Творческий типаж• 11 февраля 2023
Кто работает в Польше, у вас остаются деньги?
Девочки, с марта в Польше, нас двое и трое детей, оба работаем, работы чуть выше минималки. Все уходит подчистую. Уговариваю мужа пойти на повышение квалификации через центр занятости открыть категорию по вождению, но вопрос как платить за кв этот период? Как у вас сложилось?
Чумачечая Весна• 11 февраля 2023
Ответ дляХод конём
котрі ’далеко не всі прауюють’? ось офіційні дані польського уряду
Українські біженці, що знаходяться у Польщі, влаштовуються на роботу за спрощеною процедурою. Станом на сьогодні в сусідній країні працюють вже близько 900 тисяч громадян України.
За офіційними даними, з початку війни близько 1,5 млн біженцям з України Польща надала статус тимчасового захисту. Зі зазначеної кількості 500 тис. – діти.
то кому і що ви оплачуєте, корміліца?
а скільки з тих українців працювало тут до війни, а скільки з них біженців ви знаєте? Ті, хто працює, не ниє що їм мало допомогають. І чоловік, який працює в Польщі на мінімалку - це дивно, тим паче у нього 3 дітей. Польща оплачує допомогу нашим біженцям, вчить дітей, надає фін допомогу і зброю Україні, навчає наших війскових, лікує поранених. І коли такі як автор говорять що не отримують ніякої допомоги, мені соромно
Мамзелькин• 11 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
такая зарплата не вопрос
тут скорее вопрос где она взяла квартиру за 15 тыс
За 1800 злотых даже кавалерку 28 метров не снимешь в нормальном городе(с кухней в корридоре и комнаткой 12м)
А она же с ребенком?? Столько комната с коммунальными в Варшаве стоит приблизительно.
Наверно часть фирма оплачивает за аренду квартиры
Ход конём• 11 февраля 2023
Ответ дляМюллерная
Что очередь желающих стоит вернутся на родину? Поднимать економику страны? Или все же Вы можете допускать мысль, что нытье в Европе, без обстрелов может раздражать тех кто остался в Украине, на мин средства и выживает, учит детей, лечит родителей, и ждет мужа и передает передачи. Поверьте, в Украине, достаточно сел в пустыми домиками, правда не всегда: газ, вода, интернет и апетека даже за 15 мин.на такси, но есть и минималка 6500 при стоимости хлеба 25-30 грн, и яиц около 60 грн за десяток...но люди живут и не ноют, переживают о каждом погибшем и не о новостях с Европы или подружек/кумовей с заграницы узнают от очередном осбтреле, вот эти извещениния меня лично, больше всего бесят. Выехали люди-я рада-устраивайте свою жизнь и быт, не получится welcom-но после войны, вот только нытье, и сострадания, типа ’ как вы, вы живы, вас не убило после почти 1 года войны’- уже вызывает истерический хохот.
ну то чого ви самі ще не в селі ’с пустыми домиками’? і не треба мені розказувати. як в Україні, я живу в ній. А ще працюю у структурі, котра безпосередньо задіяна в роботі з ВПО. І можу сказати лиш одне: дякувати Богу, що виїхавші не повертаються масово, бо і так вже пішли затримки з виплатами. Я ніде не побачила у автора ниття, автор запитала? А оте ваше кидання і подібних вам на виїхавших лиш тому, що вони виїхали, дійсно викликає вже навіть не ’истерический хохот’ у адекватних людей, а скоріш відчуття гидливості
Ход конём• 11 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви читати вмієте? Йшлося саме про категорію з тимчасовим захистом
до чого ви себе ліпите? Ви особисто багато зі своєї ’пенсіїї’ допомогли? А ті біженці. кого я особисто знаю. вже згрупувались і 4ту машину на передову відправили. Будете і далі мірятись? То розкажіть, яка у ваша ’пенсія’, особиста, і скільки ви податків сплатили
Мюллерная• 11 февраля 2023
Ответ дляХод конём
вибачте? а ви читати вмієте? У автора 3 неповнолітніх дітей в сім’ї. як думаєте, вони працездатні? І які на них пільки автору належать? 500 зл в місяць на дитину і одноразово 300 зл ’доброго старту’?
А двоє працездатних що роблять?
Зяблик протестант• 11 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Пять человек у автора в семье. Однушку снимать не очень удобно. Думаю, как раз аренда и является основным пунктом в списке расходов.
Мы снмимаем маленькую двушку 2500 за все и то это еще недорого, так как город небольшой...а если 5 человек то там трешка...это 3000 как минимум
Мюллерная• 11 февраля 2023
Ответ дляХод конём
то кому і що ви оплачуєте, корміліца?
