмисно цькує
А для чого це роблять? Я справді не розумію, цікаво. На цьому заробляютт?
Кто крайний?• 11 февраля 2023
Будут дававать целые поезда для возвращения, бесплатно конечно. Чтобы все туда загрузить, еще принимающая страна даст евро на первое время и поможет с грузчиками , чтоб сковородки оттуда забрать. В Украине конечно же полностью освобождены возвращающиеся от налогов. Пай земли могут дать, кто в первых рядах вернется. Как-то так будет, дату правда не уточнили и количество поездов пока тоже)
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Да, и по три машины на нос можно будет ввезти. А как же?
Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Вряд ли это будет, смешно, насмешили
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Удалено администрацией...
Йосип_молодий• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Ну який достаток, закордоном півзарплати на аренду.
Ну, да, машину за півроку купити, справді ,хіба ж то достаток? 😆
Кто крайний?• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
По 2 только. Совесть ж имейте
Ответ дляКто крайний?
Ви смієтеся, а в Німеччині біженцям, що повертаються додому завжди давали пару тисяч євро) але на українців це не поширюється зараз
Ответ дляКто крайний?
І бусікі!
Брюлик в стразах• 11 февраля 2023
Ответ дляШью и не замечаю
Раніше без електричних приладів, а таким ручним міксером виходили гарні і пишні бісквіти. Може спробуєте Браунінг? Там, наче не потрібно інтенсивно взбивати?
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
По 2 только. Совесть ж имейте
Блииин, ну ладно
Ален Кулон• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
О, а то я вже подумала, що вас двоє)
МЖМ це добре, мабуть, але не постійно
Та ні я один
ПочтальЁнша
• 11 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Ну тут же Болталка, а зачем ваша тема про обжорство сина?
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
У меня нет сына
Рожки-да-ножки• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Удалено администрацией...
Значить доведеться податок платити, нічого халяву розводити.
Кусачая Я• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А трахтор з прицепом?
Это обязательно. Надо же сковородки с миксерами куда то загрузить.
Гореотума• 11 февраля 2023
В чому проблема переслать свої речі посилками?
Чи ви маєте везти холодильник?
Машину маєте розмитнити, в чому проблема? Тим паче ви працюєте
Чи ви маєте везти холодильник?