Так кордони не закриті, не подобається
в Польщі, досвід міграції вже є, можна подорожувати далі або welcom to Ukraine. Багато вибору! Ми ж всі адекватні розуміємо, ніхто і нічого на не повинен..Чи не так? ( в будь-якій країні потрібно працювати) питання в рівні оплати і безпеки, а не в країні, яка надала прихисток.
Мюллерная• 11 февраля 2023
Ответ дляМамзелькин
Комуналка 54 кв м 8 тыс?! Не придумывайте. У меня такая квартира , заплатила 2680 грн.
Я даже за комуналку снимаю, люди уехали в Европу на бесплатное жилье и решили свое сдавать исключитель за комуналку, но здесь и очередь на аренді не стоит
Чумачечая Весна• 11 февраля 2023
Ответ дляХод конём
це ви читати не вмієте, прочитайте уважно, там немає кількості працюючих біженців, там є кількість працюючих українців, і за спрощеною процедурою зараз працюють ВСІ громадяни України, не тільки біженці, читайте закони, а не статті. мірятися я з вами нічим не збираюсь, кожний допомогає своїй країні так, як йому говорить його совість. Я не розумію до чого тут ваші знайомі до теми посту. Вони купуючи машини плачуть що їм Польща не допомагає? Можете мені більше не писати, не вважаю дану дискусію вартою мого часу.
Зяблик протестант• 11 февраля 2023
Ответ дляKalinaira
Что-то темы пошли одна краше другой. Ну ехали б в ЗУ. Зачем туда заперлись.
Интересно, а на Зу работа хоть есть? И цены на жилье там огого
Мастер Класс• 11 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Она правду написала. 5т за жилье это какой-то люкс. У нас 2 комнатная - 2500.
какой люкс????
зайдите посмотрите на сайты сколько стоит 3к и сколько коммуналка сейчас
ну если не в зажопинске, а в большом городе, где работы много
Телепузик• 11 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
какой люкс????
Свой вариант я уже здесь писала.
Мюллерная• 11 февраля 2023
Ответ дляХод конём
Гидливість у мене до ниття, не подобається повертайтесь, а якщо вистачило сил виїхати не ..уй нити-інтегруйтесь і не живіть минулим-вигрібайте. Куди легше жити в країні без обстрілів, зі світлом і інетов, а деяким і з чоловіками. Я не заздрю, але ниття роздражає, ще раз можу повторити, із кола моїх знайомих нікого не має за межами України без грошей, або мат.підтримки з України. Всі бідні або ті хто дуже боїться залишитись без здоров´я, житла, сім’ї та бізнесу-залишились в Україні і вигрібають-куди трагічніше, чим ті хто рішився виїхати. Нагадую для всіх кордони вікриті ( крім чоловіків, за велечезні хабарі).
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
такая зарплата не вопрос
Причем здесь Варшава? Она работает на польского работодателя удаленно, зачем ей жить в крупном городе и переплачивать?
Нашла квартиру в апреле в маленьком городке, 2 комнаты, одна проходная. Что такое кавалерка - не знаю.
И в злотых ваших я тоже не ориентируюсь. Я живу в Западной ЕС, у нас евро.
Она мне цифры в злотых называла, но я просила или в грн или в евро переводить.
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я не автор, но скажу так: когда я выходила замуж, то об ай ти еще никто слыхом не слыхивал
Странно, вы замуж в 90е выходили?
Я училась в лицее в 2000х годах с технарями. Большинство пошли в универе на прикладную математику, компьютерные технологии, физ-тех...
Уж про инженеров, математиков, физиков, химиков, биологов, технологов...вы точно слышали. Многие из них продолжили обучение заграницей, здесь и остались в статусах докторов наук.
Мастер Класс• 12 февраля 2023
Ответ дляТворческий типаж
Сейчас в hm сейл, я джинсы себе взяла за 59, сыну за 39 штаны (до 130 были). Ему в этом году поступать в лицей, тоже вещей нужно...
а как вещи с лицеем связаны?
И как у вас ребенок с нуля в выпускном классе сразу все понимает на польском и имеет хорошие оценки чтоб в лицей поступать? Особеенно польскую литературу по которой экзамен)
В этом году двойной набор (после гимназий(до реформы) и после 8 класса подставувки). Многие родители польских детей понимают, что 160 баллов ребенок не наберет.
у нас все украинцы в бранжувки собрались или макс. в техникум...
Мастер Класс• 12 февраля 2023
Ответ дляЛасунка
Тут недавно была тема и доказывали, что в Германии тратят по 150-200 евро, не больше !))) и что в Польше ещё дешевле. Ну-ну, голодному сидеть разве что дешевле.
в Германии полностью жилье бесплатное и комммуналка
И пособия по 500 евро
Творческий типаж
• 12 февраля 2023
Ответ дляМастер Класс
а как вещи с лицеем связаны?
Начинается. Пробный экзамен математика 92 процента написал, польский на 60, иностранный на 81. Думаете не поступит в лицей?
И по вещам я разве вам писала?
Творческий типаж
• 12 февраля 2023
Ответ дляМюллерная
Так кордони не закриті, не подобається
Мене не цікавить міграція. Якби я хотіла суто гроші, то і їхали б а Германію на початку. В мене двоє дітей в школі, які непогано навчаються без втрати року. Тому для мене мова важлива.
Творческий типаж
• 12 февраля 2023
Ответ дляМощныйШива
У автора 2 зарплати, 1500 злотих на дітей, можливість оформлювати допомогу на 3 місяці з ООН або інших організацій і не хватає. До речі мінімальна 2700, на заводі платять 5000 якщо працювати багато часу. 9200 це мало? Помножимо на 8,7 це більше 80тис на гривні і ще допомога на дітей в школі по 124 злотих і на дитячий садок... Автор, вертайтеся в Україну!
Сто допомог автор оформлює, ви думаєте що всі отримали допомоги? Ви читали хто зараз під ті допомоги підпадає? Там тільки самотні жінки з 3+ дітьми, інваліди, пенсіонери. Як я можу працювати багато часу, у мене молодшій дитині буде 3 роки! Ми працюємо з чоловіком і страхуємо дитину. 124 злотих то для тих хто не працює. Написали маячню якусь.
Творческий типаж
• 12 февраля 2023
Ответ дляЛасунка
Рада за Вас ) честно ) мне манго тут нравится. Но на этом практически все ))
Манго и памело вкусные и ананасы тоже.
Асталависта бэйби• 12 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Странно, вы замуж в 90е выходили?
Нет, в 2003 году
Творческий типаж
• 12 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
Сусідка 5 дітей . Працює лиш чоловік ( мови ніхто не знає) діти в школі польській і в садку. Квартира зйомна. Каже, що планують відкласти на автомобіль і на іі навчання на права🤪 в Польщі. Чоловік працює на якомусь заводі , офіційно. Виплатами на дітей покривають оренду. Завжди казала що ім багато не треба в побуті та іжі… каже що там ім фінансово легше , ніж в Украіні набагато. ( тут чоловік працював на 3х роботах)… я вважаю іі пришебленою мрійницею , але вона цілком серйозно в це вірить , коли телефонує
Тут є развалюхи по 3-5 тис злотих. Можна купити, то не є щось таке тут.
Красота неземная• 12 февраля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ещё раз подчёркиваю: для тех, у кого национальность еврей. Для всех евреев. Я недавно репатриировалась.
И как вам?
МощныйШива• 12 февраля 2023
Ответ дляТворческий типаж
124 злотих давали на всіх дітей, хто навчається. 1500 злотих на всіх дітей дає zus Якщо дитині немає 3 років, то не 1500, а 2000 на дітей отримуєте (1000 до 3-х років і по 500 старших). І у вас 3 дітей, так що 40+ дадуть всім на проживання, якщо що у мене подружка з трьома дітьми зараз в Польщі.
МощныйШива• 12 февраля 2023
Ответ дляИрина Ириновна2
Меня поражают иногда такие темы: девочки, но если Вам с мужьями плохо в Польше, пжл возвращайтесь, хватит нытья, куча хаток в селе пустует и пособия для ВПО есть, просто пахать надо и большая разница на какую з/п и под ракетами или без..но честно нытье на укр.сайте, где мамы выгребают с 1-2 детьми и при безработице и на аренде и папа в ЗСУ уже приводит к истерическом хохоте..
Це точно! Діти в бомбосховищах або вже знають що летить. Онлайн навчання. Автор, якщо погано в Польщі чого не повертайтеся додому?
МощныйШива• 12 февраля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Так если квартира трешка 3000+ коммуналка 1000
На 2500 нужно оплатить два проездных взрослым - 200 зл, 5 пакетов на телефон -150 зл.
Остаток 2150
Если экономить, питание на пятерых 1700-2000 зл.
Ну что остаётся ?
Остаток 2150
Ну что остаётся ?
Телефон 5*20=100 злотих
Творческий типаж
• 13 февраля 2023
Ответ дляМощныйШива
Телефон 5*20=100 злотих
У нас телефон 4*30. По 20 это пакет без интернета? Миним пакет 25 и там нету очень мало